Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 13.05.2024 17:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Daewoo Tico- carmo.v
PostitusPostitatud: 27.09.2009 11:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.07.2009 15:15
Postitusi: 40
Nägin tartus oma silmaga, väga mõnus aparaat!

_________________
http://www.rate.ee/users/whitepower1


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Daewoo Tico- carmo.v. MÜÜA!!!
PostitusPostitatud: 30.09.2009 19:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
Panen siis süda verd tilkudes enda SPL võistlus auto müüki. Parimaks tulemuseks sain mina 158,3dB

Alustaks siis sellega, et auto minu käes olnud nüüd 3 aastat Eesti SM ülekaaluka tulemusega meister ning uuel omanikul pole eriti ka vaeva näha seal edasi püsimisega. Auto ise peaks seda veel suutma.
Müügi põhjuseks on võistlusklassi vahetus street klassi vastu. Auto ise tehniliselt heas korras. Viimase aasta jooksul vahetatud hulga osi. Ühtegi kolksu loksu pole.
Vaatamist vajaks pidurid ja käsipidur, mis ei ole just uue auto tasemel enam. Klotsid ise korralikud.
Võimalus osta kõikvõimalike olemas olevate lisadega, võimud, kölarid, prose ja kõige muuga.
Auto enda hinnaks oleks 18 000.-
Auto hind on enneolematult väike, arvestades seda tööd ja materjale mis sinna kulunud.
Läbirääkimiste käigus saab siis täpsemalt rääkida mida kaasa annan ja mis nende hind.
ÜV kehtib 09, 2010`ni, olemas kehtiv kindlustus aastalõpuni.

Huvilistel ühendust võtta kas PS või 56754205


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Daewoo Tico- carmo.v. MÜÜA!!!
PostitusPostitatud: 02.10.2009 18:49 

Liitunud: 01.05.2008 20:26
Postitusi: 90
Asukoht: Pärnu
Siis pole enam kedagi kellega võistelda varsti SM klassis:P
Reck16 vist järgmine aasta pidi ka SM klassis olema või mine sa tea.
Igastahes edu auto müümisel. Enda autot ära müüa ei õnnestunu, kuna hinnad nii odavad et keegi ei taha eriti nii väikest autot. Kusjuures enamus inimesi tahtsid autot koos tümmiga just siis, kui ma olin selle välja võtnud.
Aga kuna tehnika ja auto alles, mõtlesin veel järgmine aasta midagi kokku klopsida. Ja korraliku, mitte nagu Groundzero setupiga, et esi sein vibreeris koos valjukatega oma 1,5cm :D
Aga teades mis võimud sul on, peaks igas street klassis rekord tulema juba palja poweriga.
Edu müümisel :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Daewoo Tico- carmo.v. MÜÜA!!!
PostitusPostitatud: 02.10.2009 19:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.02.2005 23:56
Postitusi: 577
groundxzero kirjutas:
Siis pole enam kedagi kellega võistelda varsti SM klassis:P
Reck16 vist järgmine aasta pidi ka SM klassis olema või mine sa tea.
Igastahes edu auto müümisel. Enda autot ära müüa ei õnnestunu, kuna hinnad nii odavad et keegi ei taha eriti nii väikest autot. Kusjuures enamus inimesi tahtsid autot koos tümmiga just siis, kui ma olin selle välja võtnud.
Aga kuna tehnika ja auto alles, mõtlesin veel järgmine aasta midagi kokku klopsida. Ja korraliku, mitte nagu Groundzero setupiga, et esi sein vibreeris koos valjukatega oma 1,5cm :D
Aga teades mis võimud sul on, peaks igas street klassis rekord tulema juba palja poweriga.
Edu müümisel :)



Minu poolt on kindel hetkel vaid vist hinnapiiri auto. Eks näis kuhu klassi SPL Dynamics tehnikaga liigun :)
Aga, et OT poleks siis edu müümisel :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Daewoo Tico- carmo.v. MÜÜA!!!
PostitusPostitatud: 02.10.2009 20:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
Kui keegi viitsib vaeva näha, siis võiks välja arvestada, palju üks selline spl kast maksma läheks kui nullist ehitama hakata. Kasutatud 2,5mm vineer ning 5 kihti.
Kiire arvutuse kohaselt peaks vineeri kulu olema 10-15tk 1,5*1,5 plaati. Ei tea palju hetkel 2,5 plaat maksab. Liida juurde kruvid,liim, vaik, riie, pahtel jne. Üks selline kast peaks juba maksma väga ropult.
Olemas olev kast tahaks väikest setupi muutust, mis pole tehtud vaeva juures enam midagi.
Hr Viktor ehk ütleks palju tema viimane kast maksma läks. Saaks paraleele tuua.
Olemas olevad SPL seerja elemendid koos kinnitustega annaksin väga soodsalt kaasa.
Ültse tehnika soetamisega saan vajadusel soodsate hindadega kasuks olla.
D5 võimendeid kaasa anda ei tahaks, lihtsalt neid uues masinas vaja kuid kõik muu tehnika saaks kaasa anda mingi raha eest.

Kui kellegil tekib huvi võtku msn teel ühendust kuna selle autoga tuleb kaasa väga palju juttu :wink:

Parim võimalus Eesti SPL maastikul nime teha on just selle masinaga :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Daewoo Tico- carmo.v. MÜÜA!!!
PostitusPostitatud: 05.10.2009 02:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Mu kast on 2 x 25mm paksusega seintest ja 75mm esiseinast kuhu subbarid kinnitatud

Mu kasti hinnaks tuli robustselt 8-9000 krooni siinsete hindadega. Töötundidest me slliste autode puhul muidugi ei räägi :D
Vineer 6 tahvlit 120x240mm, kruvid igas huvitavas mõõdus, alates 40mm kuni 100mm ca 500 peaks neid seal kastis kokku ikka olema, liimi nii 3-4 liitrit, makroflexi paar purki, klaasfiiber koos gelcoatiga, värv, keermelatid + mutikad otsa, metallplaat, liivapaberit HULGI ja pudipadi mida ei mäletagi enam ..... muidugi kütusekulu ja rohkelt õlut
+ jooksvaid kulutusi tuleb juurde, kui arvad et kast pole ikka see päris hea, seega mul tuleb jälle lisaks liivapaberit ja makrot :D

Eesti materjali hindadega pole ma kursis, aga kuna Karmo autol paksemad kasti seinad, siis see suurusjärk peaks umbes samasse auku tulema äkki ...

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Daewoo Tico- carmo.v. MÜÜA!!!
PostitusPostitatud: 05.10.2009 14:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
Arvestada nüüd kasti hinda, muud materjalid ja tehtud tööd, pole auto hind sugugi kallis. Seda enam, et auto toonud juba kahele omanikule võite ja rekordeid.
Küttekulu on autol keskmine 5l 100km`le, hea õko võistlus masin :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: StreetMax Daewoo Tico- carmo.v. MÜÜA!!!
PostitusPostitatud: 07.10.2009 20:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.07.2003 12:04
Postitusi: 716
Asukoht: Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrada
Minuarust on sellel autol mingi võidu ja rekordite loits peal :burnout

Sellise raha eest väga aus ja väga korralikult ehitatud võistlusauto.

_________________
Team BSM & DD AUDIO tooteid saab minu käest & 160+dB Street Car
Friiza: "Mees kes hoolitseb selle eest, et teie kõrvakiled katki läheksid:P"


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 23 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7