Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 12:33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Woofrikast kupee kerega autosse
PostitusPostitatud: 05.08.2015 23:56 

Liitunud: 02.10.2013 21:29
Postitusi: 101
Tervist!

Olen mõningal määral kokku puutunud kastide ehitamisega aga siiani kõik masinad olnud luukpärad. Nüüd isiklikuks autoks kupee kerega MB. (300CE) ja varsti läheb heli ehituseks. Selge see, et tagumiste kompode jaoks eraldan neile väikse ala (lisakast). Küsimus aga tekib selles, et kuidas ehitada bassika kasti. Kas oleks vaja inverter tuua salongi (otse kastist üles) ? Mure selles, et ma ei soovi, et ta pagassis lammutaks rõhku vaid tuleks puhast madalsagedust ka salongi.


Kõik ideed/ettepanekud teretulnud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Woofrikast kupee kerega autosse
PostitusPostitatud: 06.08.2015 00:54 

Liitunud: 09.04.2005 21:51
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn
Sellel 300-sel on vist tagaistmel käetugi ka? Ma omal lahendasin nii, et kui käetugi alla käänata, siis tekib ava pakiruumi ja sealtkaudu pääseb bassiheli salongi. Kui võrrelda oma autos selle bassimatsuga, mis tekib istme seljatugesid täiesti alla keerates siis helirõhus on küll mingi vahe olemas aga kvaliteedis sisuliselt mitte; minu jaoks töötab "suusaluugi kaudu bass" piisavalt hästi, et musa nautida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Woofrikast kupee kerega autosse
PostitusPostitatud: 06.08.2015 11:58 

Liitunud: 02.10.2013 21:29
Postitusi: 101
Käetugi tuleb alla küll aga kahjuks on pagassi ja istmete vahel veel bensiinipaak. Huvitav kuidas jääks kui element/elemendid on kastis pagassis ja inverter läbi tagaaknalaua salongi tuua ?

Võimalus ilmselt ka miskine korralikum (DLS näiteks) freeair panna. Samas vist väga puhtalt ja täpselt neid mängima ei saa.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Woofrikast kupee kerega autosse
PostitusPostitatud: 21.04.2016 22:39 

Liitunud: 27.06.2012 19:55
Postitusi: 7
Soovitan tuua läbi akna laua hetkel endal gladeni sqx 12 mis töötab praegu 300w rms peal, kuna võim ei luba rohkem. Ja see juba hea, ise poleks uskunud. Sai lastud ehitada õige mahuga double bandbass kast taha pagassi, 2 inverterit otse salongi taha aknalaua peale. See käetoest inverterid 5 kohalises autos( ei ütle kindlalt, et sul viie kohaline) puhas jama mugavuse poolest.Endal nelja kohaline aga ikkagi vaja vahete vahel ülesse tõsta. Soovita kindlalt aknalauale tuua inverterid, niipalju kui ma uurisin pidi see free air jama võrreldes õigesti tehtud kastiga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Woofrikast kupee kerega autosse
PostitusPostitatud: 29.04.2016 09:59 

Liitunud: 09.12.2003 17:39
Postitusi: 418
Asukoht: Pärnumaa
Kui see sul rohkem oma lõbusõidu auto ja taga istmel väga tihti ei istuta, siis äkki teha kõrvalstuja istme alla väike kinnine kast.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Woofrikast kupee kerega autosse
PostitusPostitatud: 24.05.2016 16:11 

Liitunud: 02.10.2013 21:29
Postitusi: 101
Freeair sai testitud. Polnud suurem asi, karjus rohkem kui kasu. Nyyd sai 12" RF sisse õige kastiga ja mängib hästi. Inverter toodud salongi.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7