Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.06.2024 09:43

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 20.01.2010 14:30 

Liitunud: 13.11.2008 16:45
Postitusi: 61
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Kas keegi on enda Bmw E39 kassetraadiole AUX sisendi suutnud ehitada ja kuidas on seda teinud? (Et saaks mp3 mängija vms liidest ühendada kaasaegsema muusikaesituse huvides?)

Või on mingeid muid mõtteid antud idee teostamiseks? NB! Kõiksugu raadiolainetel põhinevad seaded kõrvale jätta... :)

Head soovitused teretulnud.!:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 20.01.2010 18:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
müüakse poodides sellist tilulilu vidinat mis on nagu kasett,millel on juhe kyljes ja selle juhtme otsas 3,5mm nn kõrvaklapi ots

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 20.01.2010 18:54 

Liitunud: 13.11.2008 16:45
Postitusi: 61
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Olen kuulnud jaa.. kvaliteedi kohapealt mitte midagi kahjuks. Kuid Teate mõnda poodi soovitada kust seda tõenäoliselt saab?:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 20.01.2010 20:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
Mis kvaliteeti sa üldse yhest tehase originaal kõlarite ja originaal kassettmakiga loodad saada?

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 20.01.2010 20:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 13.12.2009 19:09
Postitusi: 560
Asukoht: Reval
Noores tehnikus oli viimati vist see adapter 85.- kui ei eksi.

_________________
(see ei ole nali)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 21.01.2010 01:06 

Liitunud: 13.11.2008 16:45
Postitusi: 61
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mossemeez kirjutas:
Mis kvaliteeti sa üldse yhest tehase originaal kõlarite ja originaal kassettmakiga loodad saada?


Kvaliteedi all pean silmas seda, et raadiolainetel põhinev sigaretisüütajasse sisestatav lainesaatja on kehva helikvaliteediga.. ma vast ei pea tehnilistest üksikasjadest siinkohal pikemalt rääkima, et miks ta seda on.
Kui sul on eelarvamus Bmw tehase originaalstereo vastu.. siis pole see küll väga õige suhtumine, helikvaliteet on ikka kordades parem kui enamikel teistel automargidel tehase konditsioonis. Mingitest odavatest ise integreetiud kõlaritest, ka vuffelmakkidest on ka kogu süsteem lühidalt öeldes kvaliteetsem.

Kuid mis kvaliteeti ootan mina.. ma ootan sellist helikvaliteeti, mida ma kuulen praegu oma kõrvaga seda sama originaal soundsystemit kuulates. Et seda "kassetivärgi-adapterit" kasutades siis.. kas ja kui tajutavalt helikvaliteet ja mugavus kannatab. Rlainesaatjat kasutades on tihtipeale üsna mõttetu kuulata heli.

Seega oligi minu küsimus püstitatud otseselt neile, kes oskavad kaasa rääkida, kuna teavad erinevate seadmetega seonduvat.. ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 21.01.2010 01:07 

Liitunud: 13.11.2008 16:45
Postitusi: 61
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Risto88 kirjutas:
Noores tehnikus oli viimati vist see adapter 85.- kui ei eksi.


Oki.:)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 21.01.2010 09:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.10.2003 12:45
Postitusi: 956
Asukoht: Haapsalu-Martna-Tallinn
Kahjuks sa oled minust vist valesti aru saanud aga ole nüüd natukene ise ka mõistlik.Bmw ja ka muud automargid ehitavad autosid võimalikult odavalt seega ei raisata ka palju raha nn baasvarustuses autode peale millel sees kasettikas ja papist kõlarid.
Ma nüüd küll täpselt ei möleta aga minu mäletamist mööda ei olnud kassettikaga variandil isegi võimendit-kui bmw d vaadata.
Samuti kui juba kasettikaga variant on hea kvaliteediga miks siis ehitatakse veel võimenditega variante,business cd,roohkemate kõlarit jne.
See on samamoodi nagu ma yhe oma tuttavaga vaidlesin-tema väitis et originaal heli on kõige parem ja sellele tasemele i küünddi isegi kallid aftermarketi toodangud.Tegu siis uue vectraga.
Mina soovitaks sul ntx mõnda sq autot kuulata ja alles siis järeldusi teha.
Eelnev jutt ei ole ei vaidlus ega ka mingi provokatsioon lihtsalt minu mõttekäik

_________________
56211069
Soodsad uued ja kasutatud suverehvid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 21.01.2010 12:02 

Liitunud: 13.11.2008 16:45
Postitusi: 61
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mossemeez kirjutas:
Kahjuks sa oled minust vist valesti aru saanud aga ole nüüd natukene ise ka mõistlik.Bmw ja ka muud automargid ehitavad autosid võimalikult odavalt seega ei raisata ka palju raha nn baasvarustuses autode peale millel sees kasettikas ja papist kõlarid.
Ma nüüd küll täpselt ei möleta aga minu mäletamist mööda ei olnud kassettikaga variandil isegi võimendit-kui bmw d vaadata.
Samuti kui juba kasettikaga variant on hea kvaliteediga miks siis ehitatakse veel võimenditega variante,business cd,roohkemate kõlarit jne.
See on samamoodi nagu ma yhe oma tuttavaga vaidlesin-tema väitis et originaal heli on kõige parem ja sellele tasemele i küünddi isegi kallid aftermarketi toodangud.Tegu siis uue vectraga.
Mina soovitaks sul ntx mõnda sq autot kuulata ja alles siis järeldusi teha.
Eelnev jutt ei ole ei vaidlus ega ka mingi provokatsioon lihtsalt minu mõttekäik


Jajaa.. su jutt on kõik õige.;) Kuid ma olen piisavalt palju erinevaid baasvarustuses olevat soundi kuulanud erinevatel autodel ja ise endisesse a4-ja ja E34-ja korralikud komponendid muretsenud, võimud, makid, polsterduse jnejne.. ehk ma tean öelda, et E39 Bmw Business sound on piisavalt hea minu jaoks hetkel.. (tips parem ikka kui mul a4.-jas oli ja vanemal viiesel..). See, et kassetikas... hmm.. mis sa mõtled, et KASSETTMAKK on automaatselt jura v?:D Btw, ta mul boksiga.. kui see sinu arvamust muudab. Idee on selles, et 97 polnud muud varianti väga.;)
Olen kuulnud, olen näinud.. sestap. nii räägingi. Saa aru, et kvaliteet on lai mõiste. Ja ma räägin oma postituse alguses sellest, et mis on kvaliteetSEM ja mis mitte. Ega ma mingit akustikakeskust ei taha oma autosse.. Mina räägin sellest, et nö. kassettadapter on siis kvaliteetsem, kui lainesaatja.

Minu eelnev jutt on ka minu mõttekäigu selgituseks.. loodan, et mõistad.
Erinevate võimude, komponentide, makkide jms.. võin suga pikemalt vestelda mõni teinekord kui mingiks suuremaks ehituseks läheb, siis võin sind harida, et mis tehnika minul konkreetselt sees on originaalis ja mida ma muutma hakkan. Hetkel lihtsalt idee selles, et saaks peale raadio ja MP3-me kuulata tehase konditsioonis ja sõna KVALITEET tähendab minul taaskord seda, et lainesaatjal põhinev on ebakvaliteetne, kuna lainehäiritusi on liialt palju. (loe: kvaliteet on nigel).

Kokkuvõttes katsetan kassett-adapterit või ehitan makile AUX sisendi mikroskeemile. Aftermarketi makki ei pane lihtsalt seep. hetkel, et see näeb minu meelest välja nahu võõrkeha konkreetses armatuuris ja siis kaob roolijuhtimin ära jnejne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 21.01.2010 12:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Ma usun, et kui Sa selle juhtmega kassetiga prooovid, siis viskad selle minema lihtsalt... Pole küll nende lainesaatjate heli kuulnud, aga ei usu, et sellest kassetist mõni asi hullem oleks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 21.01.2010 15:56 

Liitunud: 13.11.2008 16:45
Postitusi: 61
Asukoht: Tartumaa, Nõo
kj kirjutas:
Ma usun, et kui Sa selle juhtmega kassetiga prooovid, siis viskad selle minema lihtsalt... Pole küll nende lainesaatjate heli kuulnud, aga ei usu, et sellest kassetist mõni asi hullem oleks.


Väga võimalik.:S


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 21.01.2010 16:05 

Liitunud: 13.11.2008 16:45
Postitusi: 61
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Üldiselt vist rahuldav variant makk lahti kakkuda ja ise AUX sisend ehitada.. boksi reaalselt pole hetke kahjuks.. kallid on ka.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 17.04.2013 10:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.12.2010 17:38
Postitusi: 353
Asukoht: Piibe
Upitaks teemat, selle pealkirjas olevat küsimust. Kassetilahendust ei taha, transmitteriga ei jäänud rahule.

_________________
Merkur Scorpio 2.9 > Vw Passat 1.9TDi '01 > BMW 528i E39


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 17.04.2013 10:32 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
Uus makk pane.

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: :K BMW E39 kassetraadio AUX sisendi integreerimine
PostitusPostitatud: 17.04.2013 11:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.12.2010 17:38
Postitusi: 353
Asukoht: Piibe
Kas mõnel e39 makil on originaalis ka aux?

_________________
Merkur Scorpio 2.9 > Vw Passat 1.9TDi '01 > BMW 528i E39


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7