Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Laki tänava A!Pesula
PostitusPostitatud: 16.03.2014 19:13 

Liitunud: 09.08.2007 22:47
Postitusi: 370
Asukoht: Loksa-Kuusalu-Tallinn
Kuna tegu on autodega tihedalt seotud ettevõttega , siis leian , et siia sobib see teema kenasti.Kahjuks ei kirjuta ma siia midagi head. :(

1. Firma reaalne aadress. Laki 6
2. Tehtud/tellitud tööd/tooted. Sõiduauto põhjalik välipesu
3. Tööde/toote kvaliteet. 1
4. Hinnatase. 3
5. Klienditeenindus. 3
6. Üldhinne, 10 palli süsteemis. 1
7. Üldkommentaar Pesulasse sain kohe löögile ja olemas oli ka ooteruum.Küll aga ei korva see olematut töökvaliteeti.

Viskan veel Laki 6 (A!Pesula) pesula juba niigi kiviseks muutunud kapsaaeda kive juurde.Nimel käisin alles pesulas ja tellisin nn.täispesu.Sain kohe löögile ja inimene hakkas tegelema pesuga.Kui kõik oli tehtud , siis läksin auto juurde ja üllatusega tõdesin , et auto on üleni märg.Kuna ruum oli kaunis pime , siis esialgu muud ei märganud.Pidasin seda küll imelikuks, et sõiduk oli kuivatamata , aga oletasin , et ju on siis piisavalt kuivatatud , et võib sõitu minna.Kuna kiire oli ka , siis maskin ära ja sõitsin minema.Esmalt märkasin ,et esiklaasil olid mingid ilged lärakad peal.Otse minu vaateväljas ka.Mis siis ikka.Võtsin mingi mr.properi vahendi ja tegin ise klaasi puhtaks.Olgu öeldud , et pärast paari kilomeetrist sõitu oli märg auto juba tolmuga kokku kleepunud ja nägi välja õudne.Tiir ümber auto tõi välja veel paar imeliku asja.Nimelt olid uksevahed mingi pasaga koos , samuti tuli peeglite alt kakanire alla ja sama lugu oli ka stangedega.Liskas haises kogu auto pigileotuse või jumalteab mis kemikaali järgi.Ja see oli kleepuv.Nüüd olen aga märganud , et tegu ongi ühe jama kohaga.Pole mina esimene , kes seal selliselt külma on saanud.Eriti vihaseks tegi asjaolu , et lugesin nüüd rahulikult läbi hinnakirja ja selle , mis ma oleks pidanud oma raha eest saama.

Põhjalik välipesu (20-30 min)
Ühekordne põhjalk: pigipesu, šampooniga pesu ,leotuspesu, velgede pesu, kummimattide pesu, usteäärte puhastamine rehvi silikoonitamine 4tk, põhjalik kuivatamine.

Isegi sõna "põhjalik" on valesti kirjutatud.Mingist "silikoonitamisest" ja "põhjalikust kuivatusest" polnud haisugi.Ainuke asi , mis haises oli see liimjas substans , minu auto peal.

Kunagi sinna tagasi ei lähe!!
Kahju.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Laki tänava A!Pesula
PostitusPostitatud: 16.03.2014 19:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.08.2013 11:43
Postitusi: 596
Asukoht: Tartu/Tallinn/Fin
No korra oleks siiski võinud tagasi minna ja makstud raha tagasi küsida.

_________________
Pottsepatööd - Ahjude, kaminate, pliitide ja soojamüüride ehitamine, remont ja hooldus. Vanade küttekollete lammutamine. Transpordivõimalus. http://pottseppmeister.wordpress.com


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Laki tänava A!Pesula
PostitusPostitatud: 16.03.2014 20:07 

Liitunud: 09.08.2007 22:47
Postitusi: 370
Asukoht: Loksa-Kuusalu-Tallinn
Kuna oli kiire , siis ei jõudnud kohe tagasi ja hiljem ei näinud enam mõtetgi oma aega ja närve raiskama minna.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Laki tänava A!Pesula
PostitusPostitatud: 16.03.2014 20:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
20-30min ei jõa korralikku välipesu teha


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Laki tänava A!Pesula
PostitusPostitatud: 16.03.2014 20:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.04.2006 21:31
Postitusi: 311
Asukoht: tallinn Kristiine
Ilmselt samas pesulas sõideti sõbra auto mahakandmisele nende töötaja poolt.

_________________
E30 cabrio ja E53 Individual , e36 compact California edition. talve driftikas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Laki tänava A!Pesula
PostitusPostitatud: 17.03.2014 18:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Ma lasin oma vana Transiti kabiini seest puhtaks teha ja pesu väljast, ma jäin väga rahule, seest kraamiti nii korralikuks, et võiks lausa uueks kutsuda, välispesus ma ka mingeid defekte ei näinud. Arvestades, et mis hinda ma maksin (-50% letikast) ja palju aega neil kulus selle kraamimiseks, mina ei nurise.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Laki tänava A!Pesula
PostitusPostitatud: 20.09.2014 12:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.10.2007 22:05
Postitusi: 718
Asukoht: b5.5 v6 4x4, e91xd, e60 535d, b7 4mo, b6 tdi
huvipärast, et kas teil negatiivne jutt pesula a kohta või siiski samal aadressil olev putka pesula b

Pilt


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7