Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 23.05.2024 15:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Probleem uue elemendiga
PostitusPostitatud: 28.02.2013 16:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.11.2012 19:19
Postitusi: 24
Asukoht: Tartu
Sain siis eelmisel pühapäeval uue supaka autosse, kasti ehitasin ise, element praktiliselt uus. Nüüd olen mingi kolm-neli päeva kuulanud ja selline probleem on vist kaks korda esile tulnud, et mängib ilusti ühtlaselt bassi ja siis järsku teeb sisse mõne üksiku kaks korda võimsama bassilöögi, nagu võimsus muutuks järsult. Ise arvasin, et mingi ühendus jebib äkki, aga kui ûhendus nõrk on, siis peaks ju vaiksemaks jääma bass, mitte tugevnema. Kast ise on kinnine, aga ehitusel ei pannud tähele, et kaks puuritud kruviauku on ühel küljel, mis jäid seest kinni panemata hetkel(millalgi teen ära). Et kas on selline võimalus, et kui kinnine kast ei ole täiesti õhukindel, et siis võib niimoodi teha?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Probleem uue elemendiga
PostitusPostitatud: 28.02.2013 16:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.02.2008 19:22
Postitusi: 550
Asukoht: Tallinn/Viljandi
äkki on võimendi või maki tagant rca ühenduses viga. Mul oli juhus kui võimendil oli nö. rca pistik seest lahti tulnud, andis ühendust ja samas põrutades tegi samamoodi phmmm. pane vaikselt muusika tiksuma ja katsu rca-sid.

_________________
, golf mk2 16v GTI, VAZ 2106, , e46- 330d, e36-318i


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Probleem uue elemendiga
PostitusPostitatud: 28.02.2013 17:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.11.2012 19:19
Postitusi: 24
Asukoht: Tartu
sprintt kirjutas:
äkki on võimendi või maki tagant rca ühenduses viga. Mul oli juhus kui võimendil oli nö. rca pistik seest lahti tulnud, andis ühendust ja samas põrutades tegi samamoodi phmmm. pane vaikselt muusika tiksuma ja katsu rca-sid.

Kontrollin lähipäevil üle maki tagant ka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Probleem uue elemendiga
PostitusPostitatud: 28.02.2013 22:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.04.2003 11:01
Postitusi: 592
Asukoht: Tallinn
Kinnine kast peab olema täiesti õhutihe - seega pane need augud kinni. Kinnise kasti õhutihedust saad kontrollida, kui vajutad õrnalt koonuse peale ja proovid teda aeglaselt sissepoole suruda. Kui kast on õhutihe, siis sees õhk toimib kui vedru ja sa ei saa suruda. Kui aga saad suruda, ja kätt ära võttes element vaikselt hakkab alles väljapoole liikuma, siis pead veel vaeva nägema tihendamisega.

_________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
'68 Ford Thunderbird 429cid BB


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Probleem uue elemendiga
PostitusPostitatud: 01.03.2013 19:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.11.2012 19:19
Postitusi: 24
Asukoht: Tartu
anryo kirjutas:
Kinnine kast peab olema täiesti õhutihe - seega pane need augud kinni. Kinnise kasti õhutihedust saad kontrollida, kui vajutad õrnalt koonuse peale ja proovid teda aeglaselt sissepoole suruda. Kui kast on õhutihe, siis sees õhk toimib kui vedru ja sa ei saa suruda. Kui aga saad suruda, ja kätt ära võttes element vaikselt hakkab alles väljapoole liikuma, siis pead veel vaeva nägema tihendamisega.

Seda ma olen juba kontrollinud jah, et õhukindel ta hetkel kindlasti ei ole, aga ma ûritan need augud kiiremas korras kinni panna


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Probleem uue elemendiga
PostitusPostitatud: 04.03.2013 22:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.10.2009 23:31
Postitusi: 167
Asukoht: Tallinn
võib olla et sõites rcad koputavad vastu massi siis juhtub ka selline effekt se ainult juhul kui rca otsad on metallist mittte plastikust.Kontrolli maki tagune üle!

_________________
Street A 146.2dB Bandbass


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7