Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 05.06.2024 20:17

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K : spl-pro võimu probleem .
PostitusPostitatud: 26.03.2010 22:32 

Liitunud: 08.10.2009 20:28
Postitusi: 310
Asukoht: tartu
võim ise spl-pro watte ei oska nii öelda.. kuid pikamat aega ta mängis mul ilusasti velase 600w taga. noo rms siis vast 200-300w. nüüd kuna mul kärssas suurem võim läbi mõtlesin et panen ajutiselt selle võimu vähe suuremale kõlarile. samas keerasin kohe võimust võimsust maha et võimendit minimaalselt piinata.. kõlar siis alpine e-type 800w. rms ei teagi. probleem seisneb siis selles et natukene aega kannatab mängida kuid siis hakkab võim trikke tegema. power tuli hakkab vilkuma.. sub kaob vahel tagant ära ja siis jälle mängib normilt ja siis kao jälle ära. ma ise lolli peaga arvan et võim lihtsalt lahja vms. ise proovisin kõik massi ja pluss juhtmed läbi.. tegin juhtmetele uued otsad jne. aga ei midagi. või võim mul juba lihtsalt läbi põletatud ? :?

_________________
Low Familia.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K : spl-pro võimu probleem .
PostitusPostitatud: 27.03.2010 00:16 

Liitunud: 29.11.2008 20:13
Postitusi: 33
äkki on remotis asi.
see tuleks kh ära kontrollida :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K : spl-pro võimu probleem .
PostitusPostitatud: 27.03.2010 02:41 

Liitunud: 09.10.2009 20:43
Postitusi: 283
Äkki aku ei anna piisavalt voolu võimule. Kontrolli voolu saadavust. Siis kipub viskama võimu on-off'i , kui valjult lased mängida ja geneks või aku ära ei toida ;) Minu arvamus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K : spl-pro võimu probleem .
PostitusPostitatud: 27.03.2010 05:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Ehk annad ka võimu andmed ja täpse kirjelduse kuidas ühendatud ...
See seletaks palju, kui võimendi ei kannatagi takistust, millele ta hetkel ühendatud on.
Kui kõik õige, siis tasub tähelepanu pöörata kaabeldusele, kaitset ei saa visuaalselt kontrollida ! ! ! Alati kas testriga või asenduskaitsmega.
Massikaabli kontakt on tähtis samal ajal ...

Ja kui kõik õigemast õigem, siis on järjekordselt tegu nö "noname" ja kaka võimuga :P

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K : spl-pro võimu probleem .
PostitusPostitatud: 27.03.2010 13:59 

Liitunud: 08.10.2009 20:28
Postitusi: 310
Asukoht: tartu
mul ei ole õrna aimugi sellest võimust :D olen teine omanik ja ostetud noortehnikust, kui ma mingine aeg saaksin eelmise omaniku kätte siis saaksin vähe targemaks.. kui natukenegi mäletan siis oli asi 400w. ja kahtlane on see et täpselt sama kaabeldusega jne mängis ta mul laitmatult nõrgema kõlari taga. probleem tekkis alles siis kui ma ta korraks lahti ühendasin ja uuesti järgi ühendasin ka peale seda hakkas ka probleem.

_________________
Low Familia.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K : spl-pro võimu probleem .
PostitusPostitatud: 28.04.2010 11:24 

Liitunud: 27.08.2008 23:59
Postitusi: 81
MarkoC kirjutas:
See seletaks palju, kui võimendi ei kannatagi takistust, millele ta hetkel ühendatud on.

Julgen pakkuda, et selles asi ongi mida Marko ütles. Mul oli sama lugu kui kasutasin veel Vibe Lanzar võimendit ja Pioneeri suufakat.
Kõik toimis ilusti, aga nii kui Pioneeri suufaka SPL Dynamicsi vastu vahetasin hakkas jama pihta. Lõi koguaeg võimu protekti kui liiga kõvasti kuulasin ja peksis kaitsmeid läbi. Siis vahetasin selle Vibe Lanzari võimendi 2kw Magnati vastu ja peale seda oli asi korras.
Samas sa võid proovid mis ta nii teeb kui teiste ohmide peal mängima paned kõlari või võimendi. Vaata et ainult läbi ei lase midagi :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K : spl-pro võimu probleem .
PostitusPostitatud: 28.04.2010 11:32 

Liitunud: 08.10.2009 20:28
Postitusi: 310
Asukoht: tartu
herko18 kirjutas:
MarkoC kirjutas:
See seletaks palju, kui võimendi ei kannatagi takistust, millele ta hetkel ühendatud on.

Julgen pakkuda, et selles asi ongi mida Marko ütles. Mul oli sama lugu kui kasutasin veel Vibe Lanzar võimendit ja Pioneeri suufakat.
Kõik toimis ilusti, aga nii kui Pioneeri suufaka SPL Dynamicsi vastu vahetasin hakkas jama pihta. Lõi koguaeg võimu protekti kui liiga kõvasti kuulasin ja peksis kaitsmeid läbi. Siis vahetasin selle Vibe Lanzari võimendi 2kw Magnati vastu ja peale seda oli asi korras.
Samas sa võid proovid mis ta nii teeb kui teiste ohmide peal mängima paned kõlari või võimendi. Vaata et ainult läbi ei lase midagi :D

kui võimalus tekib eks ma proovin asja ära. hetkel pole komplekt minu käes :D

_________________
Low Familia.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7