Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 16:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2006 00:04
Postitusi: 1231
Asukoht: Tallinn
Tahad testida? Mida ma sul testida tahan!? Eks sa järgmine kord tee siis nii, palju õnne, loodan et oled õnnelik. Ja kui sa sõidad ees lubatust kiiremini ja siis oled nn. "jänes" ja siis oled veel kade, et sul keegi taga sõidab või milles su probleem on, või miks ma ei või sul järgi sõita häirib kuidagi? Ja kui sul niikuinii pohh on, et äkki sõidan tagant sisse, siis sind ei tohiks üldse häirida ju. Kas sa tahad lihtsalt paukuda praegu või milles asi nagu. Ja ei usu, et sul väga tihti nagu järelhaagis taga sõidetakse ja kui pinda käib, näita suunaga märku, et lased mööda või tõmba eest ära või sõida rahulikult oma sõitu, kuula head mussi ja naudi, mitte ära näe vaeva mõtlemisega kuidas kedagi ära huiata ja liiklusõnnetusi teha selle eest. Ja sa oled ka siis ju kõva mees kui 1,5h ga Tartust Tallinnasse või vastupidi sõidad.

_________________
Markus. Kolmapäevast laupäevani -50%'ga Hollywoodi? Küsi lisa!
Toyota Camry 3.0 V6 '98 -> Ford Sierra 1.6 '88 -> Kia Rio 1.5 '04 -> Audi 80 2.0 '90 -> Audi A4 1.9TDI '96 -> ??


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:57 

Liitunud: 14.02.2006 22:29
Postitusi: 158
"§ 167. Foori lubava tule süttimisel peab juht andma teed juhile, kes lõpetab ristmiku ületamist, ja veel sõiduteel olevale jalakäijale."

Siinsamas portaalis on ju liikluseeskiri olemas, miks seda ei loeta enne targutamist?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:58 

Liitunud: 26.10.2006 17:09
Postitusi: 75
Asukoht: Tln-Saue-Purila
pokemon kirjutas:
Kutsu ja umx Tahate testida või? Kui minul ikka p*rses kinni istud, siis teen küll. Ja mille kuradi pärast Sa peaksid mul kilomeetreid p*rses istuma? Sõida mööda, aga ära sõida mul krt sabas kinni nagu järelhaagis. Selliseid ahve on maanteedel küll, kes ise kiiresti ees sõita ei julge, aga kellegi sabas on kõvad mehed kiiresti sõitma(seal juures normaalset pikivahet mitte hoides). Ja siis pärast räägivad kõva häälega kuidas ma pooleteise tunniga Tallinnast Tartu sõitsin... :kill

r32, Mis see LE lugemine mulle annab? Tema peaks kollasega seisma, mitte kollase lõpus mõtlema, kas jõuan enne punast üle või ei jõua. Kui Sa mõtled seda, et minu rada on "kinni" ja ma talle küljepealt sisse heleda rohelisega sõidan, siis see ei tee mind süüdlaseks. Süüdi jääb ikkagi teine pool, kes tuli punasega ristile.

Terv,
Pokemon



ega sa härra ise ei erinegi väga palju nendest keda siin sõimad, eksole
sa pole vist aru saanud sellest prses sõitmisest? sina lendad ju esimesena radarisse :kill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.12.2005 00:32
Postitusi: 49
Asukoht: Tapa-Tallinn
kiilacas kirjutas:
sa pole vist aru saanud sellest prses sõitmisest? sina lendad ju esimesena radarisse :kill


.. ja kinni peetakse hoopis perses sõitja või veel 3 kes samuti seal tolgendab :) Vahel ka kõik järjest.
Seega see jänese kasutamine on juba ammu bs.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2006 00:04
Postitusi: 1231
Asukoht: Tallinn
Krt on tuldud ikka Tartust Tallinnasse sellise hea lennuga, hea jänes oli ees. Kõik sujus ja kui teed hargnesid, andsime üksteisele suunakatega märku ja näitasime pöialt. Kord olin mina ees ja kord oli tema ees ja ei olnud mingit sellist pokemonlikku egotsemist.

_________________
Markus. Kolmapäevast laupäevani -50%'ga Hollywoodi? Küsi lisa!
Toyota Camry 3.0 V6 '98 -> Ford Sierra 1.6 '88 -> Kia Rio 1.5 '04 -> Audi 80 2.0 '90 -> Audi A4 1.9TDI '96 -> ??


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:11 

Liitunud: 26.10.2006 17:09
Postitusi: 75
Asukoht: Tln-Saue-Purila
ja ma ei saa aru üldse mis kompleksid teil selle prses istumisega on? vastutulevad autod ei häiri? küll see tagasõitja ise arvestab kas saab pidama või ei


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 11:08
Postitusi: 581
kiilacas kirjutas:
ja ma ei saa aru üldse mis kompleksid teil selle prses istumisega on? vastutulevad autod ei häiri? küll see tagasõitja ise arvestab kas saab pidama või ei

No mingi 5m peal perses istuja tegelt ikka häirib küll, küljepeeglid säravad näkku.. mingi 20m võiks ikka vahet olla.. Ise üldiselt perses ei sõida, sõidan mööda - ei kannata ise kellegi taga sõita :P
Väga perses sõitjale annan suunaga märku et mine mööda, kui ei taha minna siis lasen lihtsalt gaasi maha, küll ta siis ikka läheb.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Tihti Poolas selliste perses istujatega võideldes mõtlesin välja hea nipi, nimelt kui pimedas sõit siis esmalt kustutad tuled ja seejärel pidurit kohe. Mõjub hästi.
Tagajärgede eest ei vastuta.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2006 00:04
Postitusi: 1231
Asukoht: Tallinn
Mainiks ise ka ära, et perses sõita ei salli ja kui võimalus, sõidan mööda ja kui keegi ise mul niimodi taga sõidab, siis lasen mööda, lasen gaasi korra lahti või sõidan oma sõitu edasi. Lihtsalt ajavad need jutupaunikud närvi, sest ma hui usun, et nad maanteel midagi sellist tegema hakkavad ja oma õigust pärast taga ajavad. Ei usu eriti...

_________________
Markus. Kolmapäevast laupäevani -50%'ga Hollywoodi? Küsi lisa!
Toyota Camry 3.0 V6 '98 -> Ford Sierra 1.6 '88 -> Kia Rio 1.5 '04 -> Audi 80 2.0 '90 -> Audi A4 1.9TDI '96 -> ??


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.12.2005 00:32
Postitusi: 49
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kusjuures need, kes sõidavad Tallinn-Maardu vahel pidevalt 2. reas (Saan aru, et parem tee, aga kiiremad lastakse tavaliselt mööda, võtan isegi hoo maha ja paremasse ritta korra kui tagant kiirem tuleb) teevad küll nii, kui korra kasvõi vilgutad tuledega. Vilgutad veel, siis teevad juba põhimõtteliselt max pidurduse.

Igastahes enam sellistega pead ei veava ka, sõidan paremalt mööda ja oma sõitu edasi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.11.2008 21:48
Postitusi: 219
Kristo kirjutas:
sõidan pidevalt mööda vabaduse pst(tallinnas) seal on 2 rida ja noo ikka väga tihti sõidavad 2 autot kõrvuti kiirusega 45-50km/h ja mööda kah ei saa kusagilt sõita.Samamoodi on paldiski mnt-l kus sõidetakse kõrvuti aeglaselt nii, et mitte keegi ei saa mööda sõita.Et mitte rikkuda eeskirju siis bussi rada ei kasuta kah kiireks möödasõiduks ega ärapööramis rida.Palun arvestage sellega, et aeglasemad sõidavad parempoolsemas reas ja kui tõesti tahate ligistikku sõita siis võtke haneritta.


See on näkku panijate uus meelistegevus- alguses arvasin, et ok fine, juhtub, et kummalisel kombel täpselt ühe kiirusega kõrvuti või diagonaalis üksteise suhtes kõrvuti radadel sõidetakse, niiet keegi mööda ei saa. Aga juhtus ükskord ka enda kõrvale üks selline ajugeenius- tõstsin ja langetasin kiirust vahemikus 45-65 ja no TÄPSELT kõrval pidi sõitma ikka- lõpuks panin lihtsalt käigu alla ja kiirendasin ette- tüüp sõitis pikaltpikalt perses kinni ja närvitses seal :err Mõnikord on TÕEPOOLEST kiire ja vaja kiiremini liikuda.. Aga no ei saada aru sellest- 100% vaja "rullnokki" komposteerida ju.

Ennast ei huvita need taga sõitjad absoluutselt- ja kui peaks ka häirima, annan suunaga märku, kui avaneb võimalus- ja on näha, et tüüp juba närviline, kuna ei oska mööda sõita vms.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Ikka huvitab küll see, kes su taga sõidab kohe järel, tema tuled pimestavad läbi peeglite ja üldse ebameeldivat valgeks teevad salongi.
Lisaks kui ta peaks mulle tagant sisse panema siis ja minu ja teiste autosolijate kaelad saavad sellest paraja mataka.
praegu talvel on muidugi eriti tark kohe sabas istuda, eriti veel pimedas, teel igast soola ja muud pläga see lendab taga oleva auto tuledele ja klaasile, puhtaks ka enam korralikult ei saa, eriti tulesid ja ongi korras, taga olev mees ei näe enam sõita ja auto kapott ka must ja stange ja üldse esiots.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 20:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2006 00:04
Postitusi: 1231
Asukoht: Tallinn
Päeval väga ei tohiks segada ju härr Part? Ja kui öösel\õhtul sõidab perses, pane kasvõi tagumised udukad ja saab aru. Ja ega talvisel ajal väga ei sõideta perses ju ja just selle pärast, et viskab auto ja tuled pas.a täis. Krt mul jääb selline tunne, et igapäev sõidetakse teil taga kinni nagu järelhaagis ja nüüd ei jõua ära oodata, millal jälle rehvid kandiliseks pidurdada, mõtlemata sellele, mis see kõik kaasa tuua võib.
PS! Jätkuvalt, ei midagi isikliku :)

_________________
Markus. Kolmapäevast laupäevani -50%'ga Hollywoodi? Küsi lisa!
Toyota Camry 3.0 V6 '98 -> Ford Sierra 1.6 '88 -> Kia Rio 1.5 '04 -> Audi 80 2.0 '90 -> Audi A4 1.9TDI '96 -> ??


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 21:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.11.2007 18:15
Postitusi: 902
Asukoht: Tallinn
kärss, sinu jutus peitub eeldus - et taganttulija on kindlasti mölakas ja kihutaja. paraku on elus sageli nii, et suuremosa kolonnis liikujaid on uimased molutajad, normaalkiirusel liikuja siis iga seesuguse eelmise udus uinamuinataja jaoks on niiehknaa kihutaja. igasugused isehakanud korravalvurid ja liikulse sättijad võiks minuarvates tõesti rohkem auto kapotil liigelda. roolis pole paraku kõik võrdselt võimekad...
aga sellepärast ei saa automaatselt kõiki normaalselt sõitjaid veel karistama hakata, et mõned eespool uimerdajad terve kolonni aeglaselt uimerdama on sundinud.

_________________
В Антарктике найдена нефть. Кровавому режиму пингвинов недолго осталось мучить свой народ.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 21:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2006 00:04
Postitusi: 1231
Asukoht: Tallinn
krsss, ei pea just kihutaja tulema ju, ntx kui seal kolonnis sõidavad 45-50 kmh ja sa sõidad siis nendega paralleelselt kõrval 50-55 ning kui siis mina tulen püsikiirusega 60 kmh, siis ma just mingi kihutaja ei ole ju?

_________________
Markus. Kolmapäevast laupäevani -50%'ga Hollywoodi? Küsi lisa!
Toyota Camry 3.0 V6 '98 -> Ford Sierra 1.6 '88 -> Kia Rio 1.5 '04 -> Audi 80 2.0 '90 -> Audi A4 1.9TDI '96 -> ??


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7