Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 14:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 98 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 17:16 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
Minul isiklikult pole nende inimeste vastu midagi, kes sõidavad VAG, BMW, Mercedes või mõne muud tüüpi Saksa autoga, pigem ajab mind naerma nende arusaam, et kui auto ei ole Saksast, siis on seda kallis remontida ja üldse kole ning nõme. Maailmas on muid autosid kah peale sakslaste ja mõnda võiks ikka elus proovida, mitte raiuda et VAG on parim ja odavaim.

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 17:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
Black66 kirjutas:
Minul isiklikult pole nende inimeste vastu midagi, kes sõidavad VAG, BMW, Mercedes või mõne muud tüüpi Saksa autoga, pigem ajab mind naerma nende arusaam, et kui auto ei ole Saksast, siis on seda kallis remontida ja üldse kole ning nõme. Maailmas on muid autosid kah peale sakslaste ja mõnda võiks ikka elus proovida, mitte raiuda et VAG on parim ja odavaim.


Just nii!
Mul endal peres kõik sõidavad mersudega, isa, ema, õde, õe mees jne, ja neid mu kiiks: Lanciad, Maserati, Jaguarid jne imestab :)

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 17:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
AntiL kirjutas:
no laenud auto tagatisel ja kehvas tehnilises seisukorras autod.... ainult puruloll ei suuda siit mingit järeldust teha.

kordan veel kord, ma olen auto äris aastast 2002, ma olen juba ammu endale järeldust teinud, ja see on mu isiklik järeldus, tavaline tarbija ei pea seda jagama, eks ole, las igaüks ise katsetab ja proovib :)

Hetkeks panin teema üles mittu päeva tagasi, kuid resonanssi on väga palju tekkitanud, ja ma ei saa aru miks, see ju täitsa tavaline masstoodang, olgu, et meil pole levinud. Leedus kus juures, millest ole mööda sõitnud, mulle on päris palju neid vastu tulnud, samuti ka teisi Lanciaid (ainult Thesist pole näinud)

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 17:23 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Scorpio Ghia kirjutas:
Black66 kirjutas:
Minul isiklikult pole nende inimeste vastu midagi, kes sõidavad VAG, BMW, Mercedes või mõne muud tüüpi Saksa autoga, pigem ajab mind naerma nende arusaam, et kui auto ei ole Saksast, siis on seda kallis remontida ja üldse kole ning nõme. Maailmas on muid autosid kah peale sakslaste ja mõnda võiks ikka elus proovida, mitte raiuda et VAG on parim ja odavaim.


Just nii!
Mul endal peres kõik sõidavad mersudega, isa, ema, õde, õe mees jne, ja neid mu kiiks: Lanciad, Maserati, Jaguarid jne imestab :)


Mingist kuradi SsangYongist tegid siin ju kunagi teema, kas see ei olnud Su pere oma? Äi või keegi?
Lancia on Lancia, eriline ja omamoodi tore. Samas on nagu veits nõme rääkida, kui jamad on peaaegu et kõik autod peale selle, mida parasjagu omad (ja omanikud on kah sellised imelikud, arusaamatud).

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 18:26 

Liitunud: 24.03.2010 14:23
Postitusi: 2890
Umx kirjutas:
Scorpio Ghia kirjutas:
Black66 kirjutas:
Minul isiklikult pole nende inimeste vastu midagi, kes sõidavad VAG, BMW, Mercedes või mõne muud tüüpi Saksa autoga, pigem ajab mind naerma nende arusaam, et kui auto ei ole Saksast, siis on seda kallis remontida ja üldse kole ning nõme. Maailmas on muid autosid kah peale sakslaste ja mõnda võiks ikka elus proovida, mitte raiuda et VAG on parim ja odavaim.


Just nii!
Mul endal peres kõik sõidavad mersudega, isa, ema, õde, õe mees jne, ja neid mu kiiks: Lanciad, Maserati, Jaguarid jne imestab :)


Mingist kuradi SsangYongist tegid siin ju kunagi teema, kas see ei olnud Su pere oma? Äi või keegi?
Lancia on Lancia, eriline ja omamoodi tore. Samas on nagu veits nõme rääkida, kui jamad on peaaegu et kõik autod peale selle, mida parasjagu omad (ja omanikud on kah sellised imelikud, arusaamatud).



+1 @ Umx!
Väga tore on, et Sulle meeldivad erilised autod jne, no aga sellepärast pole vaja hakata kõiki teisi maapõhja kiruma ja nt VAG toodanguga sõitjaid lollideks pidama jne. Suhteliselt lapsik, kas pole? Ei tule mina ka väitma, et VAG toodang on see maailmaparim (ilmselt sellist ühest polegi, kui siis vast Porsched, mis tõesti on vastupidavad, ent igaüks neid osta ei jõua, niiet see selleks), kuid kindlasti pole ta ka kõige halvem, et peaks seda igal võimalikul viisil ja võimalikus kohas maha tegema. Aga eks see on alati nii, et iga l*ts kiidab oma v*ttu ja kõigi teiste omad on haisvad ja haigusi täis. :)
Peace!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 18:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 10:25
Postitusi: 1641
Asukoht: Maardu
Vuffel kirjutas:
Väga tore on, et Sulle meeldivad erilised autod jne, no aga sellepärast pole vaja hakata kõiki teisi maapõhja kiruma ja nt VAG toodanguga sõitjaid lollideks pidama jne. Suhteliselt lapsik, kas pole? Ei tule mina ka väitma, et VAG toodang on see maailmaparim (ilmselt sellist ühest polegi, kui siis vast Porsched, mis tõesti on vastupidavad, ent igaüks neid osta ei jõua, niiet see selleks), kuid kindlasti pole ta ka kõige halvem, et peaks seda igal võimalikul viisil ja võimalikus kohas maha tegema. Aga eks see on alati nii, et iga l*ts kiidab oma v*ttu ja kõigi teiste omad on haisvad ja haigusi täis. :)
Peace!


Jah, 4.5 mootor Cayennil on väga vastupidav :)
Ma ei väida, et VAG toodangu ostjad on lollid, aga ükski mu tuttavades, kes omab (ja kellel nüüd pea valutab), ei oska mulle selgeks teha miks nad ostsid Audi või VW. Ainuke vastus mida olen korduvalt kuulnud, et kere tsingitud (mis ei sega neile roostetada :))

_________________
http://www.maarduauto.ee - sõidukite hooldus ja remont, värvimistööd, uute varuosade müük Maardus. Uued originaal varuosad aasia autodele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 18:58 

Liitunud: 24.03.2010 14:23
Postitusi: 2890
Eks maitsed on erinevad. Mina sõidan Audiga näiteks puhtalt harjumusest ja mingi sümpaatia on selle margi vastu (vanemad isendid ei hiilga lagunemisega ka just üleliia, uuematel on rohkem muresid), samas õemees kiidab Fordi lõputult jne. Ilmselt, nagu siin ka varem öeldi, vaatab enamus inimesi ikkagi ka auto välimust (olgem ausad, see Lancia ei ole just ilus auto) ja meeldib eestlastele see VAG-i konservatiivne välimus. Lisaks on ka rahvasuus levivatel juttudel (mis itaallaste kohta ei ole just üleliia kiitvad) ulmeliselt suur mõju inimeste otsustusvõimele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 19:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.04.2010 18:25
Postitusi: 960
Tore muidugi kui auto ei lagune aga sellist väidetavalt mittelagunejat ka ei osta ju,mida nähes tekib tahtmine oksendada?Enamusele lihtsalt ei meeldi sellised.

_________________
Kasutatud ja uued varuosad. Iseteenindus. Puksiiriteenus. Autoremont ja rehvitööd.
AUTODOONOR OÜ, Härgmäe 17,Tallinn Tel +3725290267 http://autodoonor.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 19:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.07.2011 23:30
Postitusi: 553
Asukoht: Tallinn või seal kus päike paistab
Kurja aga Saksa autoga on ikkagi lihtsam ju.
E65 745 tagadifer läks ja esinduse hind oli paartuhat euri siis bmw foorumisse uus teema ja paari päeva pärast 200€ eest töötav differ olemas.
Samuti How-Knowd on meil kodumaal oluliselt rohkem saksaautode teemal.

_________________
Kinnisvara ost, müük, üürimine


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 19:56 

Liitunud: 13.10.2008 19:15
Postitusi: 576
Asukoht: Märjamaa
KenOlen kirjutas:
Kurja aga Saksa autoga on ikkagi lihtsam ju.

Kuidas sa saad seda väita, kui sa pole proovinud mõnda Inglise või Itaalia autot? Proovimine all mõtlen ikkagi auto omamist pikemalt, kui 2 nädalat.
Land Roverite kohta on Eestis sitaks knowhow'd, on olemas üks väga korralik lammar, mis ainult Land Roveritele spetsialiseerubgi ja juppide hinnad on täpselt samad, mis kõikidel ülejäänud autodel. Ja täpselt sama lugu on muideks ka Jaguari, Lancia, Alfa romeo ja kõige muuga.

_________________
http://www.ppvaruosad.ee - Kõikvõimalikud varuosad (k.a. OEM), rehvid, tarvikud teie autole.
http://www.ohkvedrustus.ee - Õhkvedrustusega seotud varuosad sõiduautodele, maasturitele ja kaubikutele.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 20:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2012 11:11
Postitusi: 1256
Asukoht: Tartu-Rakvere
See tsinkkere on teemaks autodel alla 2000 a,tänapäeval on enamus autosid juba roostekindlad. Aga ilmselgelt on sinu auto pilkupüüdev,ma olen täiesti kindel,et sõidumugavuses teeb ta silmad ette paljudele Sakslastele, võimalik,et ka vastupidavuselt. Aga välimus on selline veider ja mitteomane meile, Prantsusmaal- miks mitte,keegi ei märkakski seda masinat. Kui kõik sõidaks Audide ja Bmw-dega siis olekski maailm üks igav paik elamiseks.


Jah, 4.5 mootor Cayennil on väga vastupidav :)
Ma ei väida, et VAG toodangu ostjad on lollid, aga ükski mu tuttavades, kes omab (ja kellel nüüd pea valutab), ei oska mulle selgeks teha miks nad ostsid Audi või VW. Ainuke vastus mida olen korduvalt kuulnud, et kere tsingitud (mis ei sega neile roostetada :))[/quote]

_________________
A.Ansip-"Mis tasuta, see kasuta"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 20:11 

Liitunud: 01.08.2012 11:58
Postitusi: 307
@almera kirjutas:
See tsinkkere on teemaks autodel alla 2000 a,tänapäeval on enamus autosid juba roostekindlad.

Meie kliimas roostetavad ka need 2000a+ autod. Suureks isaks võib siin Mazda võtta.

.e.: Natuke nokin veel.
Räägid,et olnud 3000autot 14a jooksul...kuidas sa siis tead,et auto kestab?
Mina oma aju järgi vaataks auto kestvust nii,et kui vaja teen auto korda ja sõidan xxtuhat km, ja siis vaatan, kuidas kestab.
Ofc ostad auto, grammigi ei vaheta, müüd 3 kuu pärast maha ja kisad,et auto kestab, siis on see üsna tühi teadmine ju.


Viimati muutis Hapnik, 15.08.2012 20:18, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 20:15 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
TÜV testid tooks ehk selguse majja, missugused autod need vastupidavamad ikkagi on. ;)

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Viimati muutis Harry_R, 15.08.2012 21:50, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 20:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Paaril sõbral on ja on olnud erinevaid Alfasid ja :kill Vigu on ikka megalt olnud. Sõbral pmst pidevalt seisab AR 166 kuna koguaeg on midagi viga :D Mu E39 bemari oli ka kordades vastupidavam


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lancia Lybra 2.4JTD '00 - Scorpio Ghia
PostitusPostitatud: 15.08.2012 20:41 

Liitunud: 24.03.2010 14:23
Postitusi: 2890
Harry_R kirjutas:
TÜV testid tooks ehk selguse majja, missugused auto need vastupidavamad ikkagi on. ;)



:hail


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 98 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7