Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 10:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Elektrooniline roolivõim, MURE
PostitusPostitatud: 05.05.2021 03:16 

Liitunud: 05.05.2021 02:59
Postitusi: 2
Autoks citroen C3 2005.
Roolivõim kadus lampi ära ja mingi aja pärast oli jälle sama järsku tagasi. Minu jaoks täiesti võõras teema see elektriga roolivõim kahjuks.
Nüüd siis tahaks targemate soovitusi/nõuandeid.
Tuttav kes varasemalt töötanud catweesis teadis rääkida, et roolilati küljes olev väike mootor ei saanud ühendust ja hakkab väsima, uus aga maksis mõni aasta tagasi 1600 euri umbes.
Soovitas aga uurida, ehk saab mõni kuldsete kätega inimene vana mootori ehk korda teha, kui see on üldse võimalik.
Samuti tahaks teada, et kas järelturult sellist jubinat tasub osta või kas üldse sellist mootorit ostetakse kuskilt romulast.
Tänan kohe ette inimesi kes võtavad vaevaks kaasa mõelda ja rääkida


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Elektrooniline roolivõim, MURE
PostitusPostitatud: 05.05.2021 03:27 

Liitunud: 05.05.2021 02:59
Postitusi: 2
Auto on olnud minu hoole all umbes 10 kuud, selle aja jooksul olen lasknud teha täis veermiku remonti, kapoti alt tihendid vahetatud, samuti on tuledega mured kõrvaldatud ja muud nipet näpet veel. Nüüd läheb mõlema küljekarbi vahetuseks ja järgmine kuu teeks värvi uuendust ka.
Raha on megalt selle punni alla pandud ja tuleb lisa juurde. Kahjuks see 1600 euri on liiga ulme summa mida korraga sinna alla matta ja tagataskust seda nagunii kohe võtta pole.
Halle karvu on tulnud ohtralt pähe selle auto pärast ja rahakott on vaakumis. Need ongi põhjused miks ma ei müü seda kärakat lihtsalt maha vaid üritan leida lahendusi, et pisike jälle töökorras oleks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Elektrooniline roolivõim, MURE
PostitusPostitatud: 05.05.2021 15:49 

Liitunud: 19.09.2014 19:55
Postitusi: 555
Asukoht: Keila/Tallinn
Pakun puusalt, et uus auto väärtus on vaid veidi rohkem kui see lati mootor.
Esinduse hindu ei tasu kindlasti vaadata, sest esinduse hind võrdub üldiselt 2x sama (originaal) asi varuosa poest võttes.
uue asja puhul soovitaks aeromotors.ee kasvõi lihtsalt korra kiigata sinna.
Samas julgeks soovitada romulate poole pöörduda, sidrunite jupid peaksid päris odavad olema.
elv.ee näiteks.
Muidugi mina pole kursis, kas tegemist tüüpveaga.

Kas mootor hakkab väsima, või ei saa ühendust? Ainult üks saab korraga eksisteerida.

Iseenesest elektrimootorite remont ei ole mitte mingi suur teadus, eeldusel, et mootoril ikka mingi mähis või harjad vms läbi on, mitte hammasülekanne vms.

_________________
Ükski auto pole omanikust parem.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7