Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 05.05.2024 07:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 28.12.2008 14:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
No täitsa pael ikka, üks mu tuttav ostis omale golfi, midagi 2a tagasi, hinnaks 52 000kr, 1997a golf, nüüd küsitakse sama ja aasta vanemate Golf III-de eest rohkemgi, no täitsa pael, mõned mehed peavad ikka maa peale tulema.
11 aastat vana väikeato ja küsitakse 50 000kr ja isegi 59 000kr, oleks ,et mingi hea auto, ei täitsa tavaline kuut.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Viimati muutis part1, 28.12.2008 18:27, muudetud 4 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 14:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.12.2004 12:52
Postitusi: 115
Asukoht: Kuressaare
Ju nad siis ei tahagi müüa ja keegi ei käsi osta neid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 14:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.04.2008 20:25
Postitusi: 77
Asukoht: Harjumaa
Muidugi köik oleneb pakkujast ja pakkutavast söidukist


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 14:25 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Igaüks müüb oma autot sellise hinnaga nagu tahab. Arvesta ka seda, et selle 2 aastaga on krooni väärtus langenud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 14:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 21:39
Postitusi: 87
Asukoht: Tallinn
Müügihind on kindlasti iga müüja enda panna, kuid teinekord panevad küsitavad numbrid ikka korralikult muigama.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=534542

Minu arvates päris hea näide, eriti lisainfo :

Muu informatsioon
Hind odav, sest müügiga KIIRE!!, uus auto ootab!!
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti


Auto ise on E39 kohta vägagi kena ning hea varustusega kuid sama raha eest saab pmst E60 juba - st milline see hea hind on? :wink:

_________________
W12


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 15:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Küsida võib muidugi, ma lihtsalt juhingi sellele tähelepanu ja ütlen ,et need müüjad peaksid maapeale tulema.
raha väärtuse jutt on täielik jama, autode hinnad ei ole seoses rahaväärtuse langusega tõusnud, nad on samaks jäänud, ehk siis langenud.
Kui ka mõni muutus kuskil on olnud, siis ülivähe, vanade autode varuosade hinnad on samuti langenud aastatega. 1,5a tagasi maksis E34 bmw roolikarp 24 000kr midagi, nüüd juba 20 320kr

Ma lihtsalt nendin fakti ,et täitsa pael värk ikka, eriti praeguse majandussurutise taustal, ma ei tea kas tõsi, aga mulle automüüjad väitsid, et praegu lähevad kõige rohkem 10 000- 15 000kr autod, kuigi nad üritasid mulle ehk lihtsalt müüa ühte, aga igaks juhuks mainisin.
Loomulikult ma ei ostnud, nende pakutavat, kuna hinda ei lastud reaalsele tasemele.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 16:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.11.2008 21:48
Postitusi: 219
Kas selle postituse mõte oli sundida automüüjaid hindu langetama? Korralike autode hinnad ongi kõrgemad- ja mõnikord veel kõvasti kõrgemadki, kui turul olevad odavaimad eksemplarid. Kui mingi rondi eest ulme hinda makstakse, siis ei ole mitte müüja loll.

edit: tuttav e39 on see. Müüdi kuskil 3a (või rohkem) tagasi odavamalt kui praegu on müügis.. Kuid auto oli siis küll täielik maasikas.


Viimati muutis BAZ, 28.12.2008 16:25, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 16:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.01.2005 09:16
Postitusi: 119
Asukoht: Tallinn
Arvestada tuleks ka seda, et igal automüüjal ei pruugi kiire olla müügiga. Pannakse kirvehinnaga kuulutus, et äkki mõni loll ostab, kui ei, siis sõidetakse rõõmsalt ise edasi. Ega see majandussurutis siis kõiki ka ei pitsita, et tuleks elu eest oma maisest varast lahti saada. Reegel on ikkagi, et loll pole see, kes küsib vaid see, kes maksab.


Viimati muutis ridariass, 28.12.2008 16:12, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 16:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Ma leian ka, et igaüks võib oma auto hinna ise määrata, meie siin võime tõepoolest lihtsalt siin tagant utsitada ja maha matkida hinda, kuid igalühel pole oma automüügiga tõepoolest kiiret ning kes seda teab, palju sinna auto alla on maetud.
Kui kaubaks läheb, on alati võimalus ju tingida. Hea kaupleja saab alati hinnast alla, see on vaid läbirääkimiste küsimus.

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 16:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Ma ei sunnigi kedagi hindu alandama, teema eesmärk nagu ütlesi on lihtsalt seda fakti nentida ja ka sel teemal arutleda niisiis.
Kui on kiire siis peaks hind just odav olema, alla turuhinna.
Majandussurutis alandab turuhindu ja see mõjub kõigile, lihtsalt mitte raskelt ehk, aga hinad paneb ikkagi paika.
Igal asjal on oma turuhind, autosse maetud raha tagasi saada loodab vaid loll.
Pealegi ei tõesta sa ära seda, kui heas korras auto täpselt on.
Lisaks nii ulmelisi hindu nagu Golf III eest küsitakse, ikka ei kannata küsida tegelikult.
See on üks põhjus, miks mina väldin VW-d ja Audisid, kuna nad on nii ülemakstud.
Isegi BMW kipub kohati odavam olema, mis on aga kõvasti parem auto.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 16:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Loll pole see kes küsib vaid see kes maksab.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Täitsa pael, mõned mehed tulgu maapeale autode hinnaga
PostitusPostitatud: 28.12.2008 18:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
S4TQ kirjutas:
Loll pole see kes küsib vaid see kes maksab.

Tegelikult sõltub olukorrast, no tavaliselt jah loll kes ostab, aga on ka lolle, kes küsivad nii, et asi mõlema poolne selles osas, kuna mitmed kirvehinna küsijad, ei tea mis auto tegelt maksabki. Nad ei tea oma auto seisukordagi, arvavad midagi, välise põhjal, kui sellegi ja lihtsalt hindavad oma autot nii kõrgelt. Kui tingima hakkad, siis hakkab sealt igast jama tulema müüja suust.

Ise üritan ikka turuhinda küsida ja seisukorda kuidagi tõestada, kui on ülekeskmise seisukorra.
Ma ütlen mehed ja naised, majandussurutise ajal, alles saame näha autoturul, nii mõndagi huvitavat.
Kõige hullem on see, et nende niiöelda heas korras autode taustal müüakse ka täielikke panne, kirvehinnaga.
Kahjuks vana auto puhul ei ütle seisukorda täpselt ära ka, ja ka ligilähedase seisukorra ära ütlemiseks peab ikka sedasorti autot väga hästi tundma, aga enamik ostjaid ju ei tunne, ega diagnostikuid.
Vanal autol puudub ka garantii, nii et riskitõttu peab juba nõudma normaalset hinda.

Tõepoolest, uusi autosid saab poest, aga vanadel autodel olgu ka vanade autode hind.

Üldse ma olen vaadanud, et kui ülemäära kalli hinnaga autot tingima hakkad ja alla ei anta, on tegemist raipega.

Levinud on ka vanad mehed, kes räägivad, et auto nii korras ja roostet pole. Lähed kohale vaatad põhja alla, suured roostaugud vaatavad vastu, paljud vanamehed ei viitsi oma auto kallal enam midagi teha ja ei teagi selle seisukorda, nühivad natuke väljast teda ja kõik. Sõidavad ka vaiksemalt, kuigi mitte kõik.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 28.12.2008 22:05 

Liitunud: 18.06.2003 01:12
Postitusi: 164
Asukoht: tallinn
kummaline see, et kui 3a tagasi vaatasin mingi 6a vanust autot siis hinnad olid samad või odavamad kui praegu, mis siis et auto juba 9a vana. teine kummaline asi on ka see et ntx siin veel veidi aega tagasi olid palju kasutatud autod kallimad kui uued, ntx oli focusel kampaania et 200k 2008a mudel, samas aga müüsid inimesed 2007a mudelit sama varustusega ja aasta vanust autot sama hinnaga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 28.12.2008 23:26 

Liitunud: 01.11.2007 14:05
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn
see 200 kilo 2008.a. focus kampaaniahind, mis ei sisaldanud praktiliselt midagi. (metallik, ark regristreerimine, ohutuspakett jne. puudu)

_________________
Prorent Autorent


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mõned automüüjad võiks kord maa peale tulla, müügihinnaga!
PostitusPostitatud: 29.12.2008 00:31 

Liitunud: 18.06.2003 01:12
Postitusi: 164
Asukoht: tallinn
Tõnu_P kirjutas:
see 200 kilo 2008.a. focus kampaaniahind, mis ei sisaldanud praktiliselt midagi. (metallik, ark regristreerimine, ohutuspakett jne. puudu)

oli 1.6 moto, man kliima, el aknad jne, võrdlesin just samasuguste kasutatud autodega ja kasutatud olid sama hinnaga või kallimad oma 30-60k läbisõidu juures.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7