Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 27.04.2024 22:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 18.10.2009 13:52 

Liitunud: 08.05.2004 00:05
Postitusi: 46
Asukoht: Saue
Nimelt on minul ja veel ühel kodanikul tekkinud mõningad probleemid antud ettevõttega suhtlemisel, täpsemalt siis seoses
tellitud kauba tarnimise ja raha tagastamisega.Kui kellelgi on veel mingeid kaebusi antud ettevõttele, siis võiksid sellest
siin teada anda ja saaksime koos probleemidele lahendust otsida.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 18.10.2009 15:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
mis te seal koos ikka otsite ... mine tee tarbijakaitses avaldus ära ja võid asjaga kiiremini hakkama saada, kui siin teisi kannatajaid otsides


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 18.10.2009 17:29 

Liitunud: 08.05.2004 00:05
Postitusi: 46
Asukoht: Saue
Avalduse Tarbijakaitsesse teeme nagunii, kui nüüd imet ei juhtu ja asjad lahenema ei hakka.Mida rohkem inimesi, seda
selgem asi ka Tarbijakaitse jaoks ja lahendatakse ehk kiiremini.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 18.10.2009 18:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.11.2007 00:59
Postitusi: 810
Varuge vähe kannatust, asi laheneb kindlasti.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 20.10.2009 10:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Mina olen see teine isik siis kellest esimeses postituses juttu.
Täna siis peaks raha tulema tagasi, vähemalt e-maili vastuse järgi.

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 25.10.2009 12:26 

Liitunud: 09.05.2006 23:10
Postitusi: 18
Asukoht: Tln
Kuidas siis lood on, kas plekk kanti tagasi nagu lubatud?

Mul kah üks diil Jupihundiga käimas, mis on samuti juba natuke pikaks veninud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 25.10.2009 23:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Reedel saadeti e-mail, et kuna neile pole umbes raha jõudnud veel (ma ei tea kust või miks), et siis kantakse Esmaspäeval raha üle. Eks vaatame Esmaspäeva õhtul. Kui raha pole Esmaspäeva õhtuks, uurin uuesti ning siis mainin jälle tarbijakaitset ja kui see enam ei mõju siis pöördungi Tarbijakaitsesse, ainuüksi põhimõtte pärast, et ma ei jäta seda asja nii. Oli julgust raha võtta ning viivitada, siis tuleb ka vastutada.

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 26.10.2009 14:47 

Liitunud: 09.05.2006 23:10
Postitusi: 18
Asukoht: Tln
Ma juba ootan huviga - mulle väideti täna, et "täna on see kaup olemas ja hiljemalt homme teiepolt soovitud sihtkohas."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 28.10.2009 09:25 

Liitunud: 09.05.2006 23:10
Postitusi: 18
Asukoht: Tln
LaSa kirjutas:
Ma juba ootan huviga - mulle väideti täna, et "täna on see kaup olemas ja hiljemalt homme teiepolt soovitud sihtkohas."
Ja eile õhtul helistas mulle kuller, et kaup on kohal - niiet asjad siiski juhtuvad vahel ka nii nagu lubatud :)

Eks lõpliku kokkuvõtte saab siis teha, kui detail autoküljes ja kõik toimib.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 31.10.2009 23:36 

Liitunud: 08.05.2004 00:05
Postitusi: 46
Asukoht: Saue
Minu probleem ka lahendatud ja pole mingeid kaebuseid enam.Lõpp hea kõik hea.
Suhtumine on muidugi natuke naljakas seal, aga eks ise teavad, enda maine.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 01.11.2009 11:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Minule kanti ka raha tagasi lubatud Esmaspäeval.
Tore küll, et raha tagasi sai, aga siiski, rohkem ei julge tegemist selle firmaga teha.
Ning suhtumine on jah, tõesti vähe naljakas.

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 03.11.2009 15:03 

Liitunud: 09.05.2006 23:10
Postitusi: 18
Asukoht: Tln
Minu epopöa nendega paraku veel jätkub.

Kurb, kui inimesed arvavad, et telefonidele ja e-mailidele vastamata jätmisega õnnestub probleeme lahendada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 10.11.2009 12:14 

Liitunud: 09.05.2006 23:10
Postitusi: 18
Asukoht: Tln
Minu lugu on Jupihundiga algas siis sellest, et 27. septembril sai tehtud infopäring ühe Toyota käigukasti kohta http://www.varuosakeskus.ee portaalis. Vastasid päris mitu firmat, kellest parima pakkumise tegi tol hetkel Jupihunt. Loomulikult oli meeldiv lugeda ka nende pakkumise alt:
Tsiteeri:
Garantii: 30 päeva
Eeldatav tarneaeg: 5-9 päeva
Toome Teile kauba tasuta koju kätte. Pakkumise lõpphind sisaldab transpordikulusid.
Kuna kõik tundus kena, siis otsustasingi, et ootan siis selle nädalakese ära. Esimene väike negatiivne üllatus oli see, et nad küsisid ettemaksu 75% ulatuses. Kui võtta lahti Võlaõigusseadus, siis §213 punktist 4 selgub, et tegelikult tohib ettemaksu küsida vaid poole hinna ulatuses. Järgmine üllatus oli mulle saadetud arvepeal - seal oli 5-9 päevasest tarneajast märkamatult saanud 7-14 päeva. Aga noh, häda käes, eks peab leppima. Maksin ettemaksu ära ja saatsin neile veel paar täpsustavat maili tarnepaiga suhtes. Nendele mailidele vastuseid enam ei tulnud, kuigi varasem mailivahetus nendega toimus väga operatiivselt ;)

13. oktoobril otsustasin hakata servast uurima, et kui kaugel on minu kaup. E-mailile vastust ei tulnud. Ootasin nädalakese veel ja saatsin 19. oktoobril veidi nõudlikuma kirja, millele vastati umbes poole tunniga:
Tsiteeri:
Teie kaup on kindlasti kolmapäev neljapäev kohal.
Kuupäevaliselt tähendas see siis 21-22 oktoobrit. 26. oktoobril saatsin neile uue kirja koos nõudega, et kui kasti pole, siis kandku mulle raha tagasi. Saaksin vähemalt kuskilt mujalt kasti ära osta. Vastuseks sain:
Tsiteeri:
Täna on see kast olemas.

Hiljemalt homme teiepolt soovitud sihtkohas.
Saatsin selle kirja edasi ka Toyota esindusele, kus mu auto remondis on. Nemad siis panid 27. oktoobriks mulle aja kinni, et saaks kohe kasti alla panna. Tegelikult jõudis kast kohale 27. kuupäeval tööpäeva lõpuks, niiet samal päeval kasti alla panna enam ei saanud.

Vahekokkuvõtteks: algselt lubatud 5-9 ja arvepeal kirjas olnud 7-14 päevast sai tegelikkuses 25-päevane tarneaeg. Minumeelest natuke palju. Seejuures nad ise ei suvatsenud kordagi teavitada viivitusest - alati pidin ise küsima, et mingitki infot saada.

Uuesti sai esindus hakata tegelema minu autoga reedel, 30 oktoobril. Käigukasti alla pannes aga avastati, et enamusel käigukasti kinnitustel on vigastatud keermed. Ühe kinnitusejuurest on isegi tükk väljas ning veovõlli aukudest paistab millegipärast metallipuru... Esindus tegi vigastustest pildid ja saatis esmaspäeval, 2. novembril Jupihundile.
Tsiteeri:
Tere Me võima kauba tagasi võtta ja saata selle ekspertiisi ,et välja selgitada mis on sellega juhtunud.
Vastavalt ekspertiisist saadu vastusele tegutseme edasi.

Kas ka küsisite kui palju selle remont maksab?.
Samas kui teil on vana kasti korpus korras siis korpuse vahetus maksab 600 krooni,mille me maksame siis ise kinni.
Kui läheb seda teed siis saab ka näha mis kasti sees toimub.

3. nov tuli Jupihundi poolt selline kiri esindusele
Tsiteeri:
Tere kasti keermed saab ju uued sisse keerata ja korpuse saab ära keevitada küsi kui palju see maksma läheb. Siis saab mõelda kas ringi vahetada või siis parandada.
Mina kirjutasin neile vastu, et selline lahendus mulle ei sobi. See käigukast maksis siiski natuke liiga palju, et aktsepteerida mingit suvalist remondilahendust. Mina pakkusin taas neile, et maksku mulle ettemakstud raha tagasi ja lõpetame selle teema ära. Saaksin vähemalt auto sõitma. Aga ei.

5. novembril kirjutasid nad:
Tsiteeri:
toome selle täna tartusse ja loodetavasti on siis homme vastus olemas.

6. novembril vedeleb käigukast endiselt esinduses. Küsimusepeale, et mis toimub, vastatakse:
Tsiteeri:
Minu teada peaks kast täna meieni jõudma aga ennem esmaspäeva ei saa me kahjuks sellega midagi teha. Võite kindlad olla, et tagastame teile kasti korralikus olukorras või tagastame raha. Kui saame sellest asja pikendame ka garantiid 3 kuuni.

Esmaspäev, 9 november, keskpäev. Helistan esindusse - kast on ikka veel seal. Keskmiselt kurja kirjapeale vastatakse mulle:
Tsiteeri:
Kolmapäevaks on sinujaoks lahendus välja pakutud.

Esmaspäeva õhtul siis lõpuks käis kuller ja viis kasti minema. Niiet, kõigest nädalakene kulus aega, et saata kastile kuller järgi ja kast ära viia.

Pragune seis on siis selline - raha on Jupihundi käes juba alates 2. oktoobrist, tagasi nad seda kohe kuidagi ei taha kanda. Minul pole raha, pole kasti, pole sõitvat autot. Esindusel vedeleb jalus katkine auto.

Eks näis, kas kolmapäeval öeldakse mulle midagi või pean jälle ise küsima.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 12.11.2009 13:04 

Liitunud: 09.05.2006 23:10
Postitusi: 18
Asukoht: Tln
Kõik läks ootuspäraselt.

Eile mingit vastust/lahendust ei tulnud ja täna pole e-mailile palvega raha tagasi kanda mitte midagi vastatud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaebused OÜ Samedi (jupihunt) kohta
PostitusPostitatud: 12.11.2009 22:17 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Maini tarbijakaitset nagu mina või pöördugi sinna.
Kui sellest ka abi pole siis järelikult on lihtsalt julgust ülegi. Kui kaebusi rohkem siis see firmale küll hästi ei mõju ma arvan.

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7