Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 12.05.2024 16:52

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 23.01.2014 23:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.11.2010 16:52
Postitusi: 38
mx7k kirjutas:
MantaOwner kirjutas:
Sinusuguste näpuga seadustes järge ajavate juhtide pärast toimub liigagi palju avariisid (mida ükski statistika küll paraku ei kajasta).


:uhoh Selline on mõnus suhtumine!

Vaata videoid, parem sõidurada oli hõivatud.


loe

Tanel kirjutas:
Sitaks paljud hakkavad jahuma, et kaua ta siis pidi ootama, et bemm mööda sõidaks, möödasõiduni oli veel do huja aega, ta oleks saanud selle maa peale xanaxi ka sisse tõmmata ja maha jahutda.
Oleks bemarivend ka närvi ajamata jäänud ja kõigil võit taskus. Bemmivend võiks ta nüüd inimõiguste kohtusse kaevata pinges oleku eest ka teiste liiklejate ärritamises


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 00:02 

Liitunud: 08.04.2007 22:22
Postitusi: 807
mis jumal sa oled, Joel?

Sa räägid mitmest asjast eraldi, ära rebi asju kontekstist välja. Milleks jahuda mingit moraali kuidas muidu peaks sõitma maanteel, kuidas sinul on kuivad kõrvatagused või kuidas sa leiad, et on ideaalne möödasõit? Selle avarii ja mõlema video põhjal tulebki võtta ette liiklusseadus ja lugeda, kuidas on sätestatud kord asulavälisel teel sõitmisel. Seaduse mittetundmine ei vabasta sind selle täitmisest.
Teema põhineb sellele avariile - nende kahe autojuhi käitumisele ja võimaliku "õigluse" väljaselgitamisele. Või mõistmisele, miks peaks üks või teine autojuht nii käituma. Tule mõistusele, 90% siinsest seltskonnast, ükskõik kumma autoroolis nad oleks too hekt olnud, ei oleks jätkanud seda 'seiklust' selliselt. Mõlemal juhil on kõrvade vahel midagi lahti, et peaks hakkama niimodi tõmblema. Olen olnud ise tagant vilgutaja, olen olnud ise pidurdaja, kuid sellise idiootsuse jaoks mul aega pole.

Vastus su offtopicule:
Päris tihti, suvel tihedamini igasuguste kaherattaliste tõttu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 00:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Johhalleraa,nendest maailmaparandajatest kohe kerge siiber ees juba.
Muidugi süütenöör peab ikka eriti lühike olema kui nii kergelt plahvatab,käitumine ei olnud õige kummagi poolt(peale seda kui volkar t'ra pani) ja aina hullemaks läks.
Nahka sa keerad meelega ette?Milleks kiirendada alles siis kui näed,et "oipljaa,saab ette raisk".
Kogemata oleks ette keeranud see volkari mees siis oleks kena olnud korra ohukaid ja lapp põhja mitte muneda ja loha.

Tuleb kohe meelde üks keskealine härrasmees kes tahtis mind äärekivisse suruda ja paika panna kui luiset mööda umbes 50-ga alla veeresin kuni üks toru 30-ga ees kooserdas,hakkan mööda minema,keerab ette..
Enne foori surus mu seisma äärekivi ja enda auto vahele ja kiskus mu ukse lahti,mul juba vöö maas,kargasin välja ja küsisin,et mis tõmbleb.
Hakkas jahuma mingist hullumeelsest kihutamisest..Kui ütlesin,et siin juba üle aasta 50 tuli veel hullem vihapuhang..
Lõppes see sellega,et läksime koos 30 märki otsima.... Ei leidnud,härra vabandada ka ei osanud.
S*ttugu verd oma idutsemisega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 01:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.01.2010 22:08
Postitusi: 1334
Asukoht: Tartu
Viimati kui ma reastusin niimoodi napikaga kiirabiauto ette mingi paar nädalat tagasi siis kiirabijuht keeras veits ära, võttis mind keset riia tänavat maha vilkuritega nagu k-komando, keeras bussi tuimalt risti ette. Tõmbas ukse lahti võttis särgist kinni, lubas lõuga anda, ja soovis kõike halvemat et kraavi ennast surnuks sõidan jne. Ise olin pehmelt öeldes jahmunud ja olukord pakkus tegelikult nalja. Muidu pean ennast viisakaks liiklejaks kui sellised kerged huligaanitsemised välja arvata :)

Ahjaa, sügisel viskasid mingid venelased autot burksiga kesklinnas statoili ülekäigust möödasõidul õhtul 1-2 ajal. Kollased vilkusid a no neil oli järelikult kiire, mõlemad mõõdukalt joonud ka. Sai siis auto ümber pööratud ja seletama mindud, neid oli 2, meid oli 2, näha oli kohe et neil suur soov oma võimeid näidata kui kellad võeti käe pealt ära. Kogu selle seletamisega emmigi targemaks ei saanud, ma ütlesin et jaa oleksin vast pidanud üle laskma teid, aga te poleks pidanud purksi saatma, aga see üks nagla oli umbes et tra ma viskan purksiga keda tahan kuna tahan. Hakkasid juba mingeid abibägesi kutsuma, kuna meile tekkis tuttavatest mingi kari ümber kes seal läheduses olid. 10 min seletamise sai viisakusi vahetatud ja laiali mindud, pärast sain teada et mõlemad olid vene poksiklubist Klan. Neid ajuinvaliide ikka jagub.

Muidu naljakas vaadata neid sõpru/tuttvaid kes roolis iga debiiliku peale liikluses ise kettasse lähevad ja enda närvikava rikuvad. Mul on näiteks täiest savi kui mingi seen sõidab oma daciaga maanteel 80ga või mõni tuleb mul ühesuunalisel vastu. Muidki asju millega oma ajusi nussida. Teine lugu on muidugi siis kui endal on väga kiire kuhugi ja liiklus on umbes.

Minu arvates meil mingi enam vähem liiklusviisakus olemas kui võrrelda venemaaga näiteks :kill
Eks neid raskeid pähkleid leidub igal pool ja igas riigis.

_________________
lihtsalt ei koti


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 02:34 

Liitunud: 30.03.2008 17:02
Postitusi: 303
Asukoht: Tallinn
Bmw juht on kindlalt süüdi.. Keda kotib, et ta ette keeras, ta ei teinud seda ohtlikult ning lisaks tuletas meelde, et kurat ära sõida perses kinni. Ega see mingi saksamaa kiirtee pole, kus sa võid tulla +100kmh kiiremini selja tagant. Vw vend lihtsalt ülehindas enda võimeid ning lõi vedelaks otsustaval hetkel. Oleks võinud seal lasta ennast kinni pidada ja siis selgitada talle miks ta seda tegi ja küsida talt, et mis õigusega sul veel midagi õelda on?
Ma arvan, et seal oleks saanud paari lausega asi ära klaarida.. Julgust peab olema lihtsalt
Mind on juba päris piisavalt samamoodi peatatud keset teed ja mida kord edasi seda närvilisemalt ma nendele vastu hakkand. Ainukene kartus on see, et krt varsti jõuab kätte minu kord delfis olla, kus ma sellisele jobile vastu vahtimist annan.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 09:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.11.2010 16:52
Postitusi: 38
mx7k kirjutas:
mis jumal sa oled, Joel?

Sa räägid mitmest asjast eraldi, ära rebi asju kontekstist välja. Milleks jahuda mingit moraali kuidas muidu peaks sõitma maanteel, kuidas sinul on kuivad kõrvatagused või kuidas sa leiad, et on ideaalne möödasõit? Selle avarii ja mõlema video põhjal tulebki võtta ette liiklusseadus ja lugeda, kuidas on sätestatud kord asulavälisel teel sõitmisel. Seaduse mittetundmine ei vabasta sind selle täitmisest.
Teema põhineb sellele avariile - nende kahe autojuhi käitumisele ja võimaliku "õigluse" väljaselgitamisele. Või mõistmisele, miks peaks üks või teine autojuht nii käituma. Tule mõistusele, 90% siinsest seltskonnast, ükskõik kumma autoroolis nad oleks too hekt olnud, ei oleks jätkanud seda 'seiklust' selliselt. Mõlemal juhil on kõrvade vahel midagi lahti, et peaks hakkama niimodi tõmblema. Olen olnud ise tagant vilgutaja, olen olnud ise pidurdaja, kuid sellise idiootsuse jaoks mul aega pole.

Vastus su offtopicule:
Päris tihti, suvel tihedamini igasuguste kaherattaliste tõttu.




võta nüüd ja loe paar lehekülge tagasi minu esimest postitust ja süvene millest minu jutt lahti läks ja miks/kuidas edasi arenes mitte ära pauguta tühja.

Tubli poiss, et sa ka pidurdaja oled.....


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 24.01.2014 13:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.07.2010 16:14
Postitusi: 507
Asukoht: Pärnumaa, Tarva City
MantaOwner kirjutas:
.

Sinusuguste näpuga seadustes järge ajavate juhtide pärast toimub liigagi palju avariisid (mida ükski statistika küll paraku ei kajasta). Soovitan siksi asemel mõni kobedam liikur osta, millega julged vahetevahel ka esimesest reast kaugemale sõita, jõuab reaalsus paremini kohale, et elu ei käi siiski 100% seaduste järgi.
Joeli jutuga igati päri, üks väheseid, kes siin mõistlikku juttu räägib.

Tõnu


Tahaks näidet, selle kohta, kus mõlemad sõidukid järgisid liiklusseadust 100% ja põhjustasid liiklusõnnetuse.

Eestis nähakse rõvedalt vaeva, et hukkunuid oleks vähem ning liiklus ohutum, ja siis tulevad mingid "kogenudautojuhid" et paugutan +20 seal kus ise tahan ja olen kõige targem liikluseadus põhjustab õnnetusi jne. :rokib
Kui juba +20 sõidate, äkki teeks liikluse ka vasakpoolseks, poh need seadused? :D

_________________
Facebook!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 17:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 17:00
Postitusi: 676
Asukoht: tln
Tundub, et siin teemas kisub suuremaks konfliktiks kui sel ilusal augustikuu päeval seal Tartu maanteel. :)

_________________
30/36


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 18:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.11.2007 20:11
Postitusi: 1769
Asukoht: vantaa
Mõttetu vaidlus juba algusest peale. Ei viitsigi lugeda kõike seda ullust mida kirjutatakse. Autojuhid lollid ja jutul lõpp.

_________________
1 tekiila, 2 tekiila, 3 tekiila, 4 tekiila, 5 ketila, 6 kilate, ... , 10 telika


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 18:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
Kiiretele ei jää keegi kunagi jalgu. Kui keegi jääb liikluses ette siis sa ikka ei ole teistest kiirem pigem ikka oled ise samasugune uim ja pehmo sest ei suutnud olukorda juba varem ette näha ning teha midagi selle ärahoidmiseks. Leppige sellega.
Teemasse ka:
Bemmi asemel oleksin elegantselt paremalt mööda tuisanud.
Volkari asemel oleks tõenäoliselt samamoodi ette reastunud. Juhul kui tundub, et see vasakul reas olev masin siiski ei ole eriti "kiire" vaid niisama mingi emm kulgeb seal.
Aga see möödavenimine ja piduri tuledega vilgutamine oli liialt ülepingutatud. Keda kotib kuidas keegi soomes sõidab. Ükski põder ei julge eestis tulesi vilgutada või signaali anda. Vasak rida on siiski kiireks möödumiseks.
Vanasti ma ka jälgisin, et lasen vasakul rajal sõitva "kiirema" masina mööda ja alles siis lähen ise möödasõidule. Aga siis venib see nn "kiirem" kõigepealt sinuga kõrvuti ning seejärel rekkaga kõrvuti ja jäätki selle töllaka taha passima. Viimasel ajal on kuidagi eriti populaarseks muutunud selline karpi sõitmine peterburi mnt. Kaks kommunisti sõidavad idaviruvõlumaale kõrvuti punktipealt 90kmh.
See tsirkus mis pärast järgnes oli muidugi räige ülereageerimine. Vanasti valgete paberitega tegelastele lube teha ei lastud.
Tänava peal jalutades ei hakka ju keegi neid taga ajama, kellest sul mööda trügida ei õnnestunud. Kahejalaga maapeal on kõik pealtnäha normaalsed inimesed, aga pedaalidel muutub suurem osa meist kahjuks idikateks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 18:34 

Liitunud: 01.05.2006 22:20
Postitusi: 557
Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 19:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.01.2008 19:16
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn
kaups001 kirjutas:
Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

+1
Olgu see nö. õppetund kõigile. Natukene rohkem tolerantsust.
Unustage keskmised sõrmed jms. Vaja midagi näidata, siis aja pöidlad püsti. :D

_________________
http://www.meestekas.net - Meestelt meestele
http://www.evps.ee - Selts Eesti Vetelpääste (Vetelpääste, veeohutus, rannavalve, esmaabi, nööripääste. Konsultatsioonid, turvamised ja koolitused)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 23:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Aastaid umbes 6 tagasi sõitsin E30 touring rahavrullikaga(rahvarallikaga) samal trassil. Reastusin vasakusse, et eesolevast mööduda. See väike moment kui seal olin, suutis tagant tulla üks e65 ja kukkus tuledega vilgutama. Ma ei sõida kunagi nii aeglaselt, et just otseselt jalgu jääda(lubatu piires üle :D ). Reastusin tagasi rahulikult ja hoidsin näppu püsti. Möödus, aga kukkus kohe ees võimlema. Sõitsin rahulikult koju Jürisse ja kutt sabas. Ma pole suurem asi kakleja, aga endaeest vast suudan seista. Loomulikult oli suur värin sees, et mis jõmm nüüd kaelas on. Tulin autost välja, et avada värav. Selle ajaga jõudis see ka autost välja. Sõitsin hoovi ja hakkasin väravat sulgema ja "siis see kõik algas". Mingi 20-ndates tavaline kuju(enam-vähem eakaaslane) lendas kohe peale. Mida ma näitasin jne. Ütlesin, et kas sa vilgutasid, vastas jah. Küsisin mis põhjusel? Sellele vastust ei saanud, aga sõimu ja ähvardust küll, et kuidas ma julgen näppu näidata jne. Ma küsisin, kas nägid täpselt mis näpp püsti oli? Ka ei vastanud. Jutuajamine toimus nii et mina hoovis tema piiri taga. Lõpuks(20 minutit hiljem umbes) ütlesin, et palun astu hoovi sisse, siis saame selle jamaga ühele poole. Küsis miks, vastasin et siis saan sind rahulikult maasse taguda. Sellepeale lahkus too noormees. Noh olime suht. sama kasvu ja mõõtu nii et ei midagi erilist.
Tegelikult on aga asi nii, et oma tervise ja heaolu nimel(ma olin suht. loll et ta koju juhatasin) võiks sellistel põmmpeadel lasta rahulikult omi asju ajada ja mitte ise provotseerida rohkem. Nagu ka videos näha, siis volkari juht. ju ka provotseeris pidurdades. Oleks tagasi reastunud poleks seda jama juhtunud. Olgu süüdi kes tahes ja olukord milline tahes. Mul oli veel ka rase naine autos, nii et ikka väga loll olin sellessuhtes. Ta rääkis samalajal politseiga muidugi, et kuidas asjad kulgevad. Ega me teadnud, kes või mis sealt autost välja astub :think Eks vanemaks saades mõtleme kõik vähe teistmoodi. Olles nüüd kahe lapse isa, siis ikka enne mõtlen kas hakkan kellegagi võitlema... ei tasu ära, kohe kindlasti.

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 23:37 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Impsionu kirjutas:
Eks vanemaks saades mõtleme kõik vähe teistmoodi. Olles nüüd kahe lapse isa, siis ikka enne mõtlen kas hakkan kellegagi võitlema... ei tasu ära, kohe kindlasti.



Ikka tasub, pärast saad sõprade ees ärbelda,
Et tra vapsee kuradi andsin vasta tatti plät ja nahui tra raibe kutsus mendi ja kuradi kohtuniku kalts raisk väänas kohe tingimis ära täiega plät, praegu helkuriga kõndimise eest vahele jään siis on perses kõik istun täiega kinni nah.... elu on ikka seiklus vi**u küll

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 730d ja Volkswagen Jetta avarii
PostitusPostitatud: 24.01.2014 23:40 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
See on vist fakt, et buumer viib mõistuse (nagu ka üks kasutaja siin ütles omast kogemusest) ja mida suurem, seda suurem ajukääbik. Huvitav mõju ikka ühel automargil.
Ma alati mõtlen, kui bmw suunatuld näitab või normaalselt liikleb, et kas see auto on katki või mis seal nüüd juhtunud on. Imestama paneb ja mure tekib.
Korralikud bemmimehed, ärge võtke isiklikult, te olete lihtsalt vale auto valinud. :)

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7