Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 16:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 148 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 21.06.2015 12:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
uuemõisas seal peaugeoti esinduses tehakse silda

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 21.06.2015 16:19 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
Alles alustasin sellise väikese ettevõtmisega. Ise tegelen autode remondiga isiklikul otstarbel ja pikkaks ajaks jäävad nii mõnedki eri tööriistad riiulile vedelema.
https://www.facebook.com/pages/Martini- ... 8777529836
Kuna käin 1-2 korda nädalas ka Tallinnas, siis võimalik ka sinna vahendeid transportida.
Hetkel nomenklatuur väike, ja olen isegi mõnda asja senimaani rentinud, kuna kord aastas või harvemaks juhuks pole mõtet mingit sigakallist tööriista osta. Kui laenutusele elu sisse tuleb hakkan valikut ka laiendama.
Järgmisena on plaanis soetada näiteks silindrite surve tester ja pahtli prits.

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 21.06.2015 16:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.04.2015 00:58
Postitusi: 124
Soovin rentida kõiki asju mis sul on korraga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 21.06.2015 16:25 

Liitunud: 14.05.2007 08:53
Postitusi: 320
Asukoht: tartu
See läbiv 5 eur on küll selline summa, et miks rentida, kui topelt hinnaga saad poest juba omale asja osta. Ehk hinna üle pead tõsiselt mõtlema.

_________________
Kerghaagise rent 2.75x1.5x0.25 koos tasapindtendiga. 1-3H 7EUR, 3-6H 10EUR, 6-12H 12EUR, 12-24H 16 EUR. Hinnad sisald. KM. 55684121
Mootoritõstuki rent 1 päev 6 EUR.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 21.06.2015 18:27 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
Harri_R kirjutas:
Soovin rentida kõiki asju mis sul on korraga.

Pole eriti naljakas just.

ranel kirjutas:
See läbiv 5 eur on küll selline summa, et miks rentida, kui topelt hinnaga saad poest juba omale asja osta. Ehk hinna üle pead tõsiselt mõtlema.


Adekvaatne tagasiside on üsna oluline, eks ma vaatan hinnad üle. Nagu ütlesin, siis alles alustasin sellise asjaga.
5€ on seetõttu läbiv, et ühest küljest müntidega tegeleda ei viitsi, teisalt, et kõigil oleks üks hind, siis on asi paigas ja poleks vaja nuputada, mida kui palju plekib. Õlled ei ole ka vahetuseks hea kaup, ma oleksin juba praegu paras parmott, kui lubaksin pudelitega kaubelda.
Kuigi tõesti, kõige odavam laenu komplekti poe vääringus vist 20€(kuuskantide ja nelikantide komplektid).
Praegune kiir mõte on siis selline, et läbivalt 5€ ja ja mingid osad asjad siis odavamad.
Muidugi kes mitut asja laenab siis 2=3 jne.
Üksikisik, siis kõik on kaubeldav :D

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 22.06.2015 00:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 17:32
Postitusi: 3200
Asukoht: Laagri
ranel kirjutas:
See läbiv 5 eur on küll selline summa, et miks rentida, kui topelt hinnaga saad poest juba omale asja osta. Ehk hinna üle pead tõsiselt mõtlema.

On ju ometigi inimesi kes säästavad igaltpoolt, korduvalt tuldud kasutatud piduriklotsidega vahetusse jne :D
Aga pange mu nimi ka listi, ma paari polti ja mutrit oskan keerata :)

_________________
Saksa autode remont,


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 22.06.2015 07:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
Toivoku kirjutas:
ranel kirjutas:
See läbiv 5 eur on küll selline summa, et miks rentida, kui topelt hinnaga saad poest juba omale asja osta. Ehk hinna üle pead tõsiselt mõtlema.

On ju ometigi inimesi kes säästavad igaltpoolt, korduvalt tuldud kasutatud piduriklotsidega vahetusse jne :D

Sarnaseid imelugusi ja -tegusi olen ise ka kuulnud ja näinud... Eriti masendav on see jah. Ja siis nõutakse tööle mingit ulme garantiid ja ei tea mida veel...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 22.06.2015 22:23 

Liitunud: 14.05.2007 08:53
Postitusi: 320
Asukoht: tartu
WhoIsTheMaster kirjutas:
Harri_R kirjutas:
Soovin rentida kõiki asju mis sul on korraga.

Pole eriti naljakas just.

ranel kirjutas:
See läbiv 5 eur on küll selline summa, et miks rentida, kui topelt hinnaga saad poest juba omale asja osta. Ehk hinna üle pead tõsiselt mõtlema.


Adekvaatne tagasiside on üsna oluline, eks ma vaatan hinnad üle. Nagu ütlesin, siis alles alustasin sellise asjaga.
5€ on seetõttu läbiv, et ühest küljest müntidega tegeleda ei viitsi, teisalt, et kõigil oleks üks hind, siis on asi paigas ja poleks vaja nuputada, mida kui palju plekib. Õlled ei ole ka vahetuseks hea kaup, ma oleksin juba praegu paras parmott, kui lubaksin pudelitega kaubelda.
Kuigi tõesti, kõige odavam laenu komplekti poe vääringus vist 20€(kuuskantide ja nelikantide komplektid).
Praegune kiir mõte on siis selline, et läbivalt 5€ ja ja mingid osad asjad siis odavamad.
Muidugi kes mitut asja laenab siis 2=3 jne.
Üksikisik, siis kõik on kaubeldav :D

No võta seda nii, et miks peaks inimene sult rentima, kui tööriistapoodi peab vaid ühe korra sõitma ning asi jääb endale. Kui rendid, siis raha muudkui tiksub ja peab peale võtma ja ära viima. Kütus ka maksab midagi. Kui asi ei maksa midagi, siis teenidki müntidega.

_________________
Kerghaagise rent 2.75x1.5x0.25 koos tasapindtendiga. 1-3H 7EUR, 3-6H 10EUR, 6-12H 12EUR, 12-24H 16 EUR. Hinnad sisald. KM. 55684121
Mootoritõstuki rent 1 päev 6 EUR.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 22.06.2015 23:13 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
Eks sell rendi värgil ole see asi ka, et mõnda asja on kohe kohe vaja, või siis tööriista pood on suletud(nv, riigipüha/hiline kella aeg)/kaugel vms. Ise otsisin tükk aega diisli silindri surve mõõtmis aparatuuri, polnudki kedagi, kellelt sellist asja laenata, või siis ei teadnud sellist inimest.
Nagu kirjaski, siis eelnevalt kokkuleppel võin ka Tallinna asju tuua.
Muidugi, kui ma ainult 2te asja eksponeeriks, siis ma ei jääkski nagu meelde, nomenklatuur laiem(kunstlikult suurendan mõtetute vidinate arvelt valikut), jääb rohkem meelde.
Muidugi igast tühja tähja, kah ülesse panema ei hakka. Kellel kõige elementaarseimaid riistu pole, sellele pole mõtet üldse midagi välja laenutada.
Kusjuures need "odavate" asjade väljapanek oli ka just ajendatud kasutatud piduriklotside sarnastest juhtumitest. 10€ eest asi osta tundub mõnele ikka siga kallis.
Üks taoline sõber, kellele seda linki tutvustasin hakkas minu ettevõtmist kohe maha tegema(tsiteerides: "igalühel pole delfri riputus kohta laes-mõtetu"), sõpradele laenatakse ikka tasuta ja teene teene vastu, sorry aga ta on mulle mingi miljon teenet juba võlgu. Kuna tema just üks nendest koonritest on. Kartis et ma temaltki raha küsima hakkan :D, kui teda kampa kutsusin, siis oli kohe käpp, aga mitte ühtegi riista tal ikka pakkuda polnud :D

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 05.01.2017 10:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.02.2012 22:30
Postitusi: 2412
Keegi täna/homme/nädalavahetusel saab auto pidurihooldusega tegeleda (jupid olemas)? Ja siis paar asja veel. Sooviks ka tunnihinda ja asukohta teada.
Ise olen Tallinnas, Kristiines.
Asjaga kiire.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 05.01.2017 10:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 18.09.2015 08:33
Postitusi: 213
Kes Tartus BMW E46 remondib, õlivahetus ja vaataks ka sillad üle. PS

_________________
http://mehaanik.org


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 05.01.2017 21:42 

Liitunud: 17.12.2016 00:19
Postitusi: 83
S . T kirjutas:
Kes Tartus BMW E46 remondib, õlivahetus ja vaataks ka sillad üle. PS

Kseoon pidi ära vahetama ju


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Inimesed, kes oskavad autosid remontida? (Nimekiri 1.pos
PostitusPostitatud: 06.01.2017 14:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.01.2014 10:27
Postitusi: 208
Keegi TLN kandis toyota MR2 MKII siduri (komplekti) ja käigukasti õli vahetusega saaks hakkama? paku hind PS


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 148 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7