Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 12:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.12.2013 14:39 

Liitunud: 14.02.2010 23:31
Postitusi: 14
Ka minu soovitus on mainitud persoonist igasugu äritehningutega eemale hoida.

Sai kunagi sõjaväes olles linnaloal käidud ja E34 tema juurde tiritud. Vajas tegemist korralikult. Maksin ka mingi summa raha ette, et saaks juppe jne tekitada, sest ise pidin vöeossa tagasi minema. Hiljem uurima hakates selgus, et tehtud ei ole mitte *****. Lõpuks ei saanud tüüpi enam üldse kätte.

Ehk kokkuvõttes lasi rahadega üle, huias igasugu kuupäevadega ja hiljem ei soostunud auto asukohtagi avaldama. Kokkuvõttes seisis mu auto siis mõned head kuud võtmed süütelukus rõõmsalt lageda taeva all "töökoja" ees.

Sama platsi peal oli 3-4 autot veel, kus võtmed ees.
Enda omale kutsusin puksiiri järgi ning nii auto minema viidud saigi. Kusjuures mitte kedagi ei huvitanud seal, mida ma platsil askeldan või kas auto üldse minu omagi on. Oleks võinud rahulikult kõik need masinad sealt minema viia. Mõni oli päris viisakas isegi...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.12.2013 17:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
Englismannide keelas on hia väljend: You get what you have paid for!

Pole mõtet suruda autot sinna kust loodad odavalt ja hästi saada remonti. Need kaks sõna ei kipu alatihti koos käima.

Üldse. Mina olen need kodanikud kes tulevad minu jutule et odavalt keretöid saada, kukele saatnud. Olen sellega paarile rehale astunud ja omad õppetunnid saanud. Nüüd teen asju teisti.

Odavalt saab teha vaid omas koduses garages õppinud meistrimees juhul kui tal on stabiilne klientuur taga ja ta ise ei ahnitse kõiki töid korraga hoovile. Võtab järjekorras ja teeb rahulikult ja korralikult ära.

Isiklikult ütleks et ega see sinu teema siin sinu olukorda just paremaks ei tee, pigem halvemaks. VB viisaka käitumise ja kannatlikusega oleks su probleem juba korras ja kannatused lõppenud.


Ryblik1 omega 2,5 td vedeles ka kunagi ca 9 kuud ühe diisli remondi hoovil. Ootasin ära, sõitma sai, hinda rohkem ei küsitud kui alguses juttu oli. Läbi saan mehega veel tänagi hästi. Kuid loomulikult sinna seisma ma asju enam ei vii. Pigem proovin asju kuidagist teisti ajada.

Küsimus. Kes garanteerib et see alla pandud kast oli üldse töökorras?
Lisaõli? kas teeb nii palju haiget?
Kui lased lisaõli välja , kas oled kindel et probleem kaob?
Mis saab siis kui selgub et kast oligi pidune ja oli putitatud vaid 500m läbimiseks?

Süüdistada on alati kergem kui ise tööd teha ja asi ära õppida.
Mulle meeldib see huumor et süüdistajateks on alati need inimesed kes tööd ise teha ei mõista ja reaalselt töö tegijale tulevad seletama mida viimane valesti tegi, unustades selle juures et tehnika on vana ja sa ei näe asjade sisse.

See et sinuga ei suhelda võib olla tingitud sinu enda käitumisest ja teemadest.

Mul ka olnud kilent kes arvas et 23K krooni eest peab saama keretöödest läikiva ja uueväärse auto kätte. Raha üle inises kogu aeg ja töö sai kätte siis oli õnnelik aga hiljem hakkas vinguma asjade üle millest meil juttugi polnud. Töö oli suuremahuline ja alamakstud ning sai päris hea. Kud telefonis vend ainult sõimas ja ropendas nagu kodus koeraga. Ma hakkasin lõpuks ka ignoreerima. Siis tuli mingi suurema seljatagusega minu ruumidesse õigust nõudma, ära ta läks katkise ninaluu ja rebenenud riietega. No kuskil on ju piir kui mees ei mõista käituda ja tuleb veel võõrale pinnale kraaklema.

Lase mujal oma bmw ära teha, lase diagnoos öelda milles on viga( vaadake et see kalluttud info ei oleks) ja on sul südamerütmi häireid ja unetuid öid vähem. Kui temaga asja ei saa siis see lõpmatu poriga mängimine ka ju sinu olukorda paremaks ei tee. Pigem raiskad lihtsalt närve.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.12.2013 17:18 

Liitunud: 21.12.2012 20:18
Postitusi: 267
peksa peab tegema


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.12.2013 17:39 

Liitunud: 14.02.2010 23:31
Postitusi: 14
ryblik1 Isiklikud suhted, et nii lappama läks?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.12.2013 21:50 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
ei tea, pole kokku maganud.

Pigem on töötegija seisukohast sõnavõtt, sest päris suur osa kodanike kujutab endast kunne ehk klient on alati kunn. St et raha ei taheta maksta aga töö peab olema viimase peal. Mina lähtun sellest et sinu taskus oleval eurorublal on täpselt sama vääring kui minu omal. Sellest tulenevalt ei tähenda see et oleks vaja kliendina lärmata. Kuid on selliseid kes arvavad et see raha mis makstud sai on kullaväärtusega ja selle eest peab saama ette ja taha kummarduse, härratamise ja kui oled õliahv siis ka suhuvõtmise. Ei ole nii, tahad saada kvaliteetse teenuse siis tuleb ka maksta, teadupärast on kvaliteetsetel kohtadel pikk järjekord ukse taga olenemata krõbedast tunnihinnast.
Nagu ütlesin siis ka mul omad rehad. Üks neist hiljaaegu hakkas jälle uluma et ma ta oma kodulehel häbipostist maha võtaksin. Kodanik mulle võlgu ja nüüd pean heast peast maha võtma. NEEEE.

Ma arvan et aegajalt tuleb osata ka kahe mätta otsast vaadata , mitte vaid enda oma otsast.

Demineerija võrdusmärk ArdoH? on selline tunne.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.12.2013 22:20 

Liitunud: 14.02.2010 23:31
Postitusi: 14
ryblik1 kirjutas:
ei tea, pole kokku maganud.

Pigem on töötegija seisukohast sõnavõtt, sest päris suur osa kodanike kujutab endast kunne ehk klient on alati kunn. St et raha ei taheta maksta aga töö peab olema viimase peal. Mina lähtun sellest et sinu taskus oleval eurorublal on täpselt sama vääring kui minu omal. Sellest tulenevalt ei tähenda see et oleks vaja kliendina lärmata. Kuid on selliseid kes arvavad et see raha mis makstud sai on kullaväärtusega ja selle eest peab saama ette ja taha kummarduse, härratamise ja kui oled õliahv siis ka suhuvõtmise. Ei ole nii, tahad saada kvaliteetse teenuse siis tuleb ka maksta, teadupärast on kvaliteetsetel kohtadel pikk järjekord ukse taga olenemata krõbedast tunnihinnast.
Nagu ütlesin siis ka mul omad rehad. Üks neist hiljaaegu hakkas jälle uluma et ma ta oma kodulehel häbipostist maha võtaksin. Kodanik mulle võlgu ja nüüd pean heast peast maha võtma. NEEEE.

Ma arvan et aegajalt tuleb osata ka kahe mätta otsast vaadata , mitte vaid enda oma otsast.

Demineerija võrdusmärk ArdoH? on selline tunne.


Paraku oli minu postituse mõte siiski selles, et kokkulepitud töid ei teostatudki ning suhtlemist välditi. Rahas ei olnud tol hetkel absolutuselt küsimus.

Määravaks sai asjaolu, et nimetatud persoon oli nõus auto töösse võtma ajal, kui ma ise viibin teenistuses, kus kontakti saamine on kohati lünklik.
Samuti olin nõus ka ettemaksu tegema, sest tegijale peab ka mingi garantii jääma tõestamaks, et ma niisama tilganäppija ei ole.


Sina kui töötegija... Kas on normaalne, et klient peab enda autot linnapealt tagaotsima?

Aga olgu kuidas on.
Loodan, et minu pisike kogemus, mida hoiatuseks ka teistega jagan, on tulevikus kellegile kasulik.
See kõik leidis aset 3-4 aastat tagasi, kuid nagu näha, ega eriti midagi tänaseks muutunud ei ole.


Paraku ei viitsi süveneda, kes kurat ArdoH olema peaks...


P.S Mainisid midagi diagnostide jne kohta... Kütuse torustiku vahetuseks ei ole just erilist diagnosti vaja... Samuti tagatiiva värvimise tarbeks... Veelvähem nina sirgestamise jaoks...


Loodetavasti selgituseks rohkem esseesid kirjutama ei pea.
Jään vaid lootma, et oma klientidega suudad veidi asjalikumalt suhelda, kui niisama detaile teadmata siin teatrit teha.



EDIT: Uudishimu sai võitu ja ennäe imet, kes ArdoH on.. Teema autor :D


Viimati muutis Demineerija, 13.12.2013 10:45, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 12.12.2013 22:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Läheb küll veits OT-ks aga pean lihtsalt küsima.
Kui sa oled kokkuleppinud inimesega keretööde hinna ja kui inimene tahab odavalt siis sa oskustest olenemata teed sitemini , sest alamakstud ju?
Iga firma loob endale ise maine ja näiteks mina sinu töökotta sisse ei astuks , kui sa arvad , et sul on minu üle võim ja klient ei ole kuningas. (Ja selle "kuninga" all ei pea ma silmas , et ma võiks töötegijale pähe sittuda)
Üks positiivne kommentaar liigub edasi 3-4 korda.
1 negatiivne kommentaar liigub edasi kümneid kordi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 13.12.2013 12:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
Aular kirjutas:
Läheb küll veits OT-ks aga pean lihtsalt küsima.
Kui sa oled kokkuleppinud inimesega keretööde hinna ja kui inimene tahab odavalt siis sa oskustest olenemata teed sitemini , sest alamakstud ju?
Iga firma loob endale ise maine ja näiteks mina sinu töökotta sisse ei astuks , kui sa arvad , et sul on minu üle võim ja klient ei ole kuningas. (Ja selle "kuninga" all ei pea ma silmas , et ma võiks töötegijale pähe sittuda)
Üks positiivne kommentaar liigub edasi 3-4 korda.
1 negatiivne kommentaar liigub edasi kümneid kordi.


Kohe näha et sul nutt ei jaga.
Tahtsingi öelda et mina suhtun klienti sama hästi nagu tema minusse. Kellegil pole kellegi üle võimu, küll aga kui klient käitub nagu m..n siis loomulikult ei pea temaga suhtlema ja targem on kraaklejaid mitte uksest sisse lasta. Logiš???
Katsu ka teise mätta otsast näha mitte vaid enda, tsiteerin: näiteks mina sinu töökotta sisse ei astuks , kui sa arvad , et sul on minu üle võim ja klient ei ole kuningas( kuninga komplekidega kliendid olen kukele saatnud ja vabanduseks öelnud et mul ei ole aega ja töökoda on täis, mida ta ka on)

BTW: Keretööd sai tehtud rohkem kui alguses oli plaanitud ja tehtud said ka need asjad mis olid eelarvest väljas, kuid tänulikust ei ole, pigem see et mina maksin raha ja saama peab ikka tutika. Vanarahvas rääkis ju teadupärast et: Ega sitast saia saa tetta.....

Võtke rahulikult! Austa töö tegijat ja töötegija austab sind.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 13.12.2013 12:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
noh eks keretööd ongi selline suht keeruline teema, üldse igasugu tööd kus võib lisaüllatusi tulla. Kui lepingut pole või väga täpselt tehtavat tööd ja selle eest makstavad hinda fikseeritud pole, siis hakkabki pärast palli veeretamine. Üks ütleb, et sa ju lubasid kogu auto ära teha ja teine ütleb, aga sa ju ei maksa mulle väljatulnud augu kinnikeevitamise eest. Kui sa oled konkreetse lõpphinna välja öelnud, et see töö nii palju, siis ilmselgelt ei saa hiljem juurde nõuda. On ka teatud töid, mida ma reklaamin välja konkreetse hinnaga, aga asju mida tunnihinnaga ja ütlengi kohe, et läheb kaua läheb, mingeid piire ei hakka ette panema, sest üllatusi võib tulla.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 13.12.2013 13:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.06.2007 16:18
Postitusi: 5875
Asukoht: Ida-lääne-viru
Lulz kirjutas:
Tahtsin küsida spetsidelt ,et miks autot ei või pukseerida näiteks 100km/h vabakäiguga näiteks? Nii automaat kui manuaal kastiga?Ma olen seda teinud suht pidevalt ja pikki otsi veel ,pole midagi juhtunud seni :D


Vedades pumpa ringi ei aeta ja õlitust ei toimu. Alguses ei juhtugi midagi , aga mingiaeg soenedes kaob viimnegi määre ära ja siis nahkas. Kui võimalik, siis oleks kaval vedada käiva mootoriga või siis vahepeal teha pause ja auto käivitada kasvõi paarisk sekundiks, et õli saaks.

_________________
Kui minema hakkab, siis kaardilugeja külge ette ja "Las minna!!".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kasutaja Toivoku ehk Toivo Kuusmann ning täitmata lubadu
PostitusPostitatud: 16.12.2013 11:54 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 15:42
Postitusi: 890
Asukoht: Tarbatu
killer666 kirjutas:
Lulz kirjutas:
Tahtsin küsida spetsidelt ,et miks autot ei või pukseerida näiteks 100km/h vabakäiguga näiteks? Nii automaat kui manuaal kastiga?Ma olen seda teinud suht pidevalt ja pikki otsi veel ,pole midagi juhtunud seni :D


Vedades pumpa ringi ei aeta ja õlitust ei toimu. Alguses ei juhtugi midagi , aga mingiaeg soenedes kaob viimnegi määre ära ja siis nahkas. Kui võimalik, siis oleks kaval vedada käiva mootoriga või siis vahepeal teha pause ja auto käivitada kasvõi paarisk sekundiks, et õli saaks.

GM autodel olla lubatud vedada töötava mootoriga neutrali peal, kuni 80kmh, nii palju kui lustib.

_________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: CUSTOM ROOSTEVABAD Väljalasked KÕIGILE!!! INFO tel:53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 41 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7