Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.06.2024 18:02

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 1117 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 75  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 21.04.2011 21:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2003 18:58
Postitusi: 1050
Asukoht: Tallinn
Njaa..ma ka lapselt panin HelloKitty kleba rotti ja kleepisin taha aknale :D aga nii sünge see ei ole ,kui sinu oma ja kleepimis kvaliteet jätab ka soovida...
HelloKitty ajakirja vahelt sain sellise suure võtmehoidja,mille bussi kongi riputasin...ühesõnaga, kitty on lahe :rokib
Aga civicuga ,edu ja jaksu :)

_________________
Kullerveod,jaheveod,kaubaveod... info@cargobuild.ee http://www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis <-- vajuta "like" ;).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 21.04.2011 22:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2004 21:04
Postitusi: 3142
Asukoht: Tartu
peab ka hellotitty tegema :D

_________________
Audi C6 Quattro; Tighter than your girlfriend
Street.ee - Autoüritused


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 04:59 

Liitunud: 22.05.2009 21:42
Postitusi: 923
Asukoht: Tallinn
Kitty on ikka lahe, peaasi,et üle ei pinguta:D Aga titty on juba nats liiga palju minu maitse jaoks:D

Lisasin esimesse posti natuke uuendusi kah, piltide ja teksti näol.

_________________
Accord CB7 - 2.2l 110kw (Daily Drive)
Civic EG6 - 1.6l 118kw (Sunday Drive)

Fb.com/WROMD
Fb.com/EltonLauringMusic


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 11:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
Kas see ongi see Pioneeger, mida tahtsid mulle laenata, kui mul Blaupunkt otsad andis? :D
Hallscorpio, aga pane HelloTitty peale siis, tahaks ka näha, kuidas välja näeb :D.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 11:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2007 00:46
Postitusi: 927
Asukoht: Narrogin Valley, WA
mingi väike leegikleps võiks siis ka olla küljel? :)

_________________
DC5-S & FN2


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 12:10 

Liitunud: 27.12.2004 00:41
Postitusi: 2489
Asukoht: Tallinn
Ja suur nike kleeps tagumisel aknal näiteks :)
Siis ikka tunnete üksteist ära linna vahel, ega muidu ei saa ju aru


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 12:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 02.02.2011 18:18
Postitusi: 881
Asukoht: Tallinn
ole noo kuss.. :D. Too läheks vast päris hulluks ära... suur nike ja leegid.. maru maitse lage ju :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 12:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.08.2008 14:39
Postitusi: 859
Asukoht: Tallinn
Votex kirjutas:
ole noo kuss.. :D. Too läheks vast päris hulluks ära... suur nike ja leegid.. maru maitse lage ju :D


See oli ju irooniaga öeldud.

_________________
E38, E36 Cabrio


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 13:02 

Liitunud: 18.03.2011 17:08
Postitusi: 181
Asukoht: Tallinn
Ostsidki auto sellel põhjusel, et see LED-tulesid täis panna, muutub päris rõvedaks juba imo:D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 13:45 

Liitunud: 22.05.2009 21:42
Postitusi: 923
Asukoht: Tallinn
Votex kirjutas:
Kas see ongi see Pioneeger, mida tahtsid mulle laenata, kui mul Blaupunkt otsad andis? :D
Hallscorpio, aga pane HelloTitty peale siis, tahaks ka näha, kuidas välja näeb :D.

Jah, seesama see oligi:P

OliverV kirjutas:
mingi väike leegikleps võiks siis ka olla küljel? :)

corbe kirjutas:
Ja suur nike kleeps tagumisel aknal näiteks :)
Siis ikka tunnete üksteist ära linna vahel, ega muidu ei saa ju aru

Ei, mõtlesin rohkem nagu suurt DC kleepsu või näiteks Monster Energy oleks ka päris änksa.
No kammoon, kaks väikest kleepsukest elate üle, eriti kui on sellised normaalsed väikse piirjoonega ühevärvilised asjad, mitte mingid üübersuured ja üübervärvilised kleepsud. Ning kui kleepsu kui kleepsu valiku osas midagi öelda, siis võib öelda ka seda, et igal inimesel on oma maitse. Mina panin selle sinna rohkem pulli pärast, saab ju alati maha võtta. Ega see ei tähenda seda, et ma laksult mingi omasooihar oleks või et mängiks kodus nukkudega.

marten. kirjutas:
Ostsidki auto sellel põhjusel, et see LED-tulesid täis panna, muutub päris rõvedaks juba imo:D

1. Palun õpi natukenegi lausesõnastust.
2. Ei ostnud autod, kui lugeda viitsid, võtan isa vana auto ette, millega tema 11a. tagasi pulli tegi.
3. Reaalsuses näevad need LED'id paremad välja(jah, tean, et loll on see kes vabandust ei leia, aga siiski, hetkel on tõesti nii) ning öösel on ikka valgete LED pirnidega kuradi valgem kui nende tavaliste kollakate pirnidega. Rohelised on lihtsalt selleks, et teha midagi teistest teistmoodi. See kui inimesed endale siniseid ja punaseid LED'e topivad on normaalne, kuna inimesed sellega harjunud ja selle kallal on juba mölisetud, seega ei teegi enam keegi sellest välja. Rohelist lahendust ma ei tea, et kellelgi oleks, seega otsustasin midagi uut katsetada.
4. Kas härivad üldiselt LED'id või värv? Hetkel olen aru saanud, et LED pirnide vastu probleem. Kas tõesti oleksite siis vait, kui paneksin kõik lahenduse sama moodi, ainult et tavapirnidega ning roheliste filtritega? Mõelge selle üle.


Agajah, mõnus koht see SR:D Hea, objektiivse suhtumisega inimesed xD

_________________
Accord CB7 - 2.2l 110kw (Daily Drive)
Civic EG6 - 1.6l 118kw (Sunday Drive)

Fb.com/WROMD
Fb.com/EltonLauringMusic


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 14:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.08.2010 08:49
Postitusi: 2272
siin teemas pole veel kütusekulu jutuks tulnud...

..et siis palju võtab? :D

Riisikas ise on lahe. Üldiselt olen LED´ide poolt, aga ma ei tea, kas see roheline just kõige õigem lahendus on. Samas miks ka mitte, peamine, et endale meeldib. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 14:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.03.2010 12:06
Postitusi: 294
Asukoht: Jõgeva/Tartu/Tallinn
djelton kirjutas:
marten. kirjutas:
Ostsidki auto sellel põhjusel, et see LED-tulesid täis panna, muutub päris rõvedaks juba imo:D

1. Palun õpi natukenegi lausesõnastust.


Mis sellel lausel viga on? Mõni vend (loe: oopc) kirjutab siin foorumis nagu 8-aastane, pole kuulnud komadest ega punktidest.

_________________
Ignorance is bliss


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 14:29 

Liitunud: 22.05.2009 21:42
Postitusi: 923
Asukoht: Tallinn
jyrgenpii kirjutas:
siin teemas pole veel kütusekulu jutuks tulnud...

..et siis palju võtab? :D

Riisikas ise on lahe. Üldiselt olen LED´ide poolt, aga ma ei tea, kas see roheline just kõige õigem lahendus on. Samas miks ka mitte, peamine, et endale meeldib. :)


Jamh, unustasin mainida:D Hetkel kütusekuluga probleeme natukene, uuringi kas kat või lambda. Talvel väikeste pitsalõikuritega võttis 8l/100km, nüüd uute suuremate, laiemate rehvide ja velgedega võtab 9l/100km ning seda ülirahulikult sõites. Honda-club'is uuringi lambda kohta hetkel. Tean, et peaks kõikuma see vool(ühe juhtmeline lambda) mingi 0.2-0.8V vahel pidevalt. Mul alguses kõigub, siis kui mootor soojeneb, aga siis jääb kuskile 0.15-0.2 juurde kinni. See peaks siis tähendama liiga rikast segu, mis põhjendaks ka kütusekulu. Co tase on ka kõrge, seletaks seda ka. Hetkel ootangi vastust, et kas see 0.2V on siis minu probleemi viga ning ta peaks ka tühikäigul kõikuma, mitte seisma.

Giorgi kirjutas:
djelton kirjutas:
marten. kirjutas:
Ostsidki auto sellel põhjusel, et see LED-tulesid täis panna, muutub päris rõvedaks juba imo:D

1. Palun õpi natukenegi lausesõnastust.

Mis sellel lausel viga on? Mõni vend (loe: oopc) kirjutab siin foorumis nagu 8-aastane, pole kuulnud komadest ega punktidest.

Sellel lausel see viga, et algaks nagu küsimus, lõppeks nagu väide. Vähemalt minule tundus nii. Seda mõtlesin:D Aga jah, neid 8-aastaseid on ikka väga palju, üritan alati sellistele inimestele seda selgelt öelda, kuna kopp ees sellest, et pead ühte laused umbes 10x läbi lugema, ennem kui aru saad, mida on mõeldud.

_________________
Accord CB7 - 2.2l 110kw (Daily Drive)
Civic EG6 - 1.6l 118kw (Sunday Drive)

Fb.com/WROMD
Fb.com/EltonLauringMusic


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 15:15 

Liitunud: 15.03.2009 23:21
Postitusi: 981
Eile jutustasime ja reaalselt sobivad LED'id väga hästi.

A ja seda ka et, kui inimesed ohivad juba paari kleepsu peale siin, siis minge vaadake VWK's ringi. Ühel pool külge täis, teisel esimene poritiib, kolmandal lagi kleebitud seest poolt, neljandal tagaluuk kleebitud täis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Honda Civic HB '93 djelton
PostitusPostitatud: 23.04.2011 18:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.05.2006 17:30
Postitusi: 802
Asukoht: Eesti Vabariik
M1k0 kirjutas:
Eile jutustasime ja reaalselt sobivad LED'id väga hästi.

A ja seda ka et, kui inimesed ohivad juba paari kleepsu peale siin, siis minge vaadake VWK's ringi. Ühel pool külge täis, teisel esimene poritiib, kolmandal lagi kleebitud seest poolt, neljandal tagaluuk kleebitud täis.


Ja too on ka stiilne. :rokib

Eniveis, muidu on nagu enamvähem Civic. Liigub selle õmblusmasinamootori kohta kenasti ja välimus on ka täitsa timm. Aga no need LED'id.. :waah
Üksõhtu, kui sai linna tuldud, siis tulid Kose poolt fooride juures. Kui muidu poleks su Civicut ära tundnudki, siis sees säravate roheliste LED'ide järgi oli kaugelt paista. :err

Aga no, positiivne, et vähemalt tegeled, kuigi ma tuuniks pigem omatuppa näiteks seinakontaktile või ukselingile LED'i. Endal ilus vaadata ja valgust ka näitab ju tegelt kenasti. :)

Sai nüüüd veits kirutud, aga nu, Elton, peaasi, et nüüd pigem tehnilise poole käsile võtaks ! :evil:

_________________
Müüa Volkswagenite (aastatest 74-00), Nissanite, Opelite, Fordide ja erinevate pakibusside varuosi!!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1117 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 75  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7