Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 11:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 124 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 07.08.2010 01:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Hetkel pole, lähipäevil äkki jõuab mõne lahti keerata, aga ega pildilt suurt midagi ei näe. Ise olen need pannud ülemisse serva ja mahuvad ära küll (enamasti muidugi uuematel Volkaritele neid leiutanud).

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 07.08.2010 01:35 

Liitunud: 12.07.2006 17:55
Postitusi: 6
LINK

Siit saab seda sama palju soodsamalt ja koos lisaanduritega, mis kostad?
Teeme 650.- koos kõigi anduritega?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 07.08.2010 01:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Mida ma selle peale kostma peaksin :)? Oled kalkuleerinud palju see maksma läheks? Transport Eestisse, tollimaks, käibemaks? Minu käest saab juba täna kohe kätte, ei mingit ootamist/riskimist.
Arvatavasti transport tuleb juba ise mingi 20 dollarit (kui ikka normaalse transaliigiga võtta-et saad allkirja vastu), tollimaksu ma peast ei tea, aga juba käibemaks juurde 65 dolllarist oleks 13. Ehk siis 78 dollarit.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 09.08.2010 13:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.06.2006 12:30
Postitusi: 119
Asukoht: Tallinn
Kuidas see alarm lukustuse/avamise ajal häält teeb? Ja kas see on ka mingil moel maha progetav, mingi kiibi eemaldamisega elimineeritav? Osadel alarmidel on nö vaikne valvesse panek ja valvest vabastamine mingi erilise nupukombinatsiooni või pika nupuvajutusega aga see on jama. Isiklikult väga häirivad need kõvad piuksud ja piibud, mis enamik odavamaid alarme teevad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 09.08.2010 13:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
on valitav, kas häälega või ilma (ja on niikaua kuni teist korda jälle muudad). Muutmiseks piisab puldil teatud nuppude korraga vajutamisest ja hoidmisest. Aga kui mõni ahel a la uksed lahti, siis teeb piiksu ikkagi ka vaikselt valvestamisega.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 02.09.2010 15:06 

Liitunud: 12.11.2009 08:51
Postitusi: 21
dellu kirjutas:
See mk4 mulle võtme välimuse osas küll midagi ei ütle. Osa toorikuid mida saada oleks on siin (osa mul kohapeal olemas) http://www.aqaris.ee/asjad/VOTMED.jpg . Osad fordid on ümarguse võtmega, nii et neile vast ei ole. Ideeliselt saab ju otsa ristkülikuks viilida, et kinnitada, nii et sisuliselt peaks kasutada saama. Proovinud pole. Ülejäänud toorikuid võib võtmetöökojast ka küsida ja siis ise otsa natuke viilida vajadusel, et pessa mahuks kinnitamiseks. Mina enda omad olen Super Attackiga pannud ja peab ilusti. On ka võtmetöökodades nii tehtud, et nende toorikul pea maha ja külge.

Akna sulgemise osas, kui su autol on sisend sellise käskluse vastuvõtmiseks, siis jah (signal on väljund olemas). Kui ei, siis selline moodul lisaks: http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea.ph ... oode=32733 (5 akna oma on ka olemas, pole üles pannud). Kui mõtled VW/Audi lahendust, et võtit tuleb pikalt hoida, siis see variant ei sobib, sest sulgemise impulss on max 3,5 sekundit.





Kas see aknatõstmise süsteem sobib igale autole millel on elektri aknad??
Kui palju läheks terve süsteemi paigaldamine maksma???


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 02.09.2010 15:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Sobib ikka jah. Paigalduse jaoks pane mulle PS, mis autole vaja ja mida täpsemalt.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 01.10.2010 22:53 

Liitunud: 05.02.2008 20:30
Postitusi: 112
http://www.aqaris.ee/tehnikapood/Pildid/s_140_s.jpg

Tere! Kas tellitavad klappvõtme nupud on täpselt sellised nagu sellel pildil?
Kas sellel alarmil on mõni selline vigur ka et kui ukse lahti unustan siis ohutuled vilguvad :P?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 02.10.2010 11:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
creativ kirjutas:
http://www.aqaris.ee/tehnikapood/Pildid/s_140_s.jpg

Tere! Kas tellitavad klappvõtme nupud on täpselt sellised nagu sellel pildil?
Kas sellel alarmil on mõni selline vigur ka et kui ukse lahti unustan siis ohutuled vilguvad :P?

Mis mõttes uksed lahti unustad siis vilguvad? Kui auto käib ja uks lahti, siis jah paar korda saab vilgutama panna. Samuti kui teatud aja jooksul uksi ei ava saab ka uuesti sulgema panna. Nupud on täpselt sellised nagu pildil jah.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 02.10.2010 12:28 

Liitunud: 05.02.2008 20:30
Postitusi: 112
Lihtsalt mul tuttaval on ka mingi klapiga võtme alarm, tollel on selline asi, et kui uks on lahti siis ohutuled vilguvad. ma tahaks täiesti tavalist et ei vilguks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 02.10.2010 19:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Kui õigesti seadistatud, siis ei vilgu minu omal midagi. Saab valida, et kas tuletab paar korda meelde või mitte. Seda loomulikult ka ainult siis kui auto käib.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 11.10.2010 11:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
NB! Nüüd saadaval ka Fordi, Citröeni ja Volvo toorikud.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 22.10.2010 18:17 

Liitunud: 29.12.2009 21:32
Postitusi: 212
Sai omale ka lõpux peale ära pandud,väga asjalik asi...:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 28.12.2010 12:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2008 18:33
Postitusi: 174
Asukoht: Tallinn
Kiidan kah Kiina vigurit. Hea lihtne installida ja töötab nii nagu peab.
Tõesti ise valid kui palju ja kuna mis asi suundasid vilgutab ja häält teeb.
Pakk tuli kah kiiresti kohale ja täitsa harašoo!

_________________
Our drinking team has a racing problem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: M: Signalisatsioon
PostitusPostitatud: 19.01.2011 10:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
42 eurot

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 124 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7