Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 15:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 116 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 20:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2010 15:53
Postitusi: 20
olex minu oma nii roostes olnud oleksin jupid maha keeranud ja selle kere vanarauda viinud 8)
mulle meeldib ascona aga sellise kere peale küll ei hakkaks raha ega aega raiskama :think
otsi mingi kobedam kere ja äkki saad kohe väheke võimsama mootoriga, siis remondid kere ja mootori ära ja
ongi väiksema vaevaga normaalne masin olemas, aga kui viitsimust on võid sellega ka n...ima hakata
ise tead :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 21:12 

Liitunud: 08.04.2006 21:33
Postitusi: 3611
Ärme siin nüüd poisi plaane kohe laitma hakka. Kõik on võimalik. On ennemgi sellisest seisust keresid taastatud, taastatakse ka edaspidi. Proovi, harjuta, näe kõvasti vaeva. Kui tahtmist, viitsimist, oskusi, raha ja aega piisavalt, siis võib ju ikka asja saada. Ja oi kuidas saad respekti kui selle valmis peaksid saama.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 21:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2010 12:24
Postitusi: 516
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Seda juttu olen kuulnud küll ja küll, et sellest asja ei saa, kuid just see mind inspireeribki, et vot sellistesse saab ka veel elu sisse puhuda ,Ning aega on mul seda teha oi oi kui palju.

Siim

_________________
Uued keredetailid sõidu ja veoautodele.Stanged,tiivad,tuled jne! tel:58165596


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 21:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2010 12:24
Postitusi: 516
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kuulge ma ei saa aru kas siin on kõik ühe mõtlemisega (peale GHOZTI), et sellest ei saa autot?
Jah magnet hakkab päris mitme koha peale.


Siim

_________________
Uued keredetailid sõidu ja veoautodele.Stanged,tiivad,tuled jne! tel:58165596


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 22:02 

Liitunud: 06.04.2003 11:20
Postitusi: 273
Asukoht: Pärnu
kui aega on siis ehita. Ajaga aga mõtted muutuvad ja ei pruugi valmis saada. Asconn mudu kena käru kui ilusti teha ja kõik laiendid küljes on.

_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine. Diagnostika ja autoremont, Pärnus küsi kui miski muret valmistab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 22:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2010 12:24
Postitusi: 516
Asukoht: Tallinn,Nõmme
olx1985 kirjutas:
kui aega on siis ehita. Ajaga aga mõtted muutuvad ja ei pruugi valmis saada. Asconn mudu kena käru kui ilusti teha ja kõik laiendid küljes on.


1.Aega on mul küll ja küll ning 2. sellele ei tuleks mingeid laiendeid.See tuleb 98% stock


siim

_________________
Uued keredetailid sõidu ja veoautodele.Stanged,tiivad,tuled jne! tel:58165596


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 22:11 

Liitunud: 06.04.2003 11:20
Postitusi: 273
Asukoht: Pärnu
Kõik tore aga ma ei mõelnud miskit halvaga. Lihtsalt tean, omast käest, et kui aeg edasi siis teeks ikka miskit teistmoodi kui algselt plaanis oli. Aga jõudu ja jaksu ja tore kui vanakese teele tagasi aitad :)

_________________
Veakoodide lugemine ja kustutamine. Diagnostika ja autoremont, Pärnus küsi kui miski muret valmistab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 22:22 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
brake kirjutas:
olx1985 kirjutas:
kui aega on siis ehita. Ajaga aga mõtted muutuvad ja ei pruugi valmis saada. Asconn mudu kena käru kui ilusti teha ja kõik laiendid küljes on.


1.Aega on mul küll ja küll ning 2. sellele ei tuleks mingeid laiendeid.See tuleb 98% stock


siim


3. 99% olen kindel, et see auto ka sellises olekus lõpetab. :D 1% jagu, kui mitte vähem, on juhtunud selliste plaanidega imesid, kuid ei usu mina, et see auto sinna mahub. Igaksjuhuks mütsi siiski ei luba süüa.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 22:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2010 12:24
Postitusi: 516
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Jah ma mõistan teid vägagi hästi, kuid siiski proovin ikka ta võimalikult korda teha kuna peamiselt kõik asjad olemas ka, kuid jah see kere ehmatas mindki kui kõik on ju tehtav.

Ja pilte siis varsti kui lumi lännu ja saab siis kerega tegelema hakata.
Kuid niikauaks prooviks leida siis esipõlle koos selle raamiga kuhu tuled ja kapott kinnituvad.
Siim

_________________
Uued keredetailid sõidu ja veoautodele.Stanged,tiivad,tuled jne! tel:58165596


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 22:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2009 14:18
Postitusi: 291
Asukoht: Järvamaa,Türi vald,Kabala/Pärnu
Rattapoldi ümber ennegi autosid ehitatud,mis siis,et ei tasu ära,aga ikkagi on tehtud.Teemaalgatajale soovin edu ja pea meeles,et julge pealehakkamine on juba pool võitu!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 22:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.12.2008 23:19
Postitusi: 242
Asukoht: Helsinki
Poiss, sind pannakse kinni laiba seksuaalse väärkohtlemise eest . Lase vanakesel puhata . Parim mis sa selle agooniaga teha saad on see, et lased spreivärviga uksele kolm tähte R.I.P ja viid selle emeksisse.
Aga kui isu nii väga suur ehitamise järgi siis hangi omale erinevat materjali ja palju . Esmalt ürita ahelvare järgi zabloonid teha ja siis nende järgi uued tetailid .
Kui oled, näiteks, esimese poolraami valmis saanud siis puuri vana kere küljest lahti ja ürita uus asemele panna . Olen enam kui kindel, et avastad kurva tõsiasja, uut osa pole suurt kuhugi kinni lasta.
Edu !

_________________
Mees, kuidas sa sõidad nii, et ainult üks ratas veab ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 23:22 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Ma usun, et kui ehitamis isu on nii suur, siis võtta pigem korralik toorik, sest keevitada saab Asconat nii või naa. Päris pulbrist pole mõtet küll tegema hakata. Või kui palju kogemusi on keevituse ja sellise taastamisega? Esimeseks käeharjutuseks tundub liiga suur amps olema.
Aga igaühe enda ostustada. Mina soovitaks ka seda R.I.P versiooni ja saadaks auto auga väljateenitud puhkusele.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 23:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2010 12:24
Postitusi: 516
Asukoht: Tallinn,Nõmme
mesamees kirjutas:
Rattapoldi ümber ennegi autosid ehitatud,mis siis,et ei tasu ära,aga ikkagi on tehtud.Teemaalgatajale soovin edu ja pea meeles,et julge pealehakkamine on juba pool võitu!


Vot selline suhtumine mulle meeldib :rokib Kuid siiski eks vaatame mis siis saab.
Kuid Enda silmis näen teda küll tehtava asjana.
Siim

_________________
Uued keredetailid sõidu ja veoautodele.Stanged,tiivad,tuled jne! tel:58165596


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 23:39 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
brake kirjutas:
mesamees kirjutas:
Rattapoldi ümber ennegi autosid ehitatud,mis siis,et ei tasu ära,aga ikkagi on tehtud.Teemaalgatajale soovin edu ja pea meeles,et julge pealehakkamine on juba pool võitu!


Vot selline suhtumine mulle meeldib :rokib Kuid siiski eks vaatame mis siis saab.
Kuid Enda silmis näen teda küll tehtava asjana.
Siim

Krt sellises olekus risu eest saab ju vanarauast niipalju raha kyll, et saaksid natukene paremas seisus masina asemele otsida.. Neid asconaid seisab vanakestel garaazides veel kyll ja veel...
Olen Eestis sattunud paris mitmete huvitavate autode peale...poolkogemata ja kui hasti laheb, siis saad odavamaltki kui vanaraua hinnaga katte... Endal ootab yks skoda 120 koju vedamist...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Opel Ascona c 82a Brake 1.6
PostitusPostitatud: 30.03.2011 23:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2010 12:24
Postitusi: 516
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Jah ma kaalusin seda ja isegi sai ühe mehega räägitud sellest, kuid isegi kui ma midagi leian siis ma ei leia ka ju sellist millel ainult karbid vaja vahetamist ja veel nipet näpet.Ma lihtsalt tahan ennast proovile panna, et kas ma olen selleks suuteline .Ning mul on ka üks abiline kes aitab jõu ja nõuga (isa ,kes sellega ka kunagi sõitis).

Siim

_________________
Uued keredetailid sõidu ja veoautodele.Stanged,tiivad,tuled jne! tel:58165596


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 116 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7