Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 05.06.2024 07:56

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Alpine swr1542D kaasa antud kasti mõõt kahtlane?
PostitusPostitatud: 05.10.2009 18:24 

Liitunud: 14.06.2005 20:40
Postitusi: 66
Asukoht: tallinn/viljandi
ViktorT kirjutas:
toopakk kirjutas:

Mille järgi sa mõõtsid et suurim kast mis sisse mahub on 86l. Mina panin sisse kasti mille mõõdud on 800x400x500mm. Litraas peaks olema matemaatiliselt 160l. Aga selle juures on üks miinus et tagavara rattast tuleb suu puhtaks pühkida.


Ehitasid selle sisse või said luugi kaudu sisse selle, üsna hapu on nende väikeste luukidega ja sedaan autodega :P


Kasti tegin varem valmis. Luugi kaudu sisse sättimine oli ikka paras jebimine, sisse läks ainult ühes asendis. Ei olnud lihtne töö ning kasti paigaldamine ja kere külge kinnitamine võttis pool päeva.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine swr1542D kaasa antud kasti mõõt kahtlane?
PostitusPostitatud: 05.10.2009 22:49 

Liitunud: 28.11.2005 22:50
Postitusi: 574
Asukoht: Tartumaa
toopakk kirjutas:
Simo5555 kirjutas:
ViktorT, aga kui kast ei tule nelinurkne? Kuidas siis L port jääks? Minu mõõdetud tulemuste järgi on 86 Liitrit suhtkoht maksimum mis BMW e36 sedaani pagasiluugist sisse mahub. Seda ka kasti puhul, millel üks sein on kaldu. Pagasnikus ruumi nagu oleks, aga e36 on tuled väga nõmedalt pagasiaugu ees, mis piirab kasti sisse tõstmist. e34 on pagasnik mugavam.

Kasti mahtu suurendada väga ei saa. Minu ülemiseks piiriks jääbki 86 liitrit. Äkki proovida kinnist kasti? Kinnine kast ei nõua nii suurt ruumala kui vendiga kast, ning kinnises ei ole tunda kui mõne liitriga mööda paned. Kuid kuidas jääb heli?



Mille järgi sa mõõtsid et suurim kast mis sisse mahub on 86l. Mina panin sisse kasti mille mõõdud on 800x400x500mm. Litraas peaks olema matemaatiliselt 160l. Aga selle juures on üks miinus et tagavara rattast tuleb suu puhtaks pühkida.


Oh sa kurja! Pean omal kasti uuesti ära mõõtma - tundub, et minu arvutusviga on olnud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine swr1542D kaasa antud kasti mõõt kahtlane?
PostitusPostitatud: 05.10.2009 23:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2008 18:22
Postitusi: 2840
Simo5555 kirjutas:
toopakk kirjutas:
Simo5555 kirjutas:
ViktorT, aga kui kast ei tule nelinurkne? Kuidas siis L port jääks? Minu mõõdetud tulemuste järgi on 86 Liitrit suhtkoht maksimum mis BMW e36 sedaani pagasiluugist sisse mahub. Seda ka kasti puhul, millel üks sein on kaldu. Pagasnikus ruumi nagu oleks, aga e36 on tuled väga nõmedalt pagasiaugu ees, mis piirab kasti sisse tõstmist. e34 on pagasnik mugavam.

Kasti mahtu suurendada väga ei saa. Minu ülemiseks piiriks jääbki 86 liitrit. Äkki proovida kinnist kasti? Kinnine kast ei nõua nii suurt ruumala kui vendiga kast, ning kinnises ei ole tunda kui mõne liitriga mööda paned. Kuid kuidas jääb heli?



Mille järgi sa mõõtsid et suurim kast mis sisse mahub on 86l. Mina panin sisse kasti mille mõõdud on 800x400x500mm. Litraas peaks olema matemaatiliselt 160l. Aga selle juures on üks miinus et tagavara rattast tuleb suu puhtaks pühkida.


Oh sa kurja! Pean omal kasti uuesti ära mõõtma - tundub, et minu arvutusviga on olnud.



Kui tema kasti seinte paksus on 21mm mis oleks kriitiline piir selle kasti paksuse koha pealt, siis kasti maht ilma pordi ja subbarita on 124.3 l, subbar sisse ka kast madalale häälestada, jääb alles ca 100l, ei, ei ole suur kast !

_________________
161.9db official DB drag result, get louder !


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Alpine swr1542D kaasa antud kasti mõõt kahtlane?
PostitusPostitatud: 06.10.2009 00:12 

Liitunud: 14.06.2005 20:40
Postitusi: 66
Asukoht: tallinn/viljandi
ViktorT kirjutas:
Simo5555 kirjutas:
toopakk kirjutas:
Simo5555 kirjutas:
ViktorT, aga kui kast ei tule nelinurkne? Kuidas siis L port jääks? Minu mõõdetud tulemuste järgi on 86 Liitrit suhtkoht maksimum mis BMW e36 sedaani pagasiluugist sisse mahub. Seda ka kasti puhul, millel üks sein on kaldu. Pagasnikus ruumi nagu oleks, aga e36 on tuled väga nõmedalt pagasiaugu ees, mis piirab kasti sisse tõstmist. e34 on pagasnik mugavam.

Kasti mahtu suurendada väga ei saa. Minu ülemiseks piiriks jääbki 86 liitrit. Äkki proovida kinnist kasti? Kinnine kast ei nõua nii suurt ruumala kui vendiga kast, ning kinnises ei ole tunda kui mõne liitriga mööda paned. Kuid kuidas jääb heli?



Mille järgi sa mõõtsid et suurim kast mis sisse mahub on 86l. Mina panin sisse kasti mille mõõdud on 800x400x500mm. Litraas peaks olema matemaatiliselt 160l. Aga selle juures on üks miinus et tagavara rattast tuleb suu puhtaks pühkida.


Oh sa kurja! Pean omal kasti uuesti ära mõõtma - tundub, et minu arvutusviga on olnud.



Kui tema kasti seinte paksus on 21mm mis oleks kriitiline piir selle kasti paksuse koha pealt, siis kasti maht ilma pordi ja subbarita on 124.3 l, subbar sisse ka kast madalale häälestada, jääb alles ca 100l, ei, ei ole suur kast !


Mul on kastis 2x12tollist mitte 1x15-mnene. 15 tollist on suht keeruline panna kuna pagassi kõrgus on suht väike.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7