Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 16:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadused
PostitusPostitatud: 07.12.2012 02:09 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
1. Firma reaalne aadress.

Tööde teostamise momendil Kadaka tee 70B (praegusel hetkel on väidetavalt käsil kolimine, uue koha aadressi ei tea). Illustratsiooniks Toivo Kuusmanni foto - https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 7641_n.jpg
Kahjuks ei oska ma öelda, kas tema tegemised ka mõne firmaga seonduvad või mitte.

2. Tehtud/tellitud tööd/tooted.

BMW E28 automaatkasti vahetus

3. Tööde/toote kvaliteet.

0/10 - töö on lõpetamata

4. Hinnatase.

Mõistlik

5. Klienditeenindus.

1/10 - kuniks raha on makstud, toimib "klienditeenindus" kui sellne edukalt.

6. Üldhinne, 10 palli süsteemis.

0/10

7. Üldkommentaar

Mul on rääkida kaks lugu.

Esimene lugu algas sellega kui viisin Toivo Kuusmann'i juurde nö. mootorihädaga VW Passati, mis keeldus käivitumast. Nokitses auto kallal kaua, muuseas tegi ka diagnosti. 50 eurot ning mõned nädalad hiljem jõudis ta diagnoosini, kuidas 2 kuud seisnud autol on kinni jäänud õlirõngad ning seetõttu puudub ka igasugune kompressioon. Kuna auto ei olnud tol momendil minu jaoks prioriteet, siis leppisin säherduse diagnoosiga ning müüsin mootorivea tähe all võileivahinnaga maha. Suur oli minu üllatus kui uus omanik helistas teatamaks rõõmusõnumeid - sai auto peale 20 minutilist diagnosti ja nokitsemist käima. Nimelt seisnes probleem immos, mis igal momendil maha ei tulnud ning lahtises cooleritorus. Veelgi üllatavam oli minu jaoks fakt, et diagnostikaseade immoprobleemi kuvas - muuseas oli Toivoku'le makstud 55 euro sees ka 20 eurot diagnostikaraha...

See selleks...


Teine lugu - viisin oktoobri esimesel poolel oma õnnetu saatusega BMW E28 käigukastivahetusse kasutaja Toivoku (Toivo Kuusmann) garaaži kadaka teel. Inimene jättis tol momendil oskaja ja mõistliku kodaniku mulje.

Kuna mul ei olnud otseselt kiiret ning temal võimalust autot kohe ette võtta, siis sain vahetatud kastiga auto kätte millalgi novembri alguses. Kõik toimis hästi, kast vahetas nii nagu peab ning tol momendil andsin töö kvaliteedile positiivse hinnangu. Kokkulepitud töötasu oli 150 või 170 eurot koos kogu vedelikukuluga.

Kui auto muud hädad nädal-poolteist hiljem likvideeritud sain ja reaalselt sõitma hakkasin selgus kurb tõsiasi, et peale kolme kilomeetrit nõustus sisse minema vaid tagurpidikäik. Kas oli enne pealepanekut proovitud-testitud-hooldatud, mistõttu alustasin kasti õlitasemest - üllatuslikult oli see ca. 3 cm üle maksimumi. Vedasin auto paarisajameetri kaugusele parkimiskohale ning Toivo lubas mõne päeva jooksul enda praagi korda teha. Jäin ootama. Möödus nädal, möödus kaks - kui aegajalt uurisin, et millal ja kas ta enda vead parandab, siis tuli igakordseks vastuseks, et esimesel võimalusel ja varsti. Küll toodi ettekäändeks seda, et garaaž vajab kolimist, küll midagi muud. Kui auto seismajäämisest oli möödas 3 nädalat, siis andis Toivo mulle 2 konkreetset daatumit - esimesel juhul lubas ta õlimure lahendada nädala lõpus ning kui ta seda esmaspäevaks ikka teinud ei olnud, siis lubas samal õhtul minna ja tegeleda. Sellest hetkest on praeguseks möödas 3 päeva. :) Telefonitsi härrat kätte saada on pea võimatu - mõnel päeval ei vasta ta ühelegi minu ligi kümnest kõnest.

Siinkohal on temapoolsest venitamisest ahelefektina tekkinud mitu uut häda - auto kindlustus lõppes ära ning tema tegematajätmiste tõttu pean tegema kindlustuse ka detsembrikuuks (kuigi autoga sõitmist plaanis ei ole). Teiseks rikkus tema laiskus ära minu kokkulepped keretöödemeistriga, kelle juures pidi auto olema juba poolteist nädalat tagasi.

Mida ma hetkeseisuga Toivo Kuusmann'ilt ootan?
1) Kastist üleliigse õli väljalaskmist (kõik see on lootuses, et autoga liigeldud 15km jooksul üleliigne õli lisahädasid ei tekitanud)
2) Tema venitamistaktikast tekkinud lisakulutuste tasumist (17 eurot kindlustus kuuks ajaks - kui auto on keretöödesse sõidutatud, siis võin kindlustuse lõpetada ning üleliigse summa talle tagasi kanda.
3) Alternatiivvariandina pakun välja, et Toivo Kuusmann kannab mulle tagasi osa töörahast, mille eest lasen probleemi lahendada kellegil, kes oskab ning viitsib.

Passati oskamatu parandamise võin unustada ja andestada (kuigi, aumehelik oleks temapoolt ka see lahendada, sest rahaline kaotus oli sel juhul ca. 400-500 eurot pluss temale makstud "tööraha").



Tervitades,
Ardo


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 07.12.2012 12:54 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Mis seal salata - ka minu arvamus isikust oli positiivne kuniks algas keskerakondlik "venitamispoliitika". Ilmselt on minu ja tema vaatenurk äri ajamisele erinev - mina üritan tagada olukorra, kus klient rahul on ning hiljem kindlasti tagasi tuleks, Toivo suhtumine olevat vastupidine.

Kõnede ignoreerimine on muidugi omaette väärt tegevus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 10.12.2012 19:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Passati puhul küll midagi ei klapi. Originaalimmo laseb auto käima ja suretab 1-2 sekundit hiljem välja. Seega oli seal sellisel juhul mingi lisasigna/immo, mis tõesti diagnostikaga välja ei tule. Kui turbokas, siis rõhkude vahe kohta võiks küll viga sees olla, iseasi kas see otseselt käivtamist mõjutab, õhukogus on küll vale, aga äkki siiski käima läheks (oleks lihtsalt jõuetu)?

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 10.12.2012 19:49 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Kuigi ei saa öelda, et ma väga palju olen lasknud tal teha, siis minul on ainult positiivsed kogemused. Aitab välja alati ja odava raha eest. Mul pole halba kogemust olnud, pigem head.

Nagu ka eelpool mainitud, siis rahvast käib jah palju läbi, kuna nõu saab alati asjalikku ja tasuta.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 10.12.2012 23:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Noh tulles nüüd selle Passati teema juurde tagasi, siis minu 96kw diisel Bora käib edukalt ka ilma õhulugeja pistikuta, nii et mina jääks pigem ikkagi mingi lisasigna vea juurde ja seda mingi diagnostika või lihtsalt peale vaatamisega ei tuvasta. Selleks tuleb pool armatuurialust laiali lammutada ja hakata uurima mida või kuidas paigaldaja teinud on. Ei ole sellist ühest lähenemist (kes paneb kuskile süüte ahela vahele, kes bensupumba jne). Sellist tööd vast ei viitsi eeltoodud summade eest väga küll keegi teha ja teisalt jälle ongi nii, et võid 4-5h ka teha ja ei pruugigi asja saada, aga ega töö tellija siis ju õnnelik ei ole kui peab a la üle 100 euro lihtsalt niisama ära maksma. Seetõttu mina ka igasugu veaotsimisi ei taha võtta, sest sama ajaga panen ühe signa juba peale ära ja tean, et asi on ok. Kuigi jah, on ka selliseid olnud kes sulle rikkis auto toovad ja siis loodavad et signa panekuga kaovad probleemid imeväel (a la kesklukk ei toimi juba enne).
Aga selle BMW-ga vist käibiki halb aura kaasas? Kas see mitte juba teine teema pole, eelmine töökoda oli kuskil Kohila-Rapla kandis? Eks nende suurte töödega ongi nii, et pakutakse mingi kokkuleppehind, et kui vabam moment ja tööd pole võib ju nokitseda. Selge on see, et hinnakirjajärgse tunnihinnaga väga keegi ei tahaks sellist tööd, eriti E28-sele. Siis ongi nii, et need magusamad otsad hea tunnihinnaga tehakse enne ära ja just siis kipub neid hulgim :). Mul endal ka üks selline kastivahetuse jama olemas. BMW klubis palju kiidetud Aare (mingi 5a vähemalt möödas) kontakt sai leitud ja lubas kiirelt ära teha. Oli vaja auto järgmiseks kiirendusvõistluseks liikuma saada. Siis hakkas jama pihta, ei liikunud lillegi. Siis pani üldse oma putka ühes kohas kinni ja kolis ja peale seda uut kohta ei saadudki valmis, vähemalt mitte tulemusi andvalt. Lõpuks ka ma ei tea kaua oootamist sai auto ära toodud. Oli ka vaja kahest kastist üks kokku teha, kuna mõlemad vead olid erinevad ja ühisosa ei olnud. Lõpuks tegi selle ikka ära inimene, kellel tollel hetkel aega ei olnud ja lõppkokkuvõttes oleks sealt kindlasti enne saanud. Ära oleks jäänud ka kaks puksiirivedu Tallinnast välja jne.
Mis puutub mitmetesse lahtiunustatud veljepoltidesse, siis see ju enam väga normaalne pole, kuigi jah endalgi oli täna sama case. Mitu kuud nokitsetud auto sai täna sellisesse seisu, et esimene ring teha. Mingi hetk oli see ratas alt ära, et rohkem ruumi oleks teha (tõstukit ega kanalit pole) ja eks ta mingi hetk sai nii alla, et akukaga lihtsalt sisse ära ja äkki veits peale ka, aga mitte kõvasti kinni. Väiksel ringil siis mõtlen et huvitav mis klobin see hakkab tekkima vaikselt, enne nagu polnud. Tiksusin rahulikult garaazi ära ja oligi nii, et sai peale keerata.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 11.12.2012 17:06 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Reedel ja täna sain kodanik Kuusmann'iga kontakti ning ütles, et ilmselt pani midagi valesti kokku. Lubas garantiikorras auto ette võtta kui uude garaaži kolitud saab (väidetavalt millalgi 2 nädala möödudes). Kuna ma ise lähen detsembri lõpust aastaks Eestist ära, siis pean kaugjuhtimisega kuidagi auto keretöödesse organiseerima, kuid eks näis.

Elame-näeme, kas härrasmehe lubadused sel korral ka vett peavad või mitte. Ehk peaks allkirjastatud lepingu tegema?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 11.12.2012 23:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.08.2004 20:41
Postitusi: 163
Asukoht: Keila lähistel.
InterFace kirjutas:
..... tekitab neid probleeme kaks asja. esiteks vótab liiga palju liiga suuri töid ja teiseks töllerdab tal seal liiga paljusópru/tuttavaid kes teda segavad ja midagi alati tahavad (muidugi toits aitab ja caatab kiirelt teised autod siis yle) ja sellepärast ununevad asjad tihti voi läheb lohakaks.

kui teadlikult arvestan mis pahatihti juhtida vóib siis kannatab ära kuna hinnad on tósiselt olematud alati olnud :D



kui aus olla siis see on enamus väikeste garaazide viga.
Need on rohkem klubid kus autosi remonditakse kui töökojad. :)

Kindlasti on KUSKIL (tean neid ikka väga palju) korralike ka kus tähtajad asjad toimivad need ärgu pahandagu.
Tegijal juhtub alati ikka midagi ja kõik saavad aru aga kas just nii tihti ja palju pean juhtuma? :D

_________________
Suvel --R1--vs Talvel Polaris Scramler 500 4*4 ...ja nende kahe vahel Lincoln Continental V8 209 Kw ja õlle kõrvale Baja B5 :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.12.2012 00:18 

Liitunud: 19.07.2007 14:29
Postitusi: 126
Õli chekkisid ikka käiva mootoriga ?
3 cm rohkem õli ei mõjuta kasti tööd kindlasti 15 km jooksul.
Muidugist asja oleks pidanud kohe üle vaatama toivo.. mitte venitama

_________________
520 535 S4 Supra 520 Vectra2000 Uno-turbo 318 316 Supra 320 730 540 525tds 318is Fiat-coupe S4 Supra 730 540 540 728 728 730d 740d 530d 535 Astragti 740 S4 728 740 AudiCabrio S4 A8 A4 525d 730d 530d 740d


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.12.2012 01:58 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Cado kirjutas:
InterFace kirjutas:
..... tekitab neid probleeme kaks asja. esiteks vótab liiga palju liiga suuri töid ja teiseks töllerdab tal seal liiga paljusópru/tuttavaid kes teda segavad ja midagi alati tahavad (muidugi toits aitab ja caatab kiirelt teised autod siis yle) ja sellepärast ununevad asjad tihti voi läheb lohakaks.

kui teadlikult arvestan mis pahatihti juhtida vóib siis kannatab ära kuna hinnad on tósiselt olematud alati olnud :D



kui aus olla siis see on enamus väikeste garaazide viga.
Need on rohkem klubid kus autosi remonditakse kui töökojad. :)

Kindlasti on KUSKIL (tean neid ikka väga palju) korralike ka kus tähtajad asjad toimivad need ärgu pahandagu.
Tegijal juhtub alati ikka midagi ja kõik saavad aru aga kas just nii tihti ja palju pean juhtuma? :D



Eks see on kõik ärieetika küsimus. Mul oli paar pikaajalisemat head kogemust väikeste tegijatega... pigem juhtus negatiivset nö. tunnustatud töökodadega.

kivimugi kirjutas:
Õli chekkisid ikka käiva mootoriga ?
3 cm rohkem õli ei mõjuta kasti tööd kindlasti 15 km jooksul.
Muidugist asja oleks pidanud kohe üle vaatama toivo.. mitte venitama


Loomulikult käiva mootoriga. Üldiselt pidi 4HP22 kastil üleliigne õli kurvasti mõjuma. Teine variant on, et midagi on valesti kokku pandud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 17.12.2012 06:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Toivoku ise postitab foorumis jõudsalt aga siia nina ei pista :D
Pidin ka algselt oma auto tema juurde plokikaanetihendi vahetusse viima aga peale seda teemat ja natuke sõpradelt uurimist , lähen pigem kauge kaarega mööda!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 18.12.2012 17:55 

Liitunud: 16.04.2007 23:46
Postitusi: 163
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Hetkel ootan härrasmehelt endiselt lubaduste täitmist - eelmise kontakti ajal, ca nädal tagasi, ütles, et planeerivad jõulupaiku sisse kolida. Hetkejutt on selline, et nad ei tea, millal kolivad. Kuna ma ise 29ndal aastaks ära lendan, siis läheb asi aina huvitavamaks. :)

Pakub välja ka variandi, et viigu ma auto keretöödesse (sealjuures maksaks mulle tagasi osa töörahast) ja aasta pärast hakkab asja lahkama. Seda, kuidas oma sõnade vettpidavust kontrollida, ta ei ütle.

Tsiteeri:
no ma ei oska sulle öelda, kõik sõltub sinust endast, kas usaldad või mitte, sest tegelikult telefonis ma ei lubanud ju kordagi,et ma täna 100% lähen vaid ütlesin igakord,et kas suuretõenäosusega või vist täna jõuan.


:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 08.01.2013 16:48 

Liitunud: 01.02.2005 01:01
Postitusi: 3
Ühes teises teemas oli juttu kasti vahetusest ja seal te kirjutasite:
Loo lõpptulemus - toimetasin auto ja kastid kasutaja Toivoku juurde, kes uue kasti mõne tunniga alla ning toimima pani. Halva üllatusena selgus, et Janrem auto proffid olid täiesti põhjuseta lahti ühendanud mootori jahutuslõdvikud ning tekitanud vigastusi esimesele stabikavardale.
Kumb jutt õige on või pole kumbki?


ArdoH kirjutas:
1. Firma reaalne aadress.

Tööde teostamise momendil Kadaka tee 70B (praegusel hetkel on väidetavalt käsil kolimine, uue koha aadressi ei tea). Illustratsiooniks Toivo Kuusmanni foto - https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 7641_n.jpg
Kahjuks ei oska ma öelda, kas tema tegemised ka mõne firmaga seonduvad või mitte.

2. Tehtud/tellitud tööd/tooted.

BMW E28 automaatkasti vahetus

3. Tööde/toote kvaliteet.

0/10 - töö on lõpetamata

4. Hinnatase.

Mõistlik

5. Klienditeenindus.

1/10 - kuniks raha on makstud, toimib "klienditeenindus" kui sellne edukalt.

6. Üldhinne, 10 palli süsteemis.

0/10

7. Üldkommentaar

Mul on rääkida kaks lugu.

Esimene lugu algas sellega kui viisin Toivo Kuusmann'i juurde nö. mootorihädaga VW Passati, mis keeldus käivitumast. Nokitses auto kallal kaua, muuseas tegi ka diagnosti. 50 eurot ning mõned nädalad hiljem jõudis ta diagnoosini, kuidas 2 kuud seisnud autol on kinni jäänud õlirõngad ning seetõttu puudub ka igasugune kompressioon. Kuna auto ei olnud tol momendil minu jaoks prioriteet, siis leppisin säherduse diagnoosiga ning müüsin mootorivea tähe all võileivahinnaga maha. Suur oli minu üllatus kui uus omanik helistas teatamaks rõõmusõnumeid - sai auto peale 20 minutilist diagnosti ja nokitsemist käima. Nimelt seisnes probleem immos, mis igal momendil maha ei tulnud ning lahtises cooleritorus. Veelgi üllatavam oli minu jaoks fakt, et diagnostikaseade immoprobleemi kuvas - muuseas oli Toivoku'le makstud 55 euro sees ka 20 eurot diagnostikaraha...

See selleks...


Teine lugu - viisin oktoobri esimesel poolel oma õnnetu saatusega BMW E28 käigukastivahetusse kasutaja Toivoku (Toivo Kuusmann) garaaži kadaka teel. Inimene jättis tol momendil oskaja ja mõistliku kodaniku mulje.

Kuna mul ei olnud otseselt kiiret ning temal võimalust autot kohe ette võtta, siis sain vahetatud kastiga auto kätte millalgi novembri alguses. Kõik toimis hästi, kast vahetas nii nagu peab ning tol momendil andsin töö kvaliteedile positiivse hinnangu. Kokkulepitud töötasu oli 150 või 170 eurot koos kogu vedelikukuluga.

Kui auto muud hädad nädal-poolteist hiljem likvideeritud sain ja reaalselt sõitma hakkasin selgus kurb tõsiasi, et peale kolme kilomeetrit nõustus sisse minema vaid tagurpidikäik. Kas oli enne pealepanekut proovitud-testitud-hooldatud, mistõttu alustasin kasti õlitasemest - üllatuslikult oli see ca. 3 cm üle maksimumi. Vedasin auto paarisajameetri kaugusele parkimiskohale ning Toivo lubas mõne päeva jooksul enda praagi korda teha. Jäin ootama. Möödus nädal, möödus kaks - kui aegajalt uurisin, et millal ja kas ta enda vead parandab, siis tuli igakordseks vastuseks, et esimesel võimalusel ja varsti. Küll toodi ettekäändeks seda, et garaaž vajab kolimist, küll midagi muud. Kui auto seismajäämisest oli möödas 3 nädalat, siis andis Toivo mulle 2 konkreetset daatumit - esimesel juhul lubas ta õlimure lahendada nädala lõpus ning kui ta seda esmaspäevaks ikka teinud ei olnud, siis lubas samal õhtul minna ja tegeleda. Sellest hetkest on praeguseks möödas 3 päeva. :) Telefonitsi härrat kätte saada on pea võimatu - mõnel päeval ei vasta ta ühelegi minu ligi kümnest kõnest.

Siinkohal on temapoolsest venitamisest ahelefektina tekkinud mitu uut häda - auto kindlustus lõppes ära ning tema tegematajätmiste tõttu pean tegema kindlustuse ka detsembrikuuks (kuigi autoga sõitmist plaanis ei ole). Teiseks rikkus tema laiskus ära minu kokkulepped keretöödemeistriga, kelle juures pidi auto olema juba poolteist nädalat tagasi.

Mida ma hetkeseisuga Toivo Kuusmann'ilt ootan?
1) Kastist üleliigse õli väljalaskmist (kõik see on lootuses, et autoga liigeldud 15km jooksul üleliigne õli lisahädasid ei tekitanud)
2) Tema venitamistaktikast tekkinud lisakulutuste tasumist (17 eurot kindlustus kuuks ajaks - kui auto on keretöödesse sõidutatud, siis võin kindlustuse lõpetada ning üleliigse summa talle tagasi kanda.
3) Alternatiivvariandina pakun välja, et Toivo Kuusmann kannab mulle tagasi osa töörahast, mille eest lasen probleemi lahendada kellegil, kes oskab ning viitsib.

Passati oskamatu parandamise võin unustada ja andestada (kuigi, aumehelik oleks temapoolt ka see lahendada, sest rahaline kaotus oli sel juhul ca. 400-500 eurot pluss temale makstud "tööraha").



Tervitades,
Ardo


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 08.01.2013 22:27 

Liitunud: 04.01.2013 21:41
Postitusi: 25
Kas Toivoku kontakti saaks?

Need tööde hinnad tunduvad küll sellised, et elaksin ilusti üle mõne lahtise poldi vms.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 08.01.2013 23:31 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
_siim_ kirjutas:
ArdoH kirjutas:
proovitud-testitud-hooldatud

Tervitades,
Ardo


Hooldatud? Mis see tähendab?

Mina nii vana ja kasutatud asja puhul ei annaks kyll mingit garantiid,saan aru et kui mahlad oleks teele jooksnud siis oleks Toivo praagiga tegu aga hetkel on nagu vara kedagi syydistama hakata.

Ma lasin poistel seal vanas kohas veel RX-8 mootori peale tagasi panna mille olin ise maha v6tnud ja kap. remontinud,väikse viivitusega ja viperusega(ma ei märkinud ise pistikuid,ei syydista kedagi) sai see auto hääled sisse ning s6idab siiamaani r66msalt p6dras ringi.


Pime õnn. :D

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 08.01.2013 23:33 

Liitunud: 10.01.2009 20:39
Postitusi: 2333
Toivo aitab nõu ja jõuga igatipidi. Mina saan ainult kiidusõnu öelda. Minu pöördumis(te) puhul on ta pigem miinusessse jäänud kuna pöördunud asjadega, millega ma ise hakkama ei saa (ala konditsioneeri radiaatori torusid ei saanud lahti, endal keevitust pole, läksin tema juurde, aga ka keevitusest abi polnud nende pehmete torude puhul lõpuks). Lubas torud lahti keerata miski 100 krooni eest, praktikas aga jändas ca 1.5 tundi, ja lõpuks sebis uued torud ka, kuna muud varianti polnud kui katki teha. Raha juurde ei küsinud, pakkusin ise natuke rohkem, et süümekaid ei jääks.

_________________
BMW diagnostika 10€ (Ka E34/E32/E36), võimalus kohale tulla kokkuleppel. Seadmeks esinduse GT1.
Laua/Sülearvutite remont ja hooldus. GPS/Navi kaardi ning softi uuendused soodsalt.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7