Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 18.05.2024 17:37

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K: BT toega autoraadiod / soovitused
PostitusPostitatud: 02.09.2013 11:03 

Liitunud: 12.10.2006 15:29
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn / Nõmme
Heips,

Tehnikaturul olen veidi ajast maha jäänud uute mudelite jälgimisega, sestap küsikski väikseid soovitusi siinsetelt melomaanidelt, milliste raadiote poole tasuks piiluda ja millistest kaarega mööda minna.

Enda seatud tingimused raadiole oleksid siis, et oleks võimalik läbi BT saata heli raadiosse, samuti oleks hea, kui AUX'i, USB'd ja/või SD mälukaarti sööks. CD mehhanismist ei hooli.

Väga melomaan just ei ole, kuid mingi talutav kvaliteet võiks raadio poolt välja pritsitavalt helilt olla. BT audio juba eoses sööb osa kvaliteeti ära niikuinii, kuid USB/SD pealt on veidi rohkem lootust.

Kiirel otsingul jäid silma osad JVC raadiod, kuid tootekirjelduses oli:

nt JVC KD-R443EY
*Bluetooth valmidus
*Nutitelefoniga juhtimine (JVC-App)

Sellest ma loen välja, et sisuliselt on BT'ga võimalik läbi telefoni valida ainult 'Next' ja 'Stop', kuid ehk on kogemusi sellega?

Alpine UTE-72BT'l on selgelt öeldud, et
*Ilma cd-mehhanismita DIGITAL MEDIA vastuvõtja Bluetoothiga

...ja midagi sellist ma sihingi.

Hinnaklassist nagu tavaliselt, niipalju kui vaja ent nii vähe kui võimalik. Ehk siis miinimumrahaga, et sellise vidina kätte saaks.

Kui kellelgi vedeleb mõni taoline 1DIN raadio, võib samuti pakkuda. Ei pea olema ilmtingimata uus.

Parimatega!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: BT toega autoraadiod / soovitused
PostitusPostitatud: 03.09.2013 20:49 

Liitunud: 27.10.2008 15:24
Postitusi: 26
pioneer mvh-350bt samas hinnaklassis
http://www.akustika.ee/?GID=2702&product_name=Pioneer_MVH-350BT


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: BT toega autoraadiod / soovitused
PostitusPostitatud: 03.09.2013 21:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.05.2012 18:04
Postitusi: 453
Endal mängib Civicus säänne aparatuur:

http://www.noortehnik.ee/grupid/action/ ... t_id/4128/

Ise tahtsin, et mängiks uuema põlve "õuna" seadmetelt ning ka bluetooth olemas oleks. Lisaks, et oleks krutitav heli nupp, aga see juba minu kiiks :D

Igatahes mina väga rahul. Telefoniga ja muude i-seadmetega ühendub lihtsalt nii BT, kui ka USB kaudu ning juhtimine käib otse juhtseadmelt. Pole vaja ise teist seadet näppida.

Telefoni kontaktid sünkroniseerib ise ära ning kõne tegemine/vastu võtmine toimib samuti otse juhtseadmelt.

Helikvaliteet on väga hea. JVC asemel vaataksin kindlasti hoopis Pioneeri poole. Alpine'i pole ise üheski auto kasutanud, aga juttude järgi pidi ka väga hea heli olema.

Samuti saab nii ekraani, kui klahvide värvi eraldi muuta ja reguleerida RBG süsteemis täielikult sobima muu salongi valgustusega. Või kui on selline kiiks, siis kasvõi "randomiga" erinevates toonides vilkuma.

Ainsa miinusena tooks välja ehk selle, et ainus USB ava on esipaneelil. Võiks olla taga ja saaks juhtmega kindalaekasse vedada. Aga üldiselt see piisavalt väike puudus, mille kõik ülejäänud funktsioonid kordades üle kaaluvad.

_________________
Mazda 3 MPS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: BT toega autoraadiod / soovitused
PostitusPostitatud: 04.09.2013 11:34 

Liitunud: 12.10.2006 15:29
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn / Nõmme
Jamh, mul nii paljusid nõudeid ei ole. Rulliga helinupp on küll suur pluss, kuid kandvat rolli ta mul tahtmises ei mängi. Et a la kui on kaks võrdset makki, üks on rulliga, teine ilma, siis ma valin ikka rulliga, kuid eraldi ma seda ei nõua. Õnneks enamustel mis silma jäänud on see rull ka olemas.

Kui USB või AUX on taga, siis saaks jah selle veidi mugavamasse kohta tuua kuskile keskkonsooli, kuid jällegi, kuna ma näen et enamus tarbitavast meediast on kas SD peal või mõnes nutiseadmes, siis ei ole väga rolli sellel. Õnneks bussil on see raadio ka piisavalt kõrgel, et põlvega ei löö järsemas kurvis USBi pulka koos pesa ja esipaneeliga minema :D

SD läheb niikuinii peitu.

Olgu JVC'st ma vaatan küll mööda, kuna see suht palju paha reklaami saanud, kuid mis tas on, et kõik nii sõimavad seda? Iseenesest toodab ta ju erinevat AV tehnikat ja on jaapani päritolu?

Mida arvata neist Bluetooth -> 3.5mm karbikestest?
FM transmitterid on küll kuritegu audiomaailmas, kuid hädapärast on l*ts ka naine...

Kunagi kiideti ka Sony toodangut. Vaatan et osad on täitsa samas hinnaklassis. Kas nemad on ka latti alla lasknud?

Muidu see Kotkase pakutud MVH-350BT tundub suht hea variant. ZaintS'i oma tundub natuke liiga fäänsi vanasse tolmusesse Voyageri :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: K: BT toega autoraadiod / soovitused
PostitusPostitatud: 04.09.2013 13:28 

Liitunud: 27.10.2008 15:24
Postitusi: 26
mvh-350bt puhul mul bluetooth ei olnud esmatähtis aga väikse boonusena kaasas (vahepeal hea kui keegi seltskonnast tahab telefoni pealt mõnda lugu lasta) ise kasutan rooli pulti (Pioneer CD-SR110) ja usb-d mugavam kui läbi telefoni möllata
helikohta ei oska öelda kuna mul on ainult läbi võimendite kõik kõlarid


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7