Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 03.05.2024 00:56

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 15.02.2013 08:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.11.2008 16:11
Postitusi: 59
Asukoht: tl.
Tere, oskab keegi öelda kust saab või mis firma tegeleb pleksiklaasi müügiga.Vaja oleks mõõtu 335x60cm ja paksus 4-6mm. Ehituspoodides juba vaadatud ja paari firmasse ka päringud tehtud kuid ei midagi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 15.02.2013 08:57 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
Proplastik tegeleb.

_________________
http://www.facebook.com/WaxGarage
http://www.whitewalls.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 15.02.2013 10:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2009 13:59
Postitusi: 940
Plastmerk kah mu arust Männikul. Silikatsiidi tn. peaks asuma.

_________________
Minuga ei maksa jamada, ma oskan Kung fu´d, Karate`d, Taekwondo`d, Aikido`d ja veel vähemalt 28 hirmuäratavat sõna öelda!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 15.02.2013 12:08 

Liitunud: 26.06.2004 22:12
Postitusi: 932
Asukoht: Tallinn
Võta telefon ja helista reaalselt mõnda kohta, näiteks proplastikusse või mine kohale. Ühelgi ettevõttel ei ole huvi, ega viitsimist mingit kirjavahetust genereerida kui teemaks on 3 eurone ost


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 15.02.2013 13:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.11.2008 16:11
Postitusi: 59
Asukoht: tl.
smi kirjutas:
Võta telefon ja helista reaalselt mõnda kohta, näiteks proplastikusse või mine kohale. Ühelgi ettevõttel ei ole huvi, ega viitsimist mingit kirjavahetust genereerida kui teemaks on 3 eurone ost


seda on teada et ühelgi ettevõttel pole huvi , ega viitsimist midagi genereerida ainult raha oskavad küsida ja vahet ei ole kason 3 eurone või seal 3000eurone ost.
Paljud kohad läbi helistatud ja neil ei ole pakkuda üle 3m pikkust, et tegu on juba eritellimusega ja nemad ei tegele sellega.

ja võiks mulle ka teada anda kust 3 euroga selle plaadi saab


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 15.02.2013 13:36 

Liitunud: 26.06.2004 22:12
Postitusi: 932
Asukoht: Tallinn
Okei. Minu paha. Ei pannud tähele, et jutt käib sentimeetrites.

Aga kui pleksiklaasi ei saa, siis tavalist klaasi saab kindlasti ka sellise suurusega. Tavaline on ilmselt kordades odavam ka kui servasid pole vaja lihvida ja avasid sees ei ole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 15.02.2013 17:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.11.2008 16:11
Postitusi: 59
Asukoht: tl.
smi kirjutas:
Okei. Minu paha. Ei pannud tähele, et jutt käib sentimeetrites.

Aga kui pleksiklaasi ei saa, siis tavalist klaasi saab kindlasti ka sellise suurusega. Tavaline on ilmselt kordades odavam ka kui servasid pole vaja lihvida ja avasid sees ei ole.



ei kahjuks tavaklaas ei sobi, idee on panna pleksiklaas üheks osaks köögikappide vaheliseks tagaseinaks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 15.02.2013 18:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
Dialed kirjutas:
smi kirjutas:
Okei. Minu paha. Ei pannud tähele, et jutt käib sentimeetrites.

Aga kui pleksiklaasi ei saa, siis tavalist klaasi saab kindlasti ka sellise suurusega. Tavaline on ilmselt kordades odavam ka kui servasid pole vaja lihvida ja avasid sees ei ole.



ei kahjuks tavaklaas ei sobi, idee on panna pleksiklaas üheks osaks köögikappide vaheliseks tagaseinaks

miks tavaklaas ei sob? Ma tellisin omale kunagi mööblile klaas uksed. Tehakse tõpselt sellised nagu ise tahad. Valid ise suurused, paksuse, karastatud, karastamata klaas, augud, avad või õnarused lastakse ka sisse, lisaks saad valida värvi, matt, piimjas jne. Näeb suurepärane välja ja kestab ka. Kui sa tahad pleksi selle pärast, et kruvid läbi lasta siis võid tellida tavalisele klaasile samuti juba sisse puuritud augud. Kusjuures hind on väga normaalne.
Muidu tavalist pleksiklaasi nägin bauhoffis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 22.02.2013 13:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
See proplastik on suht ajukas kohta , kunagi sai seal käidud materjale toomas, siis igakord pidi paar tundi lihtsalt ootama, kuni leiti aega tegeleda.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: pleksiklaas
PostitusPostitatud: 24.02.2013 09:10 

Liitunud: 20.03.2006 10:39
Postitusi: 89
Asukoht: Tallinn
Mul jälle vastupidi head kogemused. Ma pole küll viitsinud letitaga oma asju ajada - enne saanud maili teel kõik kokku lepitud, ära makstud ja kohale minnes jalutad kontori poolelt läbi ja siis juba lattu. Sae tagant kellegi ikka kätte saab. Kui hästi mäletan, siis ei pea neilt terve plaadi kaupa ostma - lõikavad täiesti edukalt plaadi küljest ka ribasid. Saab ka täpset tükki tellida aga maksma pead ikka riba eest (st üks mõõt on alati kas plaadi pikkus või laius). Kuna ma seal käinud koolile manti toomas, siis on saanud alati ka nende jäägikastis sorida, millest numbrit ei teha.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 10 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7