Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.05.2024 00:33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Clarion DB186MP Rem Amp
PostitusPostitatud: 20.09.2011 23:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.07.2011 21:03
Postitusi: 11
Asukoht: Türi
Selline probleem siis, et tahan nii teha et kui makk läheb käima siis lähevad võimud kah. Maki taga on üks 3,5" auk, et osadel käib sealt. Proovisin, ei töödanud. Ja 3.5" sain kõrvaklappidelt, et pmst 2 juhet oli +ja-. Keerasin need kokku omavahel kah veel. Et võimendi tahab ainult Remote +12 saada vms. Hetkel sildasin otse +12V -> REM ja töötab. Aga see tõmbab pikapeale aku tühjaks.

_________________
///M ikk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Clarion DB186MP Rem Amp
PostitusPostitatud: 21.09.2011 01:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.08.2008 10:40
Postitusi: 424
Asukoht: Tallinn, Muuga
mikk254 kirjutas:
Selline probleem siis, et tahan nii teha et kui makk läheb käima siis lähevad võimud kah. Maki taga on üks 3,5" auk, et osadel käib sealt. Proovisin, ei töödanud. Ja 3.5" sain kõrvaklappidelt, et pmst 2 juhet oli +ja-. Keerasin need kokku omavahel kah veel. Et võimendi tahab ainult Remote +12 saada vms. Hetkel sildasin otse +12V -> REM ja töötab. Aga see tõmbab pikapeale aku tühjaks.

EEE miks sa need + ja - üldse omavahel kokku keerasid? Mis makk sul on? Kergem nõu anda kui rohkem infot selle kohta, üks võimalus on sul panna võimud ka veel nii tööle, et võtad selle maki taga oleva kollase juhtme ja topid sinna järgisiis lähevad nii makk kui ka võimud võtme sisse panekul tööle või siis olenevalt autost võtme esimesse astmesse keeramisest käima.

_________________
Opel Astma 20SEH; Audi A6 3.2Q


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Clarion DB186MP Rem Amp
PostitusPostitatud: 21.09.2011 07:46 

Liitunud: 31.08.2010 20:03
Postitusi: 100
Maki tagant tuleb üks sinine juhe välja, see vea võimendini ja ühenda remote'i. Mina olen siiani nii teinud. Kollasega võib ka ilmselt teha ,siis hakkab võim tööle kui võti süütes on.(Pole kindel selle kollasega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Clarion DB186MP Rem Amp
PostitusPostitatud: 21.09.2011 08:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
mikk254 kirjutas:
Selline probleem siis, et tahan nii teha et kui makk läheb käima siis lähevad võimud kah. Maki taga on üks 3,5" auk, et osadel käib sealt. Proovisin, ei töödanud. Ja 3.5" sain kõrvaklappidelt, et pmst 2 juhet oli +ja-. Keerasin need kokku omavahel kah veel. Et võimendi tahab ainult Remote +12 saada vms. Hetkel sildasin otse +12V -> REM ja töötab. Aga see tõmbab pikapeale aku tühjaks.


Hmm see remote auk , mis on `kõrvaklapiotsikuga ` , sinna käib tavaliselt joystik sony makkidel.
remote=kaugjuhtimine.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Clarion DB186MP Rem Amp
PostitusPostitatud: 21.09.2011 12:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.07.2011 21:03
Postitusi: 11
Asukoht: Türi
Nii, tänan nüüd tean et sinna saab panna Puldi otsiku. Täna siis proovin multimeetriga kus mingi vool läheb ja siis teen väikse lõike sisse ja ühendan ära. Aga sellise asja leidsin netist. Et sinine-valge on siis pmst see mis mul vaja läheb.

Keegi Küsis: Makk on Clarion DB186MP , ja ma ei ühendanud + ja - omavahel. Ma selgitan: võimul on 3 voolujuhtme kohta. REM, +12, GND. Nii, GND ühendasin auto kere külge, ehk siis -. +12 on + vool, mis tuleb akupealt, 8mm2 kaabel. Ja võtsin väikese juhtme ja ühendasin +12 külge, ja sealt REM külge, sest muidu ei hakkaks võim töölegi ju.
yellow battery
red accessory
black ground
purple right rear + speaker
purple/black right rear -
green left rear +
green/black left rear -
white fr left +
white/black fr left -
grey fr right +
grey/black fr right -
blue auto antenna
blue/white rem amp
brown phone mute
orange/white illumination

_________________
///M ikk


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Clarion DB186MP Rem Amp
PostitusPostitatud: 21.09.2011 14:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.03.2006 11:19
Postitusi: 1292
Asukoht: Harjumaa
[quote="mikk254"]Keegi Küsis: Makk on Clarion DB186MP , ja ma ei ühendanud + ja - omavahel. Ma selgitan: võimul on 3 voolujuhtme kohta. REM, +12, GND. Nii, GND ühendasin auto kere külge, ehk siis -. +12 on + vool, mis tuleb akupealt, 8mm2 kaabel. Ja võtsin väikese juhtme ja ühendasin +12 külge, ja sealt REM külge, sest muidu ei hakkaks võim töölegi ju.
See rem "äratab" võimendi ellu, nagu öeldi tuleb see tuua maki juurde, kus see makist tuleva sinise juhtmega kokku läheb. Kui ei tööta, kontrolli kontrolllambiga kas sinisele juhtmele tuleb maki töötades +12 peale.

_________________
quote oopc /naljakas ka neid videoid näha kus mingi aeg tuntakse eest sõites end nagu mingis kosmose laevas kuid muis politsei auto kaamerast näeb välja nagu ajast räsitud silo käru kus lugematu hulk hingavaid organisme sees./


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7