Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 05.06.2024 11:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 10.07.2014 20:01 

Liitunud: 25.02.2008 19:55
Postitusi: 418
Kellegil on mingeidki kokkupuuteid antud autodega?
Kindel see, et voyageris mugavusest puudust ei tule.
Samas on Ford vähe euroopalikum ja kindlasti mitte halvem variant ning mingist kandist kindlasti mõistlikum.
Diiselmootoritega isendeid pean silmas.
Küttekulu räägib sellist juttu diislite osas: grand alates 11l keskmine 100le versus fordi 6l sajale.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 10.07.2014 22:11 

Liitunud: 19.01.2009 22:23
Postitusi: 89
Väga heal sõbral oli 2 aastat Ford, küll Galaxy mitte S-max. Mootor siis 2.0 TDCi 103kw.
Oli küll väga ökonoomne ning liikus väga hästi edasi, kuid see raha mida see auto nõudis ei olnud sellest ökonoomsusest küll midagi kasu. Väga palju probleeme oli sellega. Ja maha ta selle müüs

Järgmiseks e. ka praegune on siis grand voyager 2011 2.8 120kw crd
Võib öelda, et tegemist on vägaväga mugava ja suure autoga. Sõita on sellega väga mõnus, kütusekulu on suvel kuskil10-11 keskmine, kuid tegemist samas suure autoga ja automaatkastiga, ei põeks selle kütusekulu teemal. Spidonäit on tal 130 000 kanti, sõitnud sellega üle aasta suts ning ta ise on väga rahul. Suuri väljaminekuid ei ole auto nõudnud, kui siis ainult hoolduses ja mõned kuluosad. Muidugi veermiku varuosad on suhteliselt kallid, kuna b varuosasid veel väga leida ei ole. Samas ise on ta autoga väga rahul.

Ise julgeks soovitada kindlasti ennem voyageri!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 11.07.2014 10:57 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.01.2005 22:02
Postitusi: 2505
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Ise soovitaks kondoomi kasutada, et ei peaks selliste autodega sõitma.

_________________
MB 200 W123 ´77 -> Saab 9000 2.0T ´93 -> Rover Mini 1.0 ´92 -> VW Passat Variant Syncro 2.8 ´99 -> BMW M535i '86 / Chrysler '05 -> Audi A4 3.0Q '05


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 11.07.2014 18:22 

Liitunud: 13.04.2007 18:34
Postitusi: 1329
Asukoht: Harjumaa
Ise vuran ringi 2012a. Galaxyga 2.0L diisel 120kw, kastiks 6 automaat ja keskmine kulu on selline 6,7-7,5L kanti mis ma ise olen kogenud viimase 52000km jooksul (ei ole kõige kergema jalaga), minu meelest on tegemist väga mugava autoga ja kui võrrelda chrysleriga siis ford minu silmis ilusam ja "sportlikuma" välimusega samas on ta suhteliselt mugav aga istmed võiks olla pehmemad samas ruumi igale reale on ameeriklastega võrreldavalt palju ja kusagil ei pea olema põlved nö. lõu aall. Jah samas fordil on olnud probleeme tehnika vastupidamisega aga kõigil on tüüpvigu ja samas kui soetatakse kasutatud peast auto pole ka teada kuidas seda on eelnevalt hooldatud jne. chryslerist ei oska oma kogemuste põhjal midagi erilist rääkida peale silmaga nähtava seega võrdlema ei hakka. Ise olen suhteliselt rahul kuigi on ka olnud auto mitu korda garantiis ja vahetatud osad praak jupid välja, peale seda on aga asjadega korda saanud ja loodan sellega kulgeda kuni liising läbi saab ilmselt ja siis vaatab edasi kas liigun mõne 4x4 peale või jätan selle alles :)

Ahjaa ja selle kondoomi jutu peale võin kinnitada :D, et lapsi mul veel ei ole, lihtsalt meeldivad suured ja mugavad autod.

_________________
Elu nagu lill ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 12.07.2014 01:09 

Liitunud: 08.11.2012 01:58
Postitusi: 38
FreeFaller kirjutas:
Ise vuran ringi 2012a. Galaxyga 2.0L diisel 120kw, kastiks 6 automaat ja keskmine kulu on selline 6,7-7,5L kanti mis ma ise olen kogenud viimase 52000km jooksul (ei ole kõige kergema jalaga), minu meelest on tegemist väga mugava autoga ja kui võrrelda chrysleriga siis ford minu silmis ilusam ja "sportlikuma" välimusega samas on ta suhteliselt mugav aga istmed võiks olla pehmemad samas ruumi igale reale on ameeriklastega võrreldavalt palju ja kusagil ei pea olema põlved nö. lõu aall. Jah samas fordil on olnud probleeme tehnika vastupidamisega aga kõigil on tüüpvigu ja samas kui soetatakse kasutatud peast auto pole ka teada kuidas seda on eelnevalt hooldatud jne. chryslerist ei oska oma kogemuste põhjal midagi erilist rääkida peale silmaga nähtava seega võrdlema ei hakka. Ise olen suhteliselt rahul kuigi on ka olnud auto mitu korda garantiis ja vahetatud osad praak jupid välja, peale seda on aga asjadega korda saanud ja loodan sellega kulgeda kuni liising läbi saab ilmselt ja siis vaatab edasi kas liigun mõne 4x4 peale või jätan selle alles :)

Ahjaa ja selle kondoomi jutu peale võin kinnitada :D, et lapsi mul veel ei ole, lihtsalt meeldivad suured ja mugavad autod.


Lihtsalt meeldib seitse kohta autos kuigi sõidad peamiselt üksi?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 12.07.2014 01:38 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
smart49 kirjutas:
FreeFaller kirjutas:
Ise vuran ringi 2012a. Galaxyga 2.0L diisel 120kw, kastiks 6 automaat ja keskmine kulu on selline 6,7-7,5L kanti mis ma ise olen kogenud viimase 52000km jooksul (ei ole kõige kergema jalaga), minu meelest on tegemist väga mugava autoga ja kui võrrelda chrysleriga siis ford minu silmis ilusam ja "sportlikuma" välimusega samas on ta suhteliselt mugav aga istmed võiks olla pehmemad samas ruumi igale reale on ameeriklastega võrreldavalt palju ja kusagil ei pea olema põlved nö. lõu aall. Jah samas fordil on olnud probleeme tehnika vastupidamisega aga kõigil on tüüpvigu ja samas kui soetatakse kasutatud peast auto pole ka teada kuidas seda on eelnevalt hooldatud jne. chryslerist ei oska oma kogemuste põhjal midagi erilist rääkida peale silmaga nähtava seega võrdlema ei hakka. Ise olen suhteliselt rahul kuigi on ka olnud auto mitu korda garantiis ja vahetatud osad praak jupid välja, peale seda on aga asjadega korda saanud ja loodan sellega kulgeda kuni liising läbi saab ilmselt ja siis vaatab edasi kas liigun mõne 4x4 peale või jätan selle alles :)

Ahjaa ja selle kondoomi jutu peale võin kinnitada :D, et lapsi mul veel ei ole, lihtsalt meeldivad suured ja mugavad autod.


Lihtsalt meeldib seitse kohta autos kuigi sõidad peamiselt üksi?


Omalt poolt lisaks, et mis autodega sa varem sõitunud oled, kui Fordi buss mugavuse etalon on?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 12.07.2014 08:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2007 21:58
Postitusi: 1413
Asukoht: Grammilinn
Fordi diisel paras peavalu kui streikima hakkab,näiteks vesijahutusega EGR ,mis üldjuhul enamus uuematel fordi diislitel mingi aeg hävib maksab näiteks 700eur.Kui tõesti see õudne ford niiväga huvi pakub siis soovitaks pigem bensukat.

_________________
Audi A8 Q. Audi Cabrio, BMW E38


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 19.07.2014 14:47 

Liitunud: 16.01.2014 15:27
Postitusi: 292
Fordi diisel on pask


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 26.07.2014 00:07 

Liitunud: 24.12.2008 02:26
Postitusi: 1006
Asukoht: Eesti :)
axomeeter kirjutas:
Fordi diisel on pask


+1

_________________
Digital Designs


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 01.08.2014 20:08 

Liitunud: 13.04.2007 18:34
Postitusi: 1329
Asukoht: Harjumaa
tomcraft kirjutas:
smart49 kirjutas:

Lihtsalt meeldib seitse kohta autos kuigi sõidad peamiselt üksi?


Omalt poolt lisaks, et mis autodega sa varem sõitunud oled, kui Fordi buss mugavuse etalon on?

Alustuseks, kui võtta arvesse, et sõidan tihti pikemaid sõite ja kuna enamasti veedan oma päevad "istudes ja aknast välja vaadates" siis vabal ajal eelistan sõita kas kõrvalistmel või taga nautides õlut vms. siis Galaxy puhul on tegemist autoga kus igal istmel on piisavalt ruumi ja mugavust, et tunda ennast vabalt ja ma pole väitnud, et tegemist on mingi etaloniga aga erinevalt näiteks 2012a. Volvo XC90-st kus tagumisel istmel on suht vähe ruumi kui ette satub istuma mõni pikem tegelane võrreldes Galaxyga ja ei hakka rääkimagi näiteks BMW uuest 2013a. 5-dast seeriast kus jah esimestel istmetel on väga mugav aga tagaistmele istudes tabab sind tunne nagu istuks 3. seerias ning siinkohal ei hakka ma rääkimagi Audidest, Volkswagenistest jne, samas kus Volvo on jah salongi helide poolest vaiksem ja aukudes oluliselt mugavam kui Ford on sõit Fordis ruumi suhtes parem ja lisaks on seal palju rohkem ja mugavamaid panipaikasid kuhu erinevaid asju saab panna alustades näiteks joogitopsi kohtadest. Lisades siia ka selle, et kuigi mul pole veel peret milleks oleks vaja 7-et istet on mul sõbrad :D keda saab vajadusel endaga kaasa võtta ilma, et peaks neil ennem jalad eemaldama, et neid tagaistmele mahutada või jätma mõne sõbra/sõbranna kuhugi, et talle hiljem järgi tulla.... Fordi diisel mootoril on jah probleeme EGR klapi naduritega, sest need kipuvad olema nõrgad seda saab väga lihtsalt kontrollida kas on andur vigane või mitte, vii auto proovisõidule, lase mootor soojaks ja seejärel anna korralikult piitsa kui peale seda süttib mootorituli on tegemist ilmselgelt selle anduri vahetusega õige pea. Aga kui hakata vigadest rääkima siis mis on BMW või Audi ja teised paremad ? Bmw oma elektri probleemidega on isegi hullem (kasutatud peast) ja Audi kui näiteks juba 2 aastat vanal Q7 kuluvad katki kliima süsteemi torud, sest tehasest tulles on need juba paigaldatud selliselt, et need kuluvad mingi koha vastu seal katki (remont oli ka mingi 200+ euri) ja üldisest Vag grupi DSG kasti probleemidest mille remondi hinnad võtavad ka külmaverelisel kalal vererõhu üles.... peale selle on veel see Blueefficient vms pask mis seda AddBlued kasutavad millega oli nii palju probleeme, et peale esimest aastat tootmises eemaldati, sest osutus katastroofiks. Voyageri kohta olen ka kuulnud probleeme mis hõlmasid käigukasti ja selle remonti ja lisaks on see ka kütusepoolest janusem eriti veel siis kui autos on rohkem kui 2 inimest. Proovisin ka huvi poolest Chrysleri, joonele pole pannud aga tundub, et Ford liigub paremini (loe kiiremini) Lõpetuseks küsimus targutajatele "Mis on teie meelest auto millel pole tänapäeval oma probleeme ? "

_________________
Elu nagu lill ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ford S-Max VS Chrysler Grand Voyager alates 2010
PostitusPostitatud: 01.08.2014 20:41 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Ilma probleemideta autot polegi, seda küll. Tahtsin just sinu esimese poole posti peale q7t just soovitada, ruumi tajooba kõigil istmeridadel topsihoidikuid mitmeid, ka 1.5l pudelite jaoks jne. Ma ei oska öelda, kuidas Sul siiani läind on aga 200 euri remondi alla panna pole küll nagu mitte mingi summa (suvaline pumbajunn või lambine hooldus esinduses maksab sama palju või rohkemgi). Lisaks on fun ka talvel ja tänu tõstetavale kliirensile saad minna kohtadesse, kuhu tavaautoga ei saa. Jah pidamine on kindlasti kulukam kui galaxy puhul, aga see pole galaxy ka. Ei saagi omada 7st bemmi golfi pidamiskuludega. Sillad ja asjad on q7l väga vastupidavad ja lihtsad, tiptronic ja 3l diisel ka ysna pommikindlad. Muidugi kui selline laip endale hoovi veeretada siis jah, mõned sajad/tuhanded eurid sisse laduda ei ole probleem....

Aga minu eelmisele küsimusele sain ammendava vastuse :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7