Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 02:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 246 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Nissan Skyline R34 GT-T '98 ja 300zx TT '89 k3nny
PostitusPostitatud: 01.05.2021 00:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
S3pp kirjutas:
Mis sealkandis auto ületuise maksab?

Minul joppas ja sain budget hinnaga. Kuna mu esialgne eesmärk oli saada auto vaid ühte tooni, alustasime veel madalamalt. Siis pakkus, et tsipa juurde panna, saaks suurema osa autost vähemalt värske laki alla panna, et ühtlasem oleks. Hiljem leppisime juba kolmanda summa kokku, et terve auto nii uue värvi kui laki alla saaks.
Ehk siis, nina värvimise + tervete külgede lakkimise kohta ütles 2000 (stange, tiivad, laiendid, ninapaneel)
Siis küsisin juurde ka pagassiluugi ja muude detailide lakkimise ja suurendasime budgetit 3000 doltsi peale.

Lõpptulemuseks värviti ja lakiti terve auto ära. Closed door respray. Aga ei tasu arvata et jube hea töö on. Eeltöid oluliselt ei tehtud (ise olin enam vähem suurema jao ära teinud juba eelnevalt) ning lakk on siin seal tsipa voolama läinud ning mõned ebamugavamad kohad pole piisavalt lakki saanud. Öeldi koheselt ära et õpipoiss harjutab kätt ning mu jaoks oli see okei. Tulemus on kordades parem kui ma oleksin lootnud.

TLDR: 3000 AUD maksis mu auto värvimine eeltoodud tingimustel ja tulemusega, ütles aga et kui korralikult teha full kvaliteediga otsast lõpuni, siis tema restaureerimise workshopis oleks töö ca 20 000 AUD.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Skyline R34 GT-T '98 ja 300zx TT '89 k3nny
PostitusPostitatud: 01.05.2021 00:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
Proovin uuesti pilte lisada.

Need liistud tuleb kindlasti kah heaks teha. Hetkel ikka jubedalt hõõruvad silma. Tagaluugi klaasile toonkile vaja peale tõmmata veel.
Pilt
Pilt
Pilt

Lexusest skyline ratastega kah paar
Pilt
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Skyline R34 GT-T '98 ja 300zx TT '89 k3nny
PostitusPostitatud: 04.05.2021 14:54 

Liitunud: 18.03.2012 22:37
Postitusi: 25
Timm.
Parem kui mittemidagi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Skyline R34 GT-T '98 ja 300zx TT '89 k3nny
PostitusPostitatud: 22.11.2021 14:36 

Liitunud: 27.12.2019 23:02
Postitusi: 2
Tiib annab just iseloomu, kuidagi natukene ringi teha seda ainult. Kulmud imelikud


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Skyline R34 GT-T '98 ja 300zx TT '89 k3nny
PostitusPostitatud: 04.01.2022 13:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
pronosoft kirjutas:
Tiib annab just iseloomu, kuidagi natukene ringi teha seda ainult. Kulmud imelikud


Tiib läheb kah ikkagi vahetusse. Uus olemas, vana tiiva augud kinni pahteldatud ja lihtsalt vaja ära värvida ning uus külge lükata.
Olen vahepeal juhtunud vanu pilte vaatama ja mõne nurga alt on see tiib tõesti hea, aga tagant autot vaadates teeb ikkagi külmikuks selle masina.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Nissan Skyline R34 GT-T '98 ja 300zx TT '89 k3nny
PostitusPostitatud: 17.07.2022 16:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
Skyline kallal veits nokitsenud lihvimist ja muud teha.
Uued esitiivad ja kapott. Hetkel veel läheb vana esistange külge, mida siit sealt tsipa parandama peab (ja vb otsad veits välja tooma, et uute ja laiemate esitiibadega kokku istuks). Läheb ka GTT kapott ning vana pahtlihunnik kaob. Hetkel plaanis terve auto üle värvida teraga valgeks. Valgele baasile veidi lihtsam teha. Kunagi hiljem läheb uuesti värvimiseks nii või teisiti, ja siis veidi põhjalikumalt ja saab ka valida teise tooni.

Kuivalt sai tehtud komp test, 150 kandis kõik peale ühe, mis oli nibin nabin alla 140. Märjalt läks 155 peale. Mootor käib väga ilusti, seega momendil veel ei higista.

Hetkel üks automaaler eestist siin, ning temaga saab nokitseda ja loodetavasti ka värvitud asi, kuigi aega tegelemiseks napib.

Foorum küll üsna maha koolenud siin, aga vahest on hea tagasi sirvida ja omalgi huvitav lugeda, seega vist vahest harva peab ka uusi postitusi tegema.

Edit: see piltide lisamine siia on ikka täis vähk. On miskit mida ma saan [img] koodile lisada, et ta pildi suurust piiraks? Ei viitsi nagu spetsiaalselt üles laadida kuskile mujale ja meeles nagu oleks, et mingi variant oli veel.

Pilt


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 246 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7