Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.06.2024 17:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 514 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 07.07.2009 09:19 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
McRicco kirjutas:
Foorumit võiks tsipa sättida et teeks pildid ise foorumile parajasse formaati...selline lahendus on ntx EBK foorumis..vajadusel saab pilti suurendada


Milleks see hea on? Toyotaklubis on samamoodi, ja mind isiklikult häirib hullult. Lehe avanemiskiirust see ei mõjuta, sest pilt on ikka sama suur kui üles laetakse. Pressitakse vaid pisemaks. :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 07.07.2009 20:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 00:22
Postitusi: 1923
Asukoht: Edgarlandia
mõni ei oska oma pilte väiksemaks teha ja mina ntx ei viitsigi oma aega sellele raisata...teeks ka modede elu lihtsamaks kui selliseid poste muutma ei peaks...mind ei häiri selline lahendus, pigem on see vägagi mugav

_________________
-=Eestlane ei astu ämbrisse, eestlase jaoks on ämber jalanõu.=-


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 07.07.2009 20:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Kui sa oskad pilte uppida siis oskad ka enamasti neid vähendada, pea kõik pildipangad seda võimalust pakuvad al. eestimaisest www.upload.ee kuni www.imageshack.us ini välja.

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 07.07.2009 22:46 

Liitunud: 17.08.2005 09:25
Postitusi: 43
niiviisi härrased moderaatorid..asi on sedaviisi, et moderaator antsa911 tegi mulle mingi hoiatuse kellegi ähvardamise ja vulgaarse sõnavara pärast. uurisin kas tegu on eksitusega ja palusin asjale selgitust, sest ma pole siia foorumisse pikka aega midagi kirjutanud. antsa911 keeldus selgitamast. küsisin, et lambist jagab neid? kui ei selgita, siis on see juba isiklik solvang. mille eest mind hoiatatakse? seepeale mode arvas, et ma võingi võtta seda isikliku solvanguna. küsisin, et kas ta on 12 aastane, et niiviisi lahmib. peale seda ladus ta mulle veel 2 hoiatust niisama. üks neist oli minu auto (reeglitele vastav) kuulutus, mis on siin rippunud vähemalt 2 kuud. põhjuseks tõi "Müügireeglitele kehtestatud nõuete rikkukmine!". andke andeks, aga see on täielik BS. kohe peale seda tuli veel "Müügireeglitele kehtestatud nõuete korduv rikkukmine!".

kas selline lapsik inimene saab olla mode?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 07.07.2009 22:49 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Enne halamist loe müügikuulutuste reeglid läbi. Kumbki su teemadest ei vastanud reeglitele. Esimesel puudusid kontaktandmed ja asukoht, teine oli veel puudulikum.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 07.07.2009 23:37 

Liitunud: 17.08.2005 09:25
Postitusi: 43
mis juttu tea ajate kodanikud. kuidas sai mu kuulutus siis pea 3 kuud siin üleval olla? pris mitmeid lehekülgi vastuseid oli ka seal. seal oli kõik vajalik olemas. põhjalik info autost + kontaktandmed.

üks soperdas asja ära ja nüüd mõtlete vabandusi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 08.07.2009 01:14 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Teema nr 1
kreeginupp kirjutas:
Pakkuda on VW Vento, 1,9 TD 55kw. Uued eelsüüteküünlad, käivitub iga ilmaga probleemi vabalt, lekkeid pole. Ainsaks mureks on auguga radikas, kust aurab aegajalt tosool välja.

Vastavalt auto vanusele on leida tiba roostet (värv kobrutab).

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=597749&rhash=2586
Autol on all madaldusvedrud, ees hella tumedad suunad udukatega, pioneeri ovaalid taga aknalauas, JVC mp3 makk (paras juust).

Vahetada võiks saksa toodangu vastu kuna see pakub kõige enam huvi.
20 ja 23 märts tehti korda mõlemalt poolt veovõllide otsad (uued), mõlemad tagumised rattalaagrid ja esimesed rattalaagrid.

hind 30 000.-

vaatan kõik pakkumised üle.


Teema nr 2
kreeginupp kirjutas:
Lisainfo on siin lingil http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=65201
seal on ka kontakt kuna tegu pole minu rehvidega.



Tõesti, kõik oli olemas?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 08.07.2009 09:28 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Vulgaarset sõnavara ja ähvardusi ei ole minul õigust ega vajadust reprodutseerida, hoiatused anti kõigile osapooltele, kes tookord muutusid ähvardavaks ja vaenulikuks ning kasutasid sündusetuid väljendeid.

Teemade rippumise kohta, tõesti on siin foorumis 123 000 teemat, mõni võib ka 7 moderaatori silmaade vahelt aeg ajalt läbi lipsata. Kasskodanikud aga õnneks raporteerivaid selliseid eksimusi.

kreeginupp kirjutas:
ossa kus nüüd lammutab. ta sa oled nagu eit. solvus ja nüüd, et rahuldust saada kustutad ka KORRALIKUD teemad ära.


Kõik PS-id sellises stiilis, miks ma peaksingi vastama.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 08.07.2009 12:53 

Liitunud: 17.08.2005 09:25
Postitusi: 43
kreeginupp kirjutas:
antsa911 kirjutas:
See ei ole kohus, et ma pean midagi tõestama. Teema on kenasti säilitatud ja vajadusel seda kasutatakse. Edaspidistel rikkumistel hoitakse silma hoolega peal. Hoiatust saab anda kasutajale vaid postituse eest, kus moderaator ei saa valida hoiatuse saajat.

Moderaator


ei pea tõestama? niisama lambist sain siis hoiatuse? ma tahan seda teemat ja oma postitust näha. vastasel juhul võtan seda kui solvangut ja alusetut süüdistamist.



on ikka samas stiilis? see stiil tuli peale seda kui sa vastasid, et ma peaksingi seda siis solvanguna võtma.


aga eks teile ongi see kombeks, et kui kellegil on mingi probleem või tahab selgitust, siis vastus ongi "EI SAA", "EI PEA TÕESTAMA".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 08.07.2009 12:58 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
Sulle on praegu puust ja punaselt ära selgitatud, et miks su teemad kustutati, millest sa endiselt aru ei saa?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 08.07.2009 13:04 
Moderator

Liitunud: 03.06.2005 21:50
Postitusi: 2116
Sellest, mille eest teda hoiatati esimese asjana, ehk ta ei võta omaks oma räuskamisi ja ähvardamisi. Muud midagi.

Ma arvan, et aeg on asjast üle saada ja edasi oma eluga minna. Teinekord lihtsalt oma sõnavara valikul veidi mõelda, enne "postitan" nupu vajutamist ja muud midagi. Halvasti saab öelda ka midagi halvasti ütlemata ehk siis õpi näiteks Viki postituste pealt :D.

_________________
SR.ORG @ FACEBOOK!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 08.07.2009 13:08 

Liitunud: 17.08.2005 09:25
Postitusi: 43
räägite räuskamisest ja ähvardamisest, kus see teema siis on? tuletage mulle meelde. karta on, et ma ei võta omaks asja mida ma omateada teinud ei ole. müügiteemade kohta sain aru, et nr puudu on. vaatamata sellele ülirängale eksimusele sai auto uue omaniku, kuna tema oskas kasutada PS nuppu.

rehvide kuulutuses ma põhimõtteliselt ei reklaami võõraid numbreid ja maili aadresse.

ma vaatan, et teile on kombeks saanud sellised vastused nagu: "saa üle", "ei saa", "ei pea tõestama".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 08.07.2009 13:27 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
Igaüks meist (modedest) kustutab päevas mitmeid kümneid postitusi. Ausõna, me EI PEA meelde jätma igat postitust, igat sisu ja veel vähem iga postituse autorit. Kui said hoiatuse, ju siis oli asja eest. Takistab see su edasist normaalset käitumist foorumis?

Ja nagu näha, niikaua kisendasid "mul oli müügiteema korras" ega mõistnud oma eksimust, kuni näpuga näitasime, et näe ei olnud korras. Eks on selle esimese hoiatusega samamoodi. Kahjuks pole meil võimalik ainult sellele postitusele näpuga näidata, kuna üksikud postitused ei jää kuskile arhiivi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 08.07.2009 16:20 

Liitunud: 17.08.2005 09:25
Postitusi: 43
olen ka mina ühes suures foorumis suisa adminn ja tean täpselt kui palju tööd on postide kustutamisega. kui minult on küsitud hoiatuse tagamaid, siis olen ka asja selgitanud. te selgitasite ka müügiteema postituste kohta, aga selle esimese väidetava räuskamise kohta ei ole siiani midagi ette näidata.

teen teile ise nüüd asja puust ja punaseks. siin on LINK . mina seda ei näe. kopige sealt minu postitus kasvõi siia. kui on tõsi, et olin paha ja kuri, siis edaspidi olen hoolsam, kui te aga hakkate jälle seletama, et ei pea tõestama, siis on asi natuke hapu või mis.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Uue foorumi probleemid/küsimused/arvamused
PostitusPostitatud: 08.07.2009 16:52 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.06.2004 12:37
Postitusi: 2077
Asukoht: Tallinn, Tartu
The requested topic does not exist.

Kui sa admin oled, siis peaksid mõistma vist, et teema seest kustutatud post ei lähe kuskile arhiivi ning seda pole ka modedel võimalik hiljem näha.

Tsiteeri:
olen ka mina ühes suures foorumis suisa adminn ja tean täpselt kui palju tööd on postide kustutamisega.

Sa võrdled Streetrace.org'i ja Sierraklubi foorumit? :lol


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 514 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7