Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 06.05.2024 19:35

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 237 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 11.02.2011 15:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2005 17:21
Postitusi: 764
Asukoht: Tallinn-->LAAGRI<--
Eks ta ikka üks paras piiraja on jh !

Mäletan kui enda sigla pigimatitasin. Siis oli sama jama, et föön andis saba. Siis sai ostetud korralik föön koos digitaalse näidikuga ja puha :)
Enda sigla tegin nii, et ei olnud isegi kusagilt salongist enam auto plekki/värvi nähagi. Seega täiesti matialla kõik. Ja kohati topelt (koopad, käigukasti tunnel, tulemüür) Kõik aknalauani täiesti välja, pm täiesti aknani.

Kahjuks mingi üks väga poolikust hetkest pilt säilinud sellest !
http://nagi.ee/photos/grimes/5171329/in-set/16661/

Kuumutasin mina niimodi... ET lasin mati serva kuumaks, see siis plekile.. jahtus maha ja jäi ilusti tugevalt kinni. Ja siis hakkasin täpselt sinna mati ja pleki peale kuumutama (rohkem küll matile)
Ja siis matt sulas pehmeks ja kui vaikselt seda kinni voolisid. Siis nägid kuidas see vedelalt seal all ennast vahedesse tõmbab ja kõik jäi üli tugevalt ja hästi kerekülge. Ja muidugi hea oli see, et kui sai kuumafööniga lastud pigimati ja kere vahele. Siis sai ka niiskuse mis vb oleks jäänud sinna minema :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 11.02.2011 15:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.10.2009 08:21
Postitusi: 520
Asukoht: Tallinn
Olen sinu teemat ka lugenud jh, ise tegin samamoodi et alguses üks serv külge ja sealt siis edasi, kõik oli tore kuni puhuri ventilaator lihtsalt seisma jäi....garantii veel kehtib nii et äkki tehakse korda.
Ustele jms kohtadesse kus ainult sirge plekk on, saab väga edukalt seda matti liimiga kinnitada, kuid need kohad kus plekk on kaardus ja muidu maakaart ei saa muudmoodi kui kuumaga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 18.02.2011 22:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.10.2009 08:21
Postitusi: 520
Asukoht: Tallinn
Suurem osa matist on paigaldatud kuid paljud kumerused jm kohad on veel katmata.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Väikse gaasipõletiga on väga hea paigaldada ja matt ei lähe teiselt poolt nii kuumaks et kinni vajutades pigi kinnaste külge jääb nagu kuumapuhuriga paigaldades seda juhtus.
Pilt
Praeguse seisuga on üks 190g balloon tühi ja teine on umbes poolepeal, ühesõnaga kahe sellise ballooniga peaks hakkama saama....võimalik et kolmega.
Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 12.03.2011 23:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.10.2009 08:21
Postitusi: 520
Asukoht: Tallinn
Kuna midagi erilist kirjutada pole siis lisan lihtsalt pilte, matti on veel järgi mingi 5kg umbes, ühesõnaga kuskil 45kg jagu matti on autos.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Millegipärast unustasin laest pilti teha, igatahes lagi on ka matiga kaetud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 13.03.2011 00:02 

Liitunud: 27.07.2009 23:48
Postitusi: 423
See siks näeb sama porgand välja kui minu võrr kunagi äsja värvituna sai, seega ma tean kui ilus punane see välja kukkus. Igatahes, töö on muljetavaldav, mati paigalduse koha pealt on küll tõsiselt hea töö tehtud. Mina näiteks kapoti sisse panen midagi muud kui seda bituumenmatti (mul ka otsas kõik see 50kg) uste sisse läheb ilmselt mingisugune selline asi mida kuumutama ei pea ja paigaldus lihtne on.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 15.03.2011 15:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.10.2009 08:21
Postitusi: 520
Asukoht: Tallinn
canyondrift kirjutas:
See siks näeb sama porgand välja kui minu võrr kunagi äsja värvituna sai, seega ma tean kui ilus punane see välja kukkus. Igatahes, töö on muljetavaldav, mati paigalduse koha pealt on küll tõsiselt hea töö tehtud. Mina näiteks kapoti sisse panen midagi muud kui seda bituumenmatti (mul ka otsas kõik see 50kg) uste sisse läheb ilmselt mingisugune selline asi mida kuumutama ei pea ja paigaldus lihtne on.

Värv näeb üpris erinev välja olenevalt valgusest. Kapoti ja ustega on selline teema et enne ei oska öelda kas see matt ennast õigustab kui kuuma käes pole olnud, nii et suvel päikese käes seistes peaks teada saama kas matt jääb ikka paigale või kukub küljest ära :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 15.03.2011 15:52 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.04.2003 16:42
Postitusi: 1080
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kui ära ei kuku, siis haisema hakkab küll. Kapotialla oleks võinud küll fooliumiga pigimati panna. Ega ta nüüd nii kallis ka pole.

_________________
56897383


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 15.03.2011 20:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.10.2007 22:52
Postitusi: 302
Asukoht: Tallinn
Son kirjutas:
Kui ära ei kuku, siis haisema hakkab küll. Kapotialla oleks võinud küll fooliumiga pigimati panna. Ega ta nüüd nii kallis ka pole.

Selles haisu osas vaidleks vastu- enda sigullil on/oli ka kogu salongi põhi selle matiga tehtud ning suvel suure kuumaga ei täheldanud küll mingit haisu salongis :) . Ma nüüd ei mäleta, kas sina saatsid mulle kunagi PS või oli see keegi teine, seoses selle pigimatiga aga jah igatahes unustasin seda mainida, kardan et suure kuumaga suvel kukuvad sul need tükid kapoti ja pagasnikuluugi küljest ära :) . Nendesse kohtadesse oleksid võinud jah paigaldada spetsiaalset matti :) .
Enda omal kukkusid siis kõik tükid luukide küljest ära :) .


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 16.03.2011 19:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2005 17:21
Postitusi: 764
Asukoht: Tallinn-->LAAGRI<--
Vägahea töö oled ära teinud :)
Enda siglal sai täpselt sama töö ära tehtud. Ma läksin nii hulluks, et ma ei näinud salongist kusagilt auto plekki/värvi kokkvuõttes :D

Aga soovitan veel vildiga nüüd armatuurialuse tulemüüri üle teha, käigukasti tunneli ja koopa kumerused... Ära jalgealust tee... sinna tekib niiskus/vesi ja võib hiljem halba teha.
Samas kui korralikud matid jms sees, siis võid ka sinna panna. Saab veel vaiksemaks kogu salongi :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 16.03.2011 20:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.09.2006 23:40
Postitusi: 692
Asukoht: Märjamaa
Originaalis ladal mingi imelik vilt millel on nagu kile matt peal. Leidsin seda kuuri pealt, ja kuna ei taha eriti pigimattidesse investeerida panen enda ladasse seda+ kaks kihti põhja matte(originaal katkine+ mingi uus lõigatud) Peaks norm küll olema. Aga siin muidugi haige töö ära tehtud :hail


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 16.03.2011 21:42 

Liitunud: 09.03.2011 23:30
Postitusi: 59
Asukoht: Raplamaa
Väga tubli töö ära tehtud ning edu edaspidiseks! Hea kohe vaadata, kui keegi ikka Ladadega tegeleda viitsib/tahab :)

_________________
Allkiri


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 18.03.2011 19:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.10.2009 08:21
Postitusi: 520
Asukoht: Tallinn
Kindlasti on võimalus et see matt tuleb kuumaga lahti luukide küljest aga seda saan alles siis teada kui soojad ilmad tulevad....kui annavad matid järgi siis tuleb midagi muud lihtsalt välja mõelda, sama jutt haisemise kohta.
grimes kirjutas:
Vägahea töö oled ära teinud :)
Enda siglal sai täpselt sama töö ära tehtud. Ma läksin nii hulluks, et ma ei näinud salongist kusagilt auto plekki/värvi kokkvuõttes :D

Aga soovitan veel vildiga nüüd armatuurialuse tulemüüri üle teha, käigukasti tunneli ja koopa kumerused... Ära jalgealust tee... sinna tekib niiskus/vesi ja võib hiljem halba teha.
Samas kui korralikud matid jms sees, siis võid ka sinna panna. Saab veel vaiksemaks kogu salongi :)
Ega mul väga palju puudu ei ole enam sellest, plekki pole just palju enam näha :D
Vildiga teen muidugi veel kõik üle, kasutan kõik originaal vilt-matid ära mis veel korralikud on ja puudu tuleva ostan juurde.

madis1080 kirjutas:
Originaalis ladal mingi imelik vilt millel on nagu kile matt peal. Leidsin seda kuuri pealt, ja kuna ei taha eriti pigimattidesse investeerida panen enda ladasse seda+ kaks kihti põhja matte(originaal katkine+ mingi uus lõigatud) Peaks norm küll olema. Aga siin muidugi haige töö ära tehtud :hail
Originaalis on vildil veel õhuke pigimatt peal mis on omakorda kilega kaetud.

190 kirjutas:
Väga tubli töö ära tehtud ning edu edaspidiseks! Hea kohe vaadata, kui keegi ikka Ladadega tegeleda viitsib/tahab :)
Tänud :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 19.03.2011 00:50 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Mis möginaga või kuidas sa selle pigimati siis ustesse paigaldasid ilma värvi kahjustamata ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 19.03.2011 11:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.10.2009 08:21
Postitusi: 520
Asukoht: Tallinn
Iff kirjutas:
Mis möginaga või kuidas sa selle pigimati siis ustesse paigaldasid ilma värvi kahjustamata ?
Kuna kerehermetsi jäi niipalju järgi siis kasutasin seda, päris kõvasti jääb kinni....ainuke probleem on see et ma jätsin matile kile peale kogemata ja nüüd kahtlen väheke selle kile ja hermetsi nakkuvuse suhtes aga nagu varemgi ütlesin, et kui probleeme tekib siis mõtlen midagi muud välja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Lada 21061 81a, BA3
PostitusPostitatud: 19.03.2011 11:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2008 23:28
Postitusi: 948
Asukoht: Tartu city
BA3 kirjutas:
Iff kirjutas:
Mis möginaga või kuidas sa selle pigimati siis ustesse paigaldasid ilma värvi kahjustamata ?
Kuna kerehermetsi jäi niipalju järgi siis kasutasin seda, päris kõvasti jääb kinni....ainuke probleem on see et ma jätsin matile kile peale kogemata ja nüüd kahtlen väheke selle kile ja hermetsi nakkuvuse suhtes aga nagu varemgi ütlesin, et kui probleeme tekib siis mõtlen midagi muud välja.



Mhm see kile on ja jama ,et sinna alla jäi kuid alati saab ilusti kõik korda :)
Normaalne aparaat. märgin teema ära siis hea jälgida :twisted:

_________________
Tuuliku Car Service Oü. Keretööd ja värvimine ! https://www.facebook.com/T.Car.Service
Rehvi vahetus 25€ jooks Nr 56866452 ! http://www.tuuliku-car-service.eu


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 237 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 99 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7