Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 13:56

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 14:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2006 22:49
Postitusi: 198
Asukoht: pärnu
Ma võin debiil ja kes iganes olla.
ennem jätsin mainimatta seda ,et nii teen ma siis oma kodu kandis ainult (las see koht jääda) kes teab see teab ja las nii jäädagi.(nii palju öelda ,et olen natuke pärnust väljas) Ei tule teile tlna ega ka kuhugi mujale sp et teil ees pidurdada.
Tahaks näha mõnda lapsevanemt kes on rahul sellega ,et tema maja juures või selle lähedal kus laps mängib, sõidab mingi vend 100km/h
siin kohal paluks konkreetset inimest siis kes on sellise käitumisega rahul?
Kui endal järeltulijat pole või polegi plaanis siis sa ei saa ka siin kohal edasi rääkida
kuna sa lihtsalt ei tea seda!!!
Nähes kuidas inimesed tahavad teed ületada ja ei saa kuna tuleb mingi tüüp madallennult kes ei pane jalakäijat tähelegi.
ja teadsin ka seda ,et polnud mõtet siia postitada midagi ega see ei muuda muud midagi kui ainult kiriitikat minu suunas!!!
sellepeale oskaks öelda ainult palju õnne inimesed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 16:06 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
Ees võib auto matsu panna, kui sina talle tagant sisse sõidad oled ikka ise süüdi, võid trahvigi saada vale pikivahe eest.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 16:31 

Liitunud: 15.04.2006 18:56
Postitusi: 609
Asukoht: Paide/järvamaa
Reimers66 kirjutas:
ValgeKotkas kirjutas:
Rahvas võiks (võimalusel) rohelise süttides ristmikult ära lennata. Suht pinda käib kui tipptunnil liigub tsükliga 3-4 autot.
Minul pole reavahetusel suht kunagi probleeme olnud vist. Suht alati vist lastakse vahele :uhoh


Rahvas teeb oma idiootset ökosõitu :angry Mõnel vennal on raske isegi 30kmh sisse saada

A milleks ma kiirendan see 70 omale kahe foori taga sisse, kui ma järgmise taga pean uuesti seisma? Pigem võtan sellise kiiruse, millega ma saan hakata mööda rohelise laineid sõitma. Teine asi on see, et kui ma kiirendan selle hoo kohe hoobilt üles, siis pean ma järgmise foori taga ootajale või just startijale tagant otsasõidu vältimiseks pidurdama. Mõttetu klotside/ketaste kulutamine lisaks veel tõstab iga hoo ülesvõtmine kütusekulu. Samuti ei salli ma maanteel perses sõitjaid ja löön tõesti korraks piduri pedaali põhja. Kui tagant sisse lajatab jääb nii kui nii süüdi. Öelgu mida iganes. Kui mulle ikka tuules liikuva puuoksa pärast tundub, et sealt loom tuleb, siis ma loon pedaali põhja, mitte ei jää ootama, kas ta tegelikult ka sealt tuleb või mitte. Ootama jäädes võib juba hilja olla. Nõustun ka hollowinsidega selles osas, et tõsiselt sitt on majaees lund lükata, kui seljatagant 70-80-ga läbi tuhisetakse. Aga nende vastu on mul juba ka lahendus välja mõeldud. Tuleb lennuga, saab kühvlitäie lund esiklaasi kah. Mitte, et ma nüüd ise ka linnas 50-60-ga sõidaks aga inimeste läheduses ma võtan ikka hoo alla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 16:44 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
Jube kõvasti laotakse pedaali põhja maanteel, ma vaatan. Mina küll ei viitsi mingi tagumikus-sõitja pärast oma päeva ära rikkuda, pigem tõmban äärde ja lasen ta suunda näidates mööda.

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 16:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
part1 kirjutas:
Nõustun isegi seekord enam vähem härra krss jutuga.


Linnas see süstimine on ka mõttetu, liiklus peab sujuv olema, ei ole mõtet täiega tallata, see ei anna midagi lõppkokkuvõttes, kui kõik nii hullult tallaks siis alles näeksite reaalset tulemit asjal.
Mina sõidan linnas täiesti normaalselt, sujuvalt. Kui ma ikka näen, et ees on punane tuli ma ei võida midagi hullu kiirendamise ja blokk piduriga, siis võtan käigu välja ja veeren ilusti punase tule taha ja ootan seal näiteks veel oma 30 sekundit, kui mitte rohkem, kuna tuli on endiselt punane ja mitte keegi ei kaota, kuna nagunii oli punane ja õigeaegselt jõudsime kohale, aga osadele ei jõua see lihtsalt kohale.

Mina sõidan kesklassi diiselautoga, mille võimsus ei ole suur, aga paras et liikluses hakkama saada ja ökonoomsus säiliks:)


Sa ei tea ikka ökonoomsussõidust ju midagi. Käiguga pidurdatakse siis, mitte ei lasta vabalt veereda. Vabalt veeredes on vaja mootoril töötamiseks kütust, käiguga pidurdades veab liikuv auto ise mootorit ringi. Selline räägib nüüd siis veel ökonoomselt sõidust :).

Mis aga puutub kohalt ära venimisse, siis see on loll jutt, et ei võida midagi. On teatud nn pudelikaela kohad. Ei saa öelda nii, et järgmise ristmiku taga oleme koos. Sellest pudelikaelast edasi võib olla tükk maad tühja teed. Näiteks vasakpöörded, kus tsükkel on lühike. Normaalselt kiirendades saaks oluliselt rohkem autosid läbi. Ei mõtlegi selle all käik peeneks lastes, aga ei ole ju vaja mingi 1500 pealt ka juba järgmist käiku panna. Kusjuures mujal pole ma sellist venimist väga näinud. 2005 esimest korda Saksas käies oli Hamburgis isegi 3.0 V6 mootoriga autoga raske sammu pidada Skodaga vanamemmega. Mõtlesin ka, et sõidan natuke rahulikumalt, aga näed isegi penskarid juba lasevad siis mööda. Vanas foorumis sai seda probleemi juba aasta paar tagasi tõstatatud, et ei saa aru mis ökonoomsuse tagaajamine siin on. Võtab sul liitri vähem linnas, mis sa sellega võidad? Samas ajal jõuad seetõttu nii sina kui 100-d kaaskannatajad oma sihtpunkti oluliselt hiljem.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 16:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
pokemon kirjutas:
Reimers66 kirjutas:
ValgeKotkas kirjutas:
Rahvas võiks (võimalusel) rohelise süttides ristmikult ära lennata. Suht pinda käib kui tipptunnil liigub tsükliga 3-4 autot.
Minul pole reavahetusel suht kunagi probleeme olnud vist. Suht alati vist lastakse vahele :uhoh


Rahvas teeb oma idiootset ökosõitu :angry Mõnel vennal on raske isegi 30kmh sisse saada

A milleks ma kiirendan see 70 omale kahe foori taga sisse, kui ma järgmise taga pean uuesti seisma? Pigem võtan sellise kiiruse, millega ma saan hakata mööda rohelise laineid sõitma. Teine asi on see, et kui ma kiirendan selle hoo kohe hoobilt üles, siis pean ma järgmise foori taga ootajale või just startijale tagant otsasõidu vältimiseks pidurdama. Mõttetu klotside/ketaste kulutamine lisaks veel tõstab iga hoo ülesvõtmine kütusekulu. Samuti ei salli ma maanteel perses sõitjaid ja löön tõesti korraks piduri pedaali põhja. Kui tagant sisse lajatab jääb nii kui nii süüdi. Öelgu mida iganes. Kui mulle ikka tuules liikuva puuoksa pärast tundub, et sealt loom tuleb, siis ma loon pedaali põhja, mitte ei jää ootama, kas ta tegelikult ka sealt tuleb või mitte. Ootama jäädes võib juba hilja olla. Nõustun ka hollowinsidega selles osas, et tõsiselt sitt on majaees lund lükata, kui seljatagant 70-80-ga läbi tuhisetakse. Aga nende vastu on mul juba ka lahendus välja mõeldud. Tuleb lennuga, saab kühvlitäie lund esiklaasi kah. Mitte, et ma nüüd ise ka linnas 50-60-ga sõidaks aga inimeste läheduses ma võtan ikka hoo alla.


Ma arvan et siin on ikkagi pigem juttu kohtadest, kus ummikud tekivad. Sellistes kohtades on ikka võimalikult palju vaja korraga läbi saada, mitte et kui roheline ees on hakatakse alles käibukangi ja siduripedaali otsima. Samas palju neid rohelise lainega kohti on? Mustamäe teel on tõesti võimalik nii 50-60 vahel Hipodroomist kuni tammsaareni liikuda. Samas näiteks hommikusel tipptunnil Suur-Ameerikast Pärnu maanteele vasakpöörde sooritamisel on alati megarivi. Sealt normaalselt sõites saaks alati oluliselt rohkem autosid läbi, kuna tavaliselt pole Kosmose juures küll midagi takistuseks (kui just tramm peatuses ei ole).

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 17:10 

Liitunud: 15.04.2006 18:56
Postitusi: 609
Asukoht: Paide/järvamaa
dellu kirjutas:
pokemon kirjutas:
Bla bla bla.


Ma arvan et siin on ikkagi pigem juttu kohtadest, kus ummikud tekivad. Sellistes kohtades on ikka võimalikult palju vaja korraga läbi saada, mitte et kui roheline ees on hakatakse alles käibukangi ja siduripedaali otsima. Samas palju neid rohelise lainega kohti on? Mustamäe teel on tõesti võimalik nii 50-60 vahel Hipodroomist kuni tammsaareni liikuda. Samas näiteks hommikusel tipptunnil Suur-Ameerikast Pärnu maanteele vasakpöörde sooritamisel on alati megarivi. Sealt normaalselt sõites saaks alati oluliselt rohkem autosid läbi, kuna tavaliselt pole Kosmose juures küll midagi takistuseks (kui just tramm peatuses ei ole).

Nõmmelt(kohvik Tädi Anni Juurest) Viruni ja sealt edasi Linnahalli juurde ilma ühegi peatumiseta oli vist laupäevasel päeval ja kellaaeg oli miski 17.30 ja 18.00 vahel.
Sõitsin seieri järgi nõks üle 55, tegelik siis kuskil 51-52km/h. Jah, vasak/parem pöördel ma ka tõesti ei hakka venitama, aga kui on otse minek, siis ma tõesti venitan, kui ma näen, et ma satun sellega rohelisse lainesse. Muidugi ma ei hakka käiku alles siis sisse panema, kui roheline juba põleb. Käigu lükkan sisse siis, kui minuga risti oleval ülekäigu rajal tuli punaseks läheb(sealt jääb veel hetk kollaseni) ja siis kollasega ma tegelikult juba lähen. Olen ka mõelnud, et peaks omale mingi turuhinnast odavama saani ostma ja siis kohe rohelise alguses süstima, et viimasele kollasega/punasega tulijale ette/küljepealt sisse sõita. Ja kuna kindlustus plekib turuhinna, siis see paberite määrimine on kökimöki selle igavuse peletamiseks kulutatud bensiini/ajakulu kõrval.

Terv,
Pokemon


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:04 

Liitunud: 23.09.2005 00:36
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn,Vääna-jõesuu
sõidan pidevalt mööda vabaduse pst(tallinnas) seal on 2 rida ja noo ikka väga tihti sõidavad 2 autot kõrvuti kiirusega 45-50km/h ja mööda kah ei saa kusagilt sõita.Samamoodi on paldiski mnt-l kus sõidetakse kõrvuti aeglaselt nii, et mitte keegi ei saa mööda sõita.Et mitte rikkuda eeskirju siis bussi rada ei kasuta kah kiireks möödasõiduks ega ärapööramis rida.Palun arvestage sellega, et aeglasemad sõidavad parempoolsemas reas ja kui tõesti tahate ligistikku sõita siis võtke haneritta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:12 

Liitunud: 15.04.2006 18:56
Postitusi: 609
Asukoht: Paide/järvamaa
Kui vabakal on 50 ala, siis on see täiesti õigustatud, et nad seal kõrvuti 45-50-ga sõidavad. Asula siseselt esimese rea kohustus puudub(kui rada vaba pole).

Terv,
Pokemon


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 08.04.2006 00:04
Postitusi: 1231
Asukoht: Tallinn
Mis krdi haigus see on, et mnt'l piduripedaal põhja. Trt kas tõesti teie arust mingi parim lahendus. Krt ma saan linnas veel aru, väikesed kiirused, aga fakk sa sead sellega enda elu ja vb veel väga paljude elu ohtu ju. IMO debiilsuse tipp on hakata mingit pedaali põhja littima, kui mingi vend sulle kiire hooga per.se lendab või ma ei tea mis vabandused. Esiteks rikud oma terve päeva sellega ära ja siis sõida oma put.is autoga.. nii funn ju. Ja teiseks ei usu, et seda väga tegema juhtute, siin räägite küll, et oi oi, ma haagin kohe piduri põhja ja las lajatab tagant sisse, aga kui mnt taoline olukord on, siis sõidate rahulikult oma sõitu ja vaatate kuidas teist mööda sõidetakse. Ei midagi isiklikku kellegi vastu. Peace.

_________________
Markus. Kolmapäevast laupäevani -50%'ga Hollywoodi? Küsi lisa!
Toyota Camry 3.0 V6 '98 -> Ford Sierra 1.6 '88 -> Kia Rio 1.5 '04 -> Audi 80 2.0 '90 -> Audi A4 1.9TDI '96 -> ??


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:16 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2005 12:47
Postitusi: 3594
Asukoht: Tartu
kutsu21 kirjutas:
Mis krdi haigus see on, et mnt'l piduripedaal põhja. Trt kas tõesti teie arust mingi parim lahendus. Krt ma saan linnas veel aru, väikesed kiirused, aga fakk sa sead sellega enda elu ja vb veel väga paljude elu ohtu ju. IMO debiilsuse tipp on hakata mingit pedaali põhja littima, kui mingi vend sulle kiire hooga per.se lendab või ma ei tea mis vabandused. Esiteks rikud oma terve päeva sellega ära ja siis sõida oma put.is autoga.. nii funn ju. Ja teiseks ei usu, et seda väga tegema juhtute, siin räägite küll, et oi oi, ma haagin kohe piduri põhja ja las lajatab tagant sisse, aga kui mnt taoline olukord on, siis sõidate rahulikult oma sõitu ja vaatate kuidas teist mööda sõidetakse. Ei midagi isiklikku kellegi vastu. Peace.


Jutupaunikud, muud midagi.

_________________
2018.Datsun masuudipress CVT. 1988.Turist, manuaal. 3 punnvõrri.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:22 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.01.2005 17:11
Postitusi: 830
Asukoht: Tartu, Annelinn Tel: 55978110
pokemon kirjutas:
Olen ka mõelnud, et peaks omale mingi turuhinnast odavama saani ostma ja siis kohe rohelise alguses süstima, et viimasele kollasega/punasega tulijale ette/küljepealt sisse sõita. Ja kuna kindlustus plekib turuhinna, siis see paberite määrimine on kökimöki selle igavuse peletamiseks kulutatud bensiini/ajakulu kõrval.

Terv,
Pokemon


Ennem loeks ma liikluseeskirja korralikult läbi, kui seda tegema läheks :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:32 

Liitunud: 23.09.2005 00:36
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn,Vääna-jõesuu
pokemon kirjutas:
Kui vabakal on 50 ala, siis on see täiesti õigustatud, et nad seal kõrvuti 45-50-ga sõidavad. Asula siseselt esimese rea kohustus puudub(kui rada vaba pole).

Terv,
Pokemon

Tõsi nõustun sinuga.Vabakal on 50-ne ala kuid samas kui minu spido järgi on 45-50 siis mingil määral ta ka kindlasti valetab.Samas liikluseeskirjas on kirjas et piirang on 50km/h kuid ka on kiras, et ei tohi takistada üldist liiklusvoolu.
Linnas pidevalt vaatan taha peeglisse ja kui keegi hakkab liiga sappa sõitma siis viisakusest tulen eest ära, et teine inimene ei peaks pidurdama minu pärast ja ei takistaks teda.Kui inimene tahab kihutada siis ta kihutab üxkõik kus,ning kui mitte eest ära tulla siis usun, et hakatakse seljataga sõeluma mitme rea vahet mis võib tekitada veel ohtlikuma liiklus ohtu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:41 

Liitunud: 15.04.2006 18:56
Postitusi: 609
Asukoht: Paide/järvamaa
Kutsu ja umx Tahate testida või? Kui minul ikka p*rses kinni istud, siis teen küll. Ja mille kuradi pärast Sa peaksid mul kilomeetreid p*rses istuma? Sõida mööda, aga ära sõida mul krt sabas kinni nagu järelhaagis. Selliseid ahve on maanteedel küll, kes ise kiiresti ees sõita ei julge, aga kellegi sabas on kõvad mehed kiiresti sõitma(seal juures normaalset pikivahet mitte hoides). Ja siis pärast räägivad kõva häälega kuidas ma pooleteise tunniga Tallinnast Tartu sõitsin... :kill

r32, Mis see LE lugemine mulle annab? Tema peaks kollasega seisma, mitte kollase lõpus mõtlema, kas jõuan enne punast üle või ei jõua. Kui Sa mõtled seda, et minu rada on "kinni" ja ma talle küljepealt sisse heleda rohelisega sõidan, siis see ei tee mind süüdlaseks. Süüdi jääb ikkagi teine pool, kes tuli punasega ristile.

Terv,
Pokemon


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Eesti riigis toimub ehk inimesed ei arvesta üksteisega
PostitusPostitatud: 30.12.2008 19:51 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.01.2005 17:11
Postitusi: 830
Asukoht: Tartu, Annelinn Tel: 55978110
pokemon kirjutas:
r32, Mis see LE lugemine mulle annab? Tema peaks kollasega seisma, mitte kollase lõpus mõtlema, kas jõuan enne punast üle või ei jõua. Kui Sa mõtled seda, et minu rada on "kinni" ja ma talle küljepealt sisse heleda rohelisega sõidan, siis see ei tee mind süüdlaseks. Süüdi jääb ikkagi teine pool, kes tuli punasega ristile.

Terv,
Pokemon


Kuna kogemused olemas, siis peab enne starti veenduma, et sul ees ei oleks pööret lõpetama jäänud sõidukit :) See muidugi ei tähenda seda, et kui ta punase ajal veel üle ristmiku lendab.. Vaid just ummikute jms ajal. Kui muidugi leiad endale tunnistajaid, kes ütlevad et teine tuli punasega.. siis on teine asi :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 255 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7