Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 12.05.2024 23:50

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 133 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 22.04.2009 23:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
ViktorT kirjutas:
reck16 kirjutas:
Nüüdseks Combost saanud siis sama saatus mis ViktorT fiat pandas. Kast laiali lõhutud.Aga selleks aastaks mul ei tule vist kasti sisse. Pole materjali millest ehitada. Aga vaikselt alustan järgmiseks aastaks juba :)


Njah, arvutuslikult olen arvestanud ca 400 euri ainult kasti materjaliks omal ... (vineer, kruvid, liimid ... tavalise bmw-rull stiilis kodanike jaoks on see ulme :D ) Meie saatuse vahe seisneb aga selles, et minu kast peab valmis saama vähema kui kahe kuuga ja ehitus algab homme/ülehomme juba :P
Ehitustel on ka kitsas, mäletan et vanasti viskasid need kodanikud ikka hulgi head kraami lihtsalt minema ...
Ära päris mütsiga siis löö ... ega bass pole jänes mis eest ära jookseb :D
Seni kuni panda ehituses mul, toppisin ühhe subbari igapäeva liikurisse, noh 146.8 db 30 sec bassrace on hea küll chillamiseks, ehk leiad ka ise nii paljugi materjali et päris ära ei võõrdu :P

Seega loodan et äratad ka sina selle teema ellu varsti :)


Minu eelmise kasti peale kulus umb 5000.- eesti eek millest pole midagi järel. Hunnik kola vaid seina ääres (betoon, vineer jne ).
Praeguseks olen ehitanud igapäeva autosse, ja võistlen see aasta Street C klassis. Kuid kuna Street C tundub mulle ääretult "lambikas" ja natuke igav siis ehitan vaba aja kõrvalt vaikselt siiski Combot. Combo ärkab veel ellu ja küll hakkab suuremaid numbreid lööma. Parimaks sain 153 dB ja mida järgmisel aastal hakata lööma. 155 dB loodan kunagi siiski saada kätte :) Ja Combost tuleb veel vb Bassrace masin ( tavakuulamiseks). Aga mütsi nurka ei viska.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 22.04.2009 23:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Nagu näha, tundub et materjali hinnad on enam vähem samad, mis teebki eestis ehitamise raskeks :(
Tehnika on eestis kallimgi ...

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 22.04.2009 23:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Raske on kui tööl ei käi, ja tööd ei ole ja ei saa kusagile. Pole sissetulekut, pole ka hobiga tegelemiseks raha. Ainus hea asi, et vaba aega palju :D Tehnika hindade vahet ma ei tea UK-a. SPL Dynamics D6 mis mul on maksab siin see 26900.- Aga pole uurinud palju välismaal maksab selline võimendi. Aga ootan suure suure huviga ViktorT uut kasti ehitust mis tuleb. Ootaks huviga siis prisket pildi materjali kuna endalgi sama teekond varsti ees siis tore oleks uurida jne :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 22.04.2009 23:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
reck16 kirjutas:
Tehnika hindade vahet ma ei tea UK-a. SPL Dynamics D6 mis mul on maksab siin see 26900.-

http://www.caraudiodirect.co.uk/spl-dyn ... -6037.html
ehk siis ca 22K hetke vääringus + ca 4 kordne keskmise palga vahe riikide vahel ...

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 23.04.2009 00:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Kui saan uuesti tööle kuskile algab ka suurem ehitus. Niikauaks aga põristan Fiat Bravoga :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 23.04.2009 08:20 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 03.12.2008 15:27
Postitusi: 558
ViktorT kirjutas:
reck16 kirjutas:
Tehnika hindade vahet ma ei tea UK-a. SPL Dynamics D6 mis mul on maksab siin see 26900.-

http://www.caraudiodirect.co.uk/spl-dyn ... -6037.html
ehk siis ca 22K hetke vääringus + ca 4 kordne keskmise palga vahe riikide vahel ...


Pole veel keegi eestis sellist (27k) summat D6e eest maksnud :) Võistlejatele oleme veel eriti special hindu teinud. Mis hindade ja palkade vahesse puutub siis tasub eesti võistlejate ees müts maha võtta - keegi UK s ei ehitaks selliseid autosid, kui saaks 4 korda vähem palka :)

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!
Audio ja tuuninglahendused Ghostist!!! - http://www.ghost.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 23.04.2009 16:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Crac kirjutas:
Mis hindade ja palkade vahesse puutub siis tasub eesti võistlejate ees müts maha võtta - keegi UK s ei ehitaks selliseid autosid, kui saaks 4 korda vähem palka :)


Noh Ukraina SPLi mehed võiksid vabalt sama võrdluse enda riigi ja eestiga tõmmata sel juhul :D
Kohatu repliik minu arvates ...

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 25.05.2009 18:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Tere kõik see spli pere :D
Teema on vaikselt varjusurmast ärkamas. Kuna sain tagasi tööle norm kohta, siis plaanis ka edasi arendada Combot. Ja tehnika osas kaks korda võimsamaks. 2x D6 võimendid, SPL seeria elemendid. Kuna Viktort on palju rääkinud Bassrace teemast, sai siis proovitud Fiatis ja hakkas meeldima. Nüüd siis pole ka Combos päris SPL masinat oodata vaid Bassrace ja SPL segu kui nii õelda võib. Ei hakka taga ajama meeletuid tulemusi. Kas siit on ärkamas esimene eesti Bassrace auto niivõrd võimsa tehnikaga või eks näis mis sellest saab. Auto ehitusrõõmu kahjuks ei saa kuna eestis viibin väga vähe. Tehnika kokku osta ja siis vaba aega leidma :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 26.05.2009 03:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
reck16 kirjutas:
Tere kõik see spli pere :D
Teema on vaikselt varjusurmast ärkamas. Kuna sain tagasi tööle norm kohta, siis plaanis ka edasi arendada Combot. Ja tehnika osas kaks korda võimsamaks. 2x D6 võimendid, SPL seeria elemendid. Kuna Viktort on palju rääkinud Bassrace teemast, sai siis proovitud Fiatis ja hakkas meeldima. Nüüd siis pole ka Combos päris SPL masinat oodata vaid Bassrace ja SPL segu kui nii õelda võib. Ei hakka taga ajama meeletuid tulemusi. Kas siit on ärkamas esimene eesti Bassrace auto niivõrd võimsa tehnikaga või eks näis mis sellest saab. Auto ehitusrõõmu kahjuks ei saa kuna eestis viibin väga vähe. Tehnika kokku osta ja siis vaba aega leidma :)


Hey :)
Bassrace on ka see teema, kus võisteldakse kümnendi parima tulemuse peale. ehk siis 139.9, 149.9 jne, pead leidma õige laulu, täpne ajastus ja stopperi lõppedes ka sinna auku selle tulemuse saama ...
Tegelikult magusaim osa on "propper dropper", ehk siis 20-40 hz vahelisel alal 5 skoori max tulemus.
20, 25, 33, 40 ja oma valitud peak hz maks tulemus, liidetuna kokku ja jagatud 5ks peale seda.
See on BASS, mis lammutab ! :)
1 valjeim bassi auto, mida mina tean, on Ian Pinderi Astra, keskmine @ 155db+ 6 x 15" Orion HCCA subbariga :)
27hz peal 157db on midagi, mis ... noh 164db @ 70hz on nagu kaka selle kõrval :D

Ehk siis loodetavasti mitte bassrace, vaid streetbass auto, ja ürita võimude potensiaal siis ka maksimaalselt ära kasutada õigete subbarite näol (ohmage) :beer

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 26.05.2009 16:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
ViktorT kirjutas:
reck16 kirjutas:
ürita võimude potensiaal siis ka maksimaalselt ära kasutada õigete subbarite näol (ohmage) :beer

Arvan et alla, üle 2x1ohm elementidele ei saaks mõteldagi.
Iseasi on nüüd see kui kaks d6 tuleb, kas enam üks bc4000 suuteline on. Julgen väita et ei ole. SPL elemendid kannatavad rohkem voolu, seega tarbivad ka võimud kohe tunduvalt rohkem, plus lisa 4kw. Mitte, et iga laksuga võimud protectis oleks. Vaid pigem aku pinge,ressursi tõmbab nii maha, et lihtsalt on aku arvelt tulemuse kukkumine kui tõus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 26.05.2009 17:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Hey :)
Bassrace on ka see teema, kus võisteldakse kümnendi parima tulemuse peale. ehk siis 139.9, 149.9 jne, pead leidma õige laulu, täpne ajastus ja stopperi lõppedes ka sinna auku selle tulemuse saama ...
Tegelikult magusaim osa on "propper dropper", ehk siis 20-40 hz vahelisel alal 5 skoori max tulemus.
20, 25, 33, 40 ja oma valitud peak hz maks tulemus, liidetuna kokku ja jagatud 5ks peale seda.
See on BASS, mis lammutab ! :)
1 valjeim bassi auto, mida mina tean, on Ian Pinderi Astra, keskmine @ 155db+ 6 x 15" Orion HCCA subbariga :)
27hz peal 157db on midagi, mis ... noh 164db @ 70hz on nagu kaka selle kõrval :D

Ehk siis loodetavasti mitte bassrace, vaid streetbass auto, ja ürita võimude potensiaal siis ka maksimaalselt ära kasutada õigete subbarite näol (ohmage) :beer[/quote]


Jah streetbass auto ikka :) Nimelt ma ei eihita ka päris streetbassiks, kuna eestis nagunii vaid SPL siis tuleks vast mõelda muudetavale pordile, või siis lihtsalt madalama sagedusega ja nõks ädisema tulemusega. Päris spl ei huvita sedavõrd enam, kus sagedus 62 hz juures.

Ja otse loomulikult 2x1 oomi ehk siis võim töötab ühe elemendiga 0,5 oomi pealt. . Kuna ei näe võimendi ressurse kasutamata jätta:) Aga kuna see ükskord kõik kord teoks saab seda ei tea. Aga tehnika juurde soetamise jne juba teen algust. Pean hakkama vaikselt päevikut pidama hakkama, mida läheb vaja( materjal, tehnika, kaabeldus ).Nii siis. Kas keegi räägiks lähemalt superstreet klassist ? Mitu akut olla võib ? akud võivad asuda taga kongis ? Mitme voldi süsteem peab jääma ? Oleks huviga oodatud vastustest, arvamustest jne. Kiidtme laitke :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 03.08.2009 15:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Hei Hei.
Kahjuks see masin ei jõua see aasta võistlustele. Aga teen endast kõik, et järgmisel aastal oleks. Aega on mega vähe, näen autot vaid korra kuus. Kuid tegelen asjade soetamisega. Olemas ka nüüd oma Term-Lab mis teeb elu lihtsamaks :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 14.09.2009 22:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
Tere kaasmaalased !
Kuna elu teeb erinevaid käike ja asjaolud muutuvad iga minut siis. Olen taas töötu kuna ülemus sai surma, seega mina kaotasin töö. Mis tähendab seda, et ei ole võimalik Combot edasi ehitada ega uut tehnikat veel juurde soetada( jõudsin vaid hinnapiiri klassi autosse tehnika sisse osta ja termlab). Aaaga, et mitte täitsa varjusurma minna sai ostetud suhteliselt heas korras Lada 21063. Autol olemas ülevaatus kindlustus ja muidu sõidukorras. Auto läheb taas Street Max klassi ja tulemuse piiriks panen 155 dB. Ehitust alustan lähipäevade jooksul ja eks siis pritsin ka piltidega. Peaks uue teema tegema lada kohta kuna Combo saatus on otsustatud !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 14.09.2009 22:40 

Liitunud: 16.08.2009 13:22
Postitusi: 273
oota ma nüüd ei saanud aru mis Combo saatus siis on ?
Kas lammutad laiali ja võtad tehnika välja ja topid odavamasse autosse ja müüd opeli maha,et selle eest veel tehnikat osta ?

_________________
turbolthingav vabamootor


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Opel Combo
PostitusPostitatud: 14.09.2009 22:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
tauntz666 kirjutas:
oota ma nüüd ei saanud aru mis Combo saatus siis on ?
Kas lammutad laiali ja võtad tehnika välja ja topid odavamasse autosse ja müüd opeli maha,et selle eest veel tehnikat osta ?


Combo saatus on juppidena müüki lükkata. Kui ei osteta siis talveks jäärajal ja edasi kuusakoski. Kuna Combo edasi ehitamine nõuaks suuremat raha ja combo müügi rahast ei saaks vast ühte woofri elementigi. Nüüd siis tuleb ehitada ladasse see pea 5000w rms. Kuna ehitan 2 helirõhu autot siis üksi on raske kõike teha, kuid mõlemad autod nõuavad aega ja eks tasapisi ehitan. :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 133 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7