Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 18.04.2024 05:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 98 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 22:53 

Liitunud: 07.06.2006 17:36
Postitusi: 151
Asukoht: Tartu
I Like it...Ise võin samuti tõsta käe selle poolt , et Itaalia autod ei ole midagi nii kohutavad ja lagunevad nagu paljudele arvamuseks on saanud. Ise sõidan alfa romeo 166`ga(kohe saab kaks aastat täis) ja ostu hetkest olen vahetanud kütte etteande pumba, esisilla kõik puksid/sahriirid ja ühe anduri kõrgsurve pumba küljest (kes veel aru ei saanud siis tegu samuti 2.4 jtd mootoriga). Minuarust pole see varuosade nimekiri kahe aasta peale pikk. Tunnistan, ühe korra on alfa mind ka teepeale jätnud, siiani ei tea mis viga oli, vedasin nööriotsas koju, kustutasin veakoodid ja käivitus jälle poolest pöördest, töötab siiani.
Varuosade hinnad on minu silmis väga vastuvõtlikud, eriti kui võrrelda veel sama aastakäigu teiste automarkide varuosadega.
Itaalia autode puhul ei saa rääkida lihtsalt mugavusest, kui siis ülivõrdes. Näiteks mu eelmine auto oli lexus ja hetkel mõtlen et kui nüüd aasta alguses tahan autot välja vahetada siis vaatan arvatavasti jälle alfa poole. Lihtsalt sõidumugavust, sellist ergonoomika ja sõidumõnu ei ole siiani ükski teine automark suutnud pakkuda.
Jah, olen ka sellega nõus, et igale potile on oma kaas ja kellele meeldivad saksa autod ja kellele jaapani. Palun väga, aga ärge halvustage ja tehke maha autosid millega ise kokkupuudutud pole. Seda, et mu sõbral (või sõbra sõbral) oli/on alfa või lancia ja see on pidevalt katki, seda juttu on kõik kuulnud. Kui aga rääkida itaalia auto omanikega otse, siis reeglina on nemad küll rahul.

PS....on olemas lagunevaid alfasid, olen nõus, aga on ka lagunevaid audisid ja nissaneid vms. Palju oleneb ka sellest kes oli auto eelmine omanik ja kuidas on autot hoitud...

Auto omanikule: tõeliselt omapärane auto, loodan, et said hea isendi ja tuleb palju muretuid kilomeetreid ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 22:56 

Liitunud: 06.09.2009 22:30
Postitusi: 3413
Vaevalt ükski auto selline on, et täiesti ära laguneb kätte :D Mingi kvaliteedikontroll ikka tehastes on..

Alfa 166 kohta niipalju et töökindluselt pidi ta sama olema mis Audi A6


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 16.08.2012 09:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
Vuffel kirjutas:
Eks maitsed on erinevad. Mina sõidan Audiga näiteks puhtalt harjumusest ja mingi sümpaatia on selle margi vastu (vanemad isendid ei hiilga lagunemisega ka just üleliia, uuematel on rohkem muresid), samas õemees kiidab Fordi lõputult jne. Ilmselt, nagu siin ka varem öeldi, vaatab enamus inimesi ikkagi ka auto välimust (olgem ausad, see Lancia ei ole just ilus auto) ja meeldib eestlastele see VAG-i konservatiivne välimus. Lisaks on ka rahvasuus levivatel juttudel (mis itaallaste kohta ei ole just üleliia kiitvad) ulmeliselt suur mõju inimeste otsustusvõimele.


sul on vanamalli audi, selle kohta midagi halba ei saa öelda

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 16.08.2012 09:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
Reimers kirjutas:
Paaril sõbral on ja on olnud erinevaid Alfasid ja :kill Vigu on ikka megalt olnud. Sõbral pmst pidevalt seisab AR 166 kuna koguaeg on midagi viga :D Mu E39 bemari oli ka kordades vastupidavam


aga ma ei vaidle, et võib osta rondi mis pidevalt laguneb :) Mu semul, kellel olemas Alfa 166 ja 750i E32 on kõik vastupidi, selle 8 aasta jooksul bemm pidevalt seisab remondis, ja Alfal juba 340k odol ja kestab ja kestab :)

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 16.08.2012 09:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
Hapnik kirjutas:
.e.: Natuke nokin veel.
Räägid,et olnud 3000autot 14a jooksul...kuidas sa siis tead,et auto kestab?
Mina oma aju järgi vaataks auto kestvust nii,et kui vaja teen auto korda ja sõidan xxtuhat km, ja siis vaatan, kuidas kestab.
Ofc ostad auto, grammigi ei vaheta, müüd 3 kuu pärast maha ja kisad,et auto kestab, siis on see üsna tühi teadmine ju.


see on väga lihtne, selle 3k auto hulgas on mingi 30-50 autot mis on sarnased, kõik autod mis tulevad kodumaale tuleb nokitseda, ja kui pidevalt igal autol üks ja sama probleem siis teed selle järgi järelduse, mis nõrk koht on. Nt Chrysler Voyageril ei kesta automaat kast (GS põlvkonnal), mul endal oli 2001 GV 3.3, ma sellega ei julgenud reisima minna, kuigi auto 7 aastat vana, läksin enda GMC Safariga '00

Või siis Chrysler PT Cruiser, veermik on väga nõrk (veermik üldse endamustel Rüstleritel pole vastupidav), VAGi toodangul pidevalt 5k ATM kastiga probleem, või siis 1.6 mootoriga isenditel manuaal kastiga (Bora, Caddy, Golf jne), Seat ja Skoda roostetav, Jaguar roostetab ja enamustel el. probleemid, Mersu roostetab (mul oli üks CLS müügis, mis oli 3 aastat vana, aga jupa olid kerel roostetäppid, auto Eesti ajalooga ja avariivaba), BMW-d millegi pärast ei läbi ÜV heitgaaside pärast (mul oli ÜV punkt kohe müügiplatsi kõrval, kõigidele autodele ma olen ise käinud ÜV teinud).

Ühe sõnaga on automarge mida ma kaarega möödun, selle hulgas kahjuks ka BMW, ja viimasel ajal VAG, kuigi ausalt öeldes väga meeldib A8, ja isegi olnud neid 2tk (3.7 ja 4.2) aga leidsin neile ostjaid.

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 21.08.2012 16:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
Reedel sai ostetud netti teel rihm, rullikud ja veepump, kõik kokku 105 EUR, koos kojutoomisega.
Kätte sain alles täna, kuna olid pikka puhkepäevad
Pilt

nii kaua, kui peleteis on töökojas, kärutan teise peletisega, mul ju pole maitset :)
Pilt

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 21.08.2012 16:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.05.2010 14:21
Postitusi: 2793
Asukoht: Tallinn
mersu on ju tõsiselt kena pill,ja veel nii odavalt müüd :o

jätta mers endale ja tee teema :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 21.08.2012 16:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2012 11:11
Postitusi: 1256
Asukoht: Tartu-Rakvere
see mersu on üliilus pill ikka :rokib . Üks minu unistuste auto kohe kindlasti!

_________________
A.Ansip-"Mis tasuta, see kasuta"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 21.08.2012 17:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2011 23:30
Postitusi: 553
Asukoht: Tallinn või seal kus päike paistab
Mersu on mersu :rokib

_________________
Kinnisvara ost, müük, üürimine


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 29.08.2012 22:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
sai suur hooldus valmis, hammakas, veepump, õlid, filtrid, pingutid jne. .

Sai juba 200km sõidetud Tallinnas, keskmine kk kulu on 5.5-5.8l kandis, Maarduni jõudes keskmine sai 4.8l
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 29.08.2012 22:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.10.2010 17:51
Postitusi: 596
Jõhker välimus ikka, ulme... Kuigi mulle ka meeldivad selised koledad autod :D

_________________
M: varuosadeks e36 1.6, e34 2.0 110kw, e32 750il, 100 c4 2.0/2.8, mondeo 1.6


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 30.08.2012 11:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.07.2010 19:00
Postitusi: 266
Asukoht: tallinn-tartu
Sellega mõnus kurke turule müüki viia:) aga tegelikult jah ei meeldi see välimus mulle(ainult isiklik arvamus) ja kui see veel kütet palju võtaks siis oleks eriti jama
Edu autoga

_________________
Jürgensohn Production OÜ
http://www.liimpuit.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 30.08.2012 14:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2010 19:59
Postitusi: 2002
njaa... maitsed on erinevad. minu arvates näiteks renault thalia või suzuki liana on kole, see lybra paistab pigem tavaline.

alfa 156-ga on ta siis sama tehnika poolelt? välimuselt ei paista küll mitte ühtegi vihjet, et neil sarnasusi võiks olla.

_________________
engineringu haridus


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 30.08.2012 16:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
tsett kirjutas:
njaa... maitsed on erinevad. minu arvates näiteks renault thalia või suzuki liana on kole, see lybra paistab pigem tavaline.

alfa 156-ga on ta siis sama tehnika poolelt? välimuselt ei paista küll mitte ühtegi vihjet, et neil sarnasusi võiks olla.


Tehniliselt varuosad klappivad Fiat Marea ja Alfa Romeo 156ga

Mis puudub välimust, oma ajastu kohta, ta on suht tüüpiline.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ei täitsa tavaline selle ajastu 1999-2004 jaoks välimus, ei saa aru, miks kohe kõik karjuvad, et koletis :)

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 30.08.2012 16:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
Randoj kirjutas:
Sellega mõnus kurke turule müüki viia:) aga tegelikult jah ei meeldi see välimus mulle(ainult isiklik arvamus) ja kui see veel kütet palju võtaks siis oleks eriti jama
Edu autoga


Kui kõvasti välimus erineb teistest :)?
viewtopic.php?p=1044644#p1044644

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 98 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7