Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 20:02

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Right Paint ja BTA kindlustus, ettevaatust!
PostitusPostitatud: 11.10.2016 23:45 

Liitunud: 27.10.2005 13:18
Postitusi: 70
Asukoht: Pärnu
1.Aadress: Kaubasadama tee 18, Papsaare
2.Tehtud tööd: esistange, esitiib, juhiuks, peegel
3.Kvaliteet niru, paneks hindeks 10 palli süsteemis 2
4.Hind on kallis, kogukulu oli 1100 euri, peegel sellest 360, nii et 740 euri stange, esitiiva, peegli ja poole juhiukse värvimise eest.
5.Teenindus oli mõistlik ainult esimesel korral, hiljem ainult susserdamine ja eneseõigustamine. Teavitamist kindlustuse probleemist ei olnud.
6. Üldhinne 2
7. Üldmulje on masendav, palju raisatud aega ja tulemus ei ole ikka suurem asi.

Kellel rohkem aega, võib pikemalt lugeda:
Juhtus siis selline lugu, et sõideti auto külje pihta. Peegel lendas pilbasteks, esitiib, stange, juhiuks ja tagatiib said kraabitud. Otsasõitja oli kadunud. Leidsin siis ime läbi süüdlase üles. Politsei tegi masinatest pilti ja edasi siis kindlustusse. Kuna Bta-l Pärnus kontorit ei ole, juhatati nova motorsisse Mauris. Sellist kohta ei olnud, tuli välja, et Right Paint hoopis tegeleb asjaga. Tüüp tegi telefoniga paar pilti ja kuna asi politsei uurumise all, siis 45 päeva ei toimunud muud midagi. Kui 45 päeva möödas, siis tuli kiri, et auto tehakse korda. Läks veel paar nädalat, kui lõpuks aeg minuni jõudis.
Viisin auto Right Painti ja kui 4 päeva pärast järgi läksin oli imestus suur. Juhiuksel olev iluliist, mille järgi süüdlase värvi tuvastasime, oli korda tegemata. Ukse ääres olid värvitäkked lahti ja tagatiib täiesti korda tegemata. Värvitäkete kohta väideti, et need olid enne juba. Kahjuks mul ei olnud enne fotosid tehtud, et tõestada vastupidist. Maalritööde kvaliteedi kohta öeldi teises värvikojas, et kehvapoolne. Ukseliistu lubasid uue tellida kuna peegel pidi niikuinii hiljem tulema. Tagatiiva kohta öeldi, et kindlustus seda ei taganud. Enne mulle ükski inimene ei öelnud, et seda ei tagata.
Läksin siis nädala pärast peeglit ja liistu saama. Küsiti kiiresti allkirja, et olen tehtud töödega rahul. Hakkan siis koju sõitma ja vaatan peegel väriseb hirmsasti. Selgus, et mehed olid paigaldanud katkise peegli, praod olis attakiga kinni liimitud ja lootsid, et klient loll ja pime vist. Iluliist, mille nad lubasid uue osta, oli samuti vana, lihtsalt üle oli värvitud. Helistasin kohe tagasi ja lubati uus tellida. Nädalake veel ootamist ja külge ta lõpuks sai.
Siis hakkas võitlus BTA-ga tagatiiva pärast. Esmalt väitsid, et kahjustuse kõrgus ja suund teine. Käisin tarbijakaitses konsulteerimas ja lisasin uued fotod, kus näha et vigastus iluliistul ja tagatiival täpselt samal kõrgusel. Järgmisena väitsid nad, et esitiival ja uksel plastiku jäljed, aga tagatiival ei ole. Saatsin jälle vastuklausli, et oletatav detail, mis tagatiiba ja iluliistu vigastas, oli metallist. Järgmiseks nad suutsid tagaukselt mingid plekid leida ja väitsid, et need ka seotud tagatiivaga ja mingi parklamõlkimine. Selle peale ma võtsin seebivee ja pesin need bituumeniplekid maha. See oli tase, ise vanemekspert ja peab pigiplekki kahjustuseks :-)
Kokkuvõttes masendav. Kindlustusel Pärnus kontorit pole ja otsustavad mingite moblapiltide põhjal ja loodavad, et ega ma Tallinnasse ikka ei raatsi oma raha eest sõita. Pakkusid mulle veel variandi, et tellin maanteeametist ekspertiisi, kaotaja maksab kinni. Nüüd 4 kuud hiljemei ole nagu enam pointi, kõik värviosakesed ammu maha pestud niikuinii. Igatahes soovitan soojalt neist ettevõtetest eemal hoida ja enne töökotta viimist tehke autost iga nurga alt pilte, et oleks tõestusmaterjali.

_________________
Fiat Coupe 1.8; Peugeot 807 2.0


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Right Paint ja BTA kindlustus, ettevaatust!
PostitusPostitatud: 12.10.2016 00:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
miks sa allakirjutasid kui tööga rahul polnud? standard laks nagu eestlastele kohane,et pohhui aga siis avastad,et siiski tehti liiga? Ega ma ise samamoodi, tallinna kommunaal amet keeras mu auto külje perse kivitäketega ja vassib, väga ei viitsi tegelda aga siiski juristi soovitusel lähen paugutan palju jaksan. ära lase endale pähe istuda, sõida kasvõi siia tallinnasse, seepole ju nii suur kulu.

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Right Paint ja BTA kindlustus, ettevaatust!
PostitusPostitatud: 12.10.2016 12:13 

Liitunud: 27.10.2005 13:18
Postitusi: 70
Asukoht: Pärnu
Alla kirjutasin, sest peegel oli väljast viisakas. Praod tulid nähtavale, kui peegli kokku klappisin. Uksetäkete kohta ei saanud vaielda, sest mul polnud eelnevaid fotosid ja tarbijakaitse ütles, et ei saa tõestada. Tagatiiva kohta nemad väidetavalt ei saa midagi teha, see minu ja kindlustuse vaheline nõue.
Ei osanud arvata, et kindlustuse poolt soovitatud koht niimoodi tegutseb.
Mõned aastad tagasi oli carteciga jama, kui teist autot värviti ja 8 kuu parast hakkas rattakoopalt värvi kooruma. Käisin õiendamas, siis öeldi, et kivid lähevad vastu koobast ja see ongi normaalne. Garantii 6 kuud ja pole teha midagi, et neil välismaal õppinud mehed. Stange oli ka valesti küljes, nii et hõõrus kapotilt värvi maha.
Üldiselt tundub, et oma viga ükski ettevõte ei tunnista.

_________________
Fiat Coupe 1.8; Peugeot 807 2.0


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Right Paint ja BTA kindlustus, ettevaatust!
PostitusPostitatud: 12.10.2016 12:18 

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 1119
Asukoht: Pärnu
janl kirjutas:
Alla kirjutasin, sest peegel oli väljast viisakas. Praod tulid nähtavale, kui peegli kokku klappisin. Uksetäkete kohta ei saanud vaielda, sest mul polnud eelnevaid fotosid ja tarbijakaitse ütles, et ei saa tõestada. Tagatiiva kohta nemad väidetavalt ei saa midagi teha, see minu ja kindlustuse vaheline nõue.
Ei osanud arvata, et kindlustuse poolt soovitatud koht niimoodi tegutseb.
Mõned aastad tagasi oli carteciga jama, kui teist autot värviti ja 8 kuu parast hakkas rattakoopalt värvi kooruma. Käisin õiendamas, siis öeldi, et kivid lähevad vastu koobast ja see ongi normaalne. Garantii 6 kuud ja pole teha midagi, et neil välismaal õppinud mehed. Stange oli ka valesti küljes, nii et hõõrus kapotilt värvi maha.
Üldiselt tundub, et oma viga ükski ettevõte ei tunnista.

Cartec yldse perses koht, sealt ei tule vist kunagi midagi head...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Right Paint ja BTA kindlustus, ettevaatust!
PostitusPostitatud: 12.10.2016 12:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2012 23:57
Postitusi: 712
Asukoht: Narva-Jõesuu
Uuel autol lendavad kh kivid vastu koobast ja ei kobruta midagi ise olid loll et sinna uuesti l2ksid xD

_________________
Pussymoneyweed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Right Paint ja BTA kindlustus, ettevaatust!
PostitusPostitatud: 28.10.2016 12:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
No tegelikult oleksid võinud ju rahulikult ka oma kindlustusse minna. Uue seaduse järgi võib asja menetleda ka oma kindlustuses. Sellepärast ongi mõistlik endale vähe asjalikum selts nagu if või ergo valida, mitte nende säästufirmadega mässata. Isegi siis kui see alguses 10-20 eurot kallim tundub. Samas ma ei tea milline see liist oli, aga pole ju kohustust uut panna. Tuleb taastada avariieelne seisukord ja seda nad ju tegid. Või noh ma ei tea kui vana auto oli, aga a la 10a vanale autole uut liistu nõuda ... (ehk pole aimu muidugi kui vana auto). IFi lehelt just eile uurisin, et 3a vana autoga sai ka esindusse minna, a la 4-7a olid ühed firmad ja 7+ nagu hoopis teised firmad. Ilmselt seal ka mingi vahe, et vanemate autode korral on ka firmad ja kvaliteet vastavad. Eks see kindlustusega jagelemine ongi üks paras challenge alati. Eks ma pean ka täna tegelema hakkama, sõideti ka kolmapäeval just tagant sisse, õnneks küll ainult kriimud.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Right Paint ja BTA kindlustus, ettevaatust!
PostitusPostitatud: 29.10.2016 22:55 

Liitunud: 27.10.2005 13:18
Postitusi: 70
Asukoht: Pärnu
Auto 9 aastat vana, turuväärtusega umbes 4000 euri, et pole nagu päris räim. No selle liistuga saan hakkama ka, aga närvi ajab see, kui räägitakse, et on tellitud uus, aga pannakse vana külge. Oleks nad selle kohe esimese hooga üle värvinud, poleks ka häda olnud, aga alles minu nõudmise peale.
Oma kindlustue esindaja oli ka kuidagi tõrjuva jutuga telefonis. Et võiks ikka põhjustaja omasse minna. Edaspidi vaatan jah, et vähemalt minu kindlustuse kontor kodulinnas olemas oleks.

_________________
Fiat Coupe 1.8; Peugeot 807 2.0


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Right Paint ja BTA kindlustus, ettevaatust!
PostitusPostitatud: 30.10.2016 09:55 

Liitunud: 28.04.2009 18:43
Postitusi: 259
Asukoht: Tln
Kas mitte LKF-i ei saa sellises olukorras pöörduda? Mul kuskilt ün kõrva jäänud, et nemad tegelevad selliste kaebustega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Right Paint ja BTA kindlustus, ettevaatust!
PostitusPostitatud: 26.12.2017 21:40 

Liitunud: 06.04.2004 12:43
Postitusi: 127
Asukoht: tartu lähiümbrus
dellu kirjutas:
No tegelikult oleksid võinud ju rahulikult ka oma kindlustusse minna. Uue seaduse järgi võib asja menetleda ka oma kindlustuses. Sellepärast ongi mõistlik endale vähe asjalikum selts nagu if või ergo valida, mitte nende säästufirmadega mässata. Isegi siis kui see alguses 10-20 eurot kallim tundub. Samas ma ei tea milline see liist oli, aga pole ju kohustust uut panna. Tuleb taastada avariieelne seisukord ja seda nad ju tegid. Või noh ma ei tea kui vana auto oli, aga a la 10a vanale autole uut liistu nõuda ... (ehk pole aimu muidugi kui vana auto). IFi lehelt just eile uurisin, et 3a vana autoga sai ka esindusse minna, a la 4-7a olid ühed firmad ja 7+ nagu hoopis teised firmad. Ilmselt seal ka mingi vahe, et vanemate autode korral on ka firmad ja kvaliteet vastavad. Eks see kindlustusega jagelemine ongi üks paras challenge alati. Eks ma pean ka täna tegelema hakkama, sõideti ka kolmapäeval just tagant sisse, õnneks küll ainult kriimud.

No if ei ole küll asjalik kindlustus selts , ei soovita vaenlasele kah . Selle eest ergole ainult kiidusõnu.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7